دلگرم
امروز: سه شنبه, ۲۶ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۰۹ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۱۶ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر خواب آرایشگر: 16 تعبیر آرایشگر ( آرایشگری ) در خواب
5
زمان مطالعه: 5 دقیقه
خواب آرایشگر دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن آرایشگر در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب آرایشگر دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر آرایشگر در خواب، تعبیر خواب آرایشگری و آرایشگر بودن و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

 تعبیر خواب آرایشگر

تعبیر خواب آرایشگر

1- آرایشگر نشانه فردی است که به دنبال اصلاح امور شماست. اگر این خواب را زیاد می بینید، احتمالا مشکلی دارید یا مسئولیتی بر عهده شماست که برایتان سنگین است و نیاز به کمک دارید. اگر عقب بکشید سرمایه تان به باد می رود و هیچ کس هم برای شما دلسوزی نمی کند و نیاز دارید کسی شما را درک کند.
2- تعبیر دیگر این خواب این است که به احتمال زیاد شریک فاسدی دارید. او تمام مسئولیت ها را به گردن شما انداخته و خودش به تنهایی از سرمایه شما استفاده می کند.
3- اگر در خواب دیدید که آرایشگر سرتان را تراشید، تعبیرش این است شایعاتی پشت سر شما زده می شود. شما همیشه در کارتان حساسیت داشته اید اما متاسفانه همیشه عده ای حسود هستند که دوست ندارند به موفقیت برسید.
4- دیدن یک آرایشگر در خواب نشانه این است که به زودی فردی را که به شما کمک خواهد کرد پیدا میکنید. او از زحمات شما قدردانی کرده و به شما کمک می کند که مسیر موفقیت را آسان تر طی کنید.
5- صحبت کردن با آرایشگر نشانه این است که شما دوست ندارید کسی پشت سرتان چیزی بگوید. شما فقط به زندگی خود و زندگی کسانی که دوستشان دارید و آنها احترام می گذارید، علاقه دارید. بعضی اوقات مردم اعتقاد دارند شما فردی متکبر و سرد هستید. شما هم نیازی به اثبات به مردم را ندارید و سعی می کنید با روش خود زندگی کنید. سعی کنید کمی به اطراف خود هم توجه کنید و اجازه ندهید کسی با حرف هایش شما را بیازارد.
6- اگر دیدید که دیگران با آرایشگر مشغول صحبت بودند تعبیرش این است که به زودی خبرهای خوبی می شنوید. این امکان وجود دارد که شخصی به شما پیشنهاد شغل خوب خواهد داد.
7- اگر در خواب دیدید که با آرایشگر مشغول درگیری و دعوا بودید تعبیرش این است که به دلیل اشتباهات دیگران، رنج می برید و نا امید می شوید. احتمالا یکی از همکارانتان در محل کار اشتباهی کرده اما مافوقتان شما را مقصر می داند. سعی کنید از خود دفاع کنید، زیرا این سکوت، وضعیت شما را وخیم تر می کند. سعی کنید از خودتان دفاع کنید.
8- اگر در خواب دیدید که با آرایشگر خود بحث و جدل کردید تعبیرش این است که ممکن است شاهد یک نزاع خانوادگی باشید. در واقع این خواب نمادی از بی قدرت بودن است. این بی عدالتی باعث رنجش شما شده و نمی دانید چگونه با این شرایط مقابله کنید.
9- اگر در خواب دیدید که به آرایشگر بوسه زدید، تعبیرش این است که شما کسی را دوست دارید و در واقع خجالت می کشید. سعی کنید حرف دلتان را به کسانی که دوست دارید بزنید. این خجالت کشیدن به ضرر شما خواهد بود.
10- اگر در خواب دیدید که دیگران آرایشگر را می بوسیدند تعبیرش این است که از زندگی جنسی خود ناراضی هستید. اگر متاهلید احتمالا با همسرتان به مشکل برخورده اید و دوست دارید برای تغییر این شرایط قدمی بردارید. سعی کنید تصمیمتان را هر چه زودتر عملی کنید و او را به زندگی بازگردانید. اگر مجردید، پس این ناراضی بودن کاملا طبیعی است.
11- اگر در خواب دیدید که آرایشگر را کشتید تعبیرش این است که سعی میکنید جلوی شایعات بیهوده در مورد خودتان را بگیرید. اما اگر خواب ببینید که یک شخص دیگر آرایشگرتان را به قتل رساند تعبیرش این است که به یک تغییر بزرگ نیاز دارید.

آنلی بیتون می‌گوید :
12- اگر زنی در خواب آرایشگری را مشاهده کند ، دلیل بر آن است که از طرف خانواده مورد سرزنش و ملامت قرار خواهد گرفت .
13- اگر زنی خواب ببیند موهایش را در آرایشگاه رنگ می کند ، علامت آن است که دشمنان می کوشند به آبروی او خدشه وارد سازند ، اما او با احتیاط از دام آنها می گریزد .
14- اگر زنی خواب ببیند موهایش را آرایشگری درست می کند ، علامت آن است که با هر وسیله ای سعی می کند نظر مردم را به خواسته های خود جلب کند و به جستجوی کارهایی جزیی خواهد رفت .

لیلا برایت می‌گوید :
15- اگر در خوابتان آرایشگر ببینید ، نشانگر این است که شما تغییرات جزئی و کوچکی در زندگی خود خواهید داشت ، خصوصا در مورد خانم‌ها .

تعبیر خواب آرایشگری

16- آرایشگر بودن در خواب نمادی از موفقیت و درآمد خوب است. این خواب همچنین نشانه شانس و عشق است. شما تمام سعی خود را میکنید که به دیگران کمک کنید و مشکلاتشان را برطرف کنید.

ترجمه : معصومه راهی

 تعبیر خواب آرایشگر

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب آرایشگاه : 26 معنی و تعبیر آرایشگاه و دیدن سلمانی در خواب

رنگ کردن مو در خواب : تعبیر خواب موی رنگ شده و رنگ کردن مو چیست ؟

تعبیر خواب حنا : ۲۸ نشانه و تعبیر دیدن حنا در خواب

موی سفید در خواب : تعبیر خواب سفید شدن موی سر چیست ؟



این مطلب چقدر مفید بود ؟
2.4 از 5 (5 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits