دلگرم
امروز: یکشنبه, ۳۱ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۴ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۲۱ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
حراج شماره های رند همراه اول شروع شد+ نحوه خرید
1
دور جدید حراج شماره های رند همراه اول شروع شد. شماره های رند این اپراتور از طریق برگزاری حراج به متقاضیان واگذار می‌شوند.

چهارشنبه 13 تیر 1403 دور جدید واگذاری شماره های رند همراه اول آغاز شد. متقاضیان با مراجعه به سامانه حراج این اپراتور می‌توانند شماره‌ها را مشاهده کرده و در حراج شرکت کنند. اپراتور همراه اول شماره های رند خود را از طریق برگزاری حراج برای عموم متقاضیان و به شکل اینترنتی از طریق وب‌سایت rond.mci.ir واگذار می‌کند.

نحوه برگزاری حراج شماره ها رند همراه اول

متقاضیانی که قصد دارند در حراج شماره های رند این اپراتور شرکت کنند، باید شرایط و ضوابط مربوط به شرکت در حراج را تایید کرده و اطلاعات درخواستی و هویتی خود را به شکل صحیح در سامانه وارد کنند. همچنین می‌بایست رقم ودیعه معادل ۲۰ درصد مبلغ پایه شماره تلفن همراه مورد نظر خود را نیز به شکل آنلاین واریز کنند.

گفتنی است حراج در صورت برقرار بودن دو شرط به پایان خواهد رسید. شرط اول اینکه زمان قانونی حراج به پایان رسیده باشد که این زمان برای هر حراج متفاوت بوده و در زمان آغاز حراج اعلام می‌شود. شرط دوم هم اینکه باید ۸ ساعت از آخرین پیشنهاد قیمت روی یک شماره گذشته باشد. اگر پیش از پایان مدت زمان حراج یک پیشنهاد جدید اعلام شود، مدت زمان حراج نیز برای یک دوره ۸ ساعته دیگر تمدید خواهد شد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (1 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits