مجله دلگرم
امروز: شنبه, ۰۵ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۲ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۲۵ مارس ۲۰۲۳ میلادی
شباهت عجیب زیباترین بازیگر هند و دخترش!
97
سری دیوی هنرپیشه برجسته زن هندی بود که در بیش از سیصد فیلم نقش‌آفرینی کرده‌است.تصاویر جدیدی از دختر او منتشر شده است که بی نهایت شبیه به اوست و مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

او در سال ۱۹۶۳ و با نام کامل شری آما یانگر آیاپان در شیواکاشی، تامیل نادو به دنیا آمد. در مصاحبه‌ای با سی‌ان‌ان اعلام کرد که زبان مادری او تلوگو است و تامیل نیست.پدرش یک وکیل از سیواکاسی، تامیل نادو بود. مادرش از تیروپاتی، آندرا پرادش بود. او یک خواهر و دو خواهرزاده داشت. همیشه مادر یا خواهرش او را در صحنه‌های فیلمبرداری در فیلم‌های او در فاصله سال‌های ۱۹۷۲ تا ۱۹۷۳ همراهی می‌کردند.پدرش در سال ۱۹۹۱ درگذشت.

سری دیوی / بازیگر زن هندی

در حالی که او در فیلم لحظات بازی می‌کرد مادرش نیز در سال ۱۹۹۶ پس از تحمل عمل جراحی برای برداشتن تومور مغزی که در سال ۱۹۹۵ در نیویورک انجام داده بود، درگذشت. جراحی عصبی او به اشتباه در سمت نادرست انجام شده بود و این باعث از دست دادن حافظه و بینایی او شده بود. این موضوع در آن زمان در رسانه‌های ایالات متحده بسیار جنجال به پا کرد و سبب شد بیل کلینتون به بیمارستان‌ها دستور دهد خطاهای پزشکی‌شان را افشا کنند. او در سال ۱۹۹۶ با بانی کاپور ازدواج کرد و دخترانش جانوی و خوشی نام دارند.

سری دیوی / بازیگر زن هندی

جان‌وی کاپور یک هنرپیشه اهل هند است که در فیلمهای هندی حضور دارد وی فرزند سری دوی و بانی کاپور است. اولین نقش آفرینی وی در سال ۲۰۱۸ با حضور در فیلم رمانتیک ضربان قلب اتفاق افتاد که موفقیت تجاری به بار آورد. کاپور به خاطر نقش آفرینی در فیلم گونجان ساکسنا: دختر کارگیل (۲۰۲۰) نامزد دریافت جایزه فیلم‌فیر بهترین بازیگر زن شد.

سری دیوی / بازیگر زن هندی

از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که وی در آن نقش داشته‌است می‌توان به ضربان قلب و داستان‌های ارواح اشاره کرد.جانوی کاپور در ۶ مارس ۱۹۹۷ متولد شد. پدر وی بانی کاپور، پسر فیلمساز فقید سوریندر کاپور، و مؤسس شرکت فیلمسازی آنیل کاپور، است. مادرش، هنرپیشه سری دوی است که در فیلمهای تلوگو، تامیل و هندی نقش آفرینی می‌نمود.

سری دیوی / بازیگر زن هندی

پس از انتشار تصاویر جدید او کاربران به شباهت زیاد او و مادرش واکنش نشان دادند.

سری دیوی / بازیگر زن هندی

سری دیوی / بازیگر زن هندیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.2 از 5 (97 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است