دلگرم
امروز: یکشنبه, ۳۱ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۴ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۲۱ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
دانلود 10 بازی آفلاین برای اندروید با گرافیک بالا
20
زمان مطالعه: 8 دقیقه
بهترین بازی های آفلاین برای اندروید [جنگی، ماجراجویی با گرافیک بالا] .

بهترین بازی های آفلاین برای اندروید

دانلود بهترین بازی های آفلاین برای اندروید؛ بهترین بازی های آفلاین برای اندروید با گرافیک بالا؛ ماجراجویی، اکشن، تک نفره و گروهی و جنگی پولی با لینک دانلود .

1. بازی آفلاین برای اندروید: KOTOR I + KOTOR II

(9.99 دلار و 14.99 دلار)

ما با کمی تقلب و قرار دادن چندین بازی مرتبط در یک ورودی شروع می کنیم، که قرار است در این لیست زیاد اتفاق بیفتد! با این حال، این فقط منصفانه است، زیرا اگر در نهایت شوالیه‌های جمهوری قدیمی I را دوست داشته باشید، تقریباً مطمئناً از ورود دوم لذت خواهید برد. این بازی ها در ابتدا برای اولین کنسول ایکس باکس ساخته شدند، اما از آن زمان به پلتفرم های متعددی منتقل شده اند.

ساخته شده توسط همان افرادی که بعداً راه خود را با مجموعه شگفت انگیز Mass Effect خواهند رفت، KOTOR در هزاران سال جهان جنگ ستارگان می گذرد و شما را در نقش یک بیمار فراموشی مرموز قرار می دهد که باید مسیر خود را بین روشنایی و تاریکی پیدا کند. سمت نیرو بازی دوم داستان متفاوتی را روایت می‌کند اما تا حد زیادی از همان دستور العمل پیروی می‌کند. هر دو دارای نوشتن شگفت انگیز و گیم پلی سرگرم کننده نیمه واقعی هستند زیرا شما به اعضای حزب دستور می دهید. هر طرفدار جنگ ستارگان باید این را در لیست بازی‌های خود داشته باشد.

دانلود بازی آفلاین شوالیه جمهوری KOTOR

دانلود 10 بازی آفلاین برای اندروید با گرافیک بالا

2. بازی آفلاین برای اندروید: DOOM + DOOM II

(هر کدام 5 دلار)

چه کسی نمی داند DOOM چیست؟ کدام پلتفرم در این مرحله DOOM ندارد ؟ فرقی نمی کند، زیرا این تیرانداز پر اکشن در تمام سال هایی که از راه اندازی خود می گذرد، حتی ذره ای از جذابیت خود را از دست نداده است.

DOOM و DOOM II در اصل یک بازی هستند که به دو قسمت تقسیم می شوند و همه باید پشت به هم آنها را بازی کنند. کنترل‌های لمسی قابل استفاده هستند، اما یک گیم‌پد قویاً توصیه می‌شود.

دانلود بازی DOOM + DOOM II

دانلود 10 بازی آفلاین برای اندروید با گرافیک بالا

3. بازی آفلاین برای اندروید: GRID Autosport

(9.99 دلار)

هیچ کمبودی در بازی‌های مسابقه‌ای آرکید در اندروید وجود ندارد، اما GRID Autosport واقعاً تنها گزینه جدی «simcade» در زمینه Forza Motorsport و Gran Turismo است. حتی بهتر از آن، برخلاف حق امتیاز Real Racing، GRID Autosport یک بازی است که یک بار برای آن پول پرداخت می‌کنید و پس از آن مجبور نیستید درگیر ریزتراکنش‌های tomfoolery شوید.

در اینجا محتویات زیادی با بسته‌های الحاقی اضافی وجود دارد و اگر یکی از جدیدترین و قدرتمندترین دستگاه‌ها را دارید، می‌توانید برای وفاداری گرافیکی، کاملاً به نسخه Xbox One این بازی نزدیک شوید. رشته‌های مسابقه‌ای متعددی وجود دارد که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید، و بیش از آن‌چه بتوانید یک دنده را تکان دهید، مسابقات وجود دارد، بنابراین برای طرفداران مسابقه این یک توصیه آسان است، و حتی پس از گذشت این همه سال، هنوز از موقعیت خود خارج نشده است.

دانلود بازی GRID Autosport

دانلود 10 بازی آفلاین برای اندروید با گرافیک بالا

4. بازی آفلاین برای اندروید: Vampire Survivors

(رایگان با IAP DLC)

Vampire Survivors ما را با سبکی از گیم پلی آشنا کرد که نمی دانستیم در زندگی به آن نیاز داریم و اکنون نمی توانیم اعتیاد را ترک کنیم. شما به عنوان شخصیتی بازی می کنید که باید موجی پس از موج حمله توسط موجودات شب زنده بماند و با شکست دادن آنها می توانید با پاور آپ های نیمه تصادفی سطح خود را بالا ببرید.

در حالی که ممکن است قوی‌تر شوید، امواج به سطوح دیوانه‌کننده افزایش می‌یابند، و برای پاک کردن یک سطح باید در زمان مشخصی زنده بمانید.با شخصیت های متعدد برای باز کردن، سطوح برای کاوش، و پاداش های دائمی و ارتقاء برای به دست آوردن، از دست دادن ده ها و ده ها ساعت در این بازی آسان است.

دانلود بازی Vampire Survivors

دانلود 10 بازی آفلاین برای اندروید با گرافیک بالا

5. بازی آفلاین برای اندروید: GTA San Andreas Definitive

(19.99 دلار یا رایگان با اشتراک نتفلیکس)

بازی‌های GTA سال‌هاست که در اندروید در دسترس هستند، اما از زمان نوشتن این مقاله، نسخه‌های جدید نسخه «قطعی» راه خود را به اندروید باز کرده‌اند. این بازی‌ها بهبود قابل توجهی از چهره و سایر بهبودهای کیفیت زندگی دریافت کرده‌اند. در اولین انتشار، این بازی ها دارای مشکلات متعددی بودند، اما پس از وصله های متعدد، بسیاری از بدترین آنها حل شدند. به یاد داشته باشید که اگر نمی‌خواهید همه تغییرات در این بازی کلاسیک ایجاد شود، پورت غیرقطعی اصلی همچنان با قیمت بسیار پایین‌تری در دسترس است.

همچنین نسخه‌های «نتفلیکس» از این بازی‌ها وجود دارد که برای مشترکین نتفلیکس رایگان است، بنابراین اگر شما هم یکی از آن‌ها هستید، می‌توانید بدون پرداخت پول اضافی سعی کنید این بازی را تکمیل کنید. با این حال، زمانی که این را بخوانید، ممکن است معامله با نتفلیکس به پایان برسد. در مورد خود سن آندریاس، این آخرین بازی GTA قبل از بازی‌های «نسل بعدی» بود که با GTA IV شروع می‌شد. همچنین این آخرین GTA است که دارای مکانیک های سبک RPG و یکی از به یاد ماندنی ترین شخصیت ها در هر بازی است.

دانلود بازی GTA San Andreas Definitive

دانلود 10 بازی آفلاین برای اندروید با گرافیک بالا

6. بازی آفلاین برای اندروید: Civilization VI

(60 تبدیل رایگان، سپس 24.99 دلار برای باز کردن قفل)

همه چیز تمدن در تلفن شماست، زیرا می خواهید "فقط یک نوبت دیگر" ببینید که آیا تمدن شما شکوفا می شود یا شکست. این همان بازی استراتژی نوبتی عظیم و عمیق کنسول است، به جز انیمیشن های رهبر فوق العاده، که تصور می کنیم فضای زیادی را اشغال می کنند.

این بهترین بازی برای انتخاب و بازی است که در آن می توانید در هر زمان برای پیشرفت وارد شوید.

دانلود بازی Civilization VI

دانلود 10 بازی آفلاین برای اندروید با گرافیک بالا

7. بازی آفلاین برای اندروید: XCOM: Enemy Within و XCOM 2 Collection

(4.99 دلار و 9.99 دلار)

بازی‌های مدرن XCOM تعادل کاملی از اقدامات تاکتیکی و استراتژی گسترده‌ای را بین مبارزات ارائه می‌دهند، زیرا شما سعی می‌کنید از زمین در برابر تهاجم بیگانگان محافظت کنید.

این بازی‌ها چیزی را که بازی‌های کلاسیک XCOM را بسیار خاص کرده است حفظ می‌کنند، اما مکانیک‌ها را به درخشش می‌رسانند و روایت بسیار بهبود یافته‌ای را در ترکیب به ارمغان می‌آورند. روی صفحه نمایش های لمسی نیز فوق العاده خوب کار می کند.

دانلود بازی XCOM: Enemy Within

دانلود بازی XCOM 2 Collection

دانلود 10 بازی آفلاین برای اندروید با گرافیک بالا

8. بازی آفلاین برای اندروید: Dead Cells

(8.99 دلار)

در آن بازی‌های سرکش Metroidvania، شما کنترل شخصیتی به نام The Prisoner را به دست می‌گیرید، موجودی که تغییر شکل می‌دهد و می‌تواند بدن‌هایی را که پیدا می‌کند تحت کنترل بگیرد. هدف شما فرار از جزیره بیماری که در آن هستید است، و باید پازل کنید و راه خود را بیرون بیاورید.

هر بار که می میرید، به جز چند ارتقای دائمی همه چیز را از دست می دهید و دوباره با یک بدن جدید شروع می کنید. اگر از نبردهای دقیق پلتفرمر دو بعدی لذت می برید و خود را تا حد مجاز برای غلبه بر دشمنان سرسخت فشار می دهید، Dead Cells عالی است.

هر بار که می میرید، به جز چند ارتقای دائمی همه چیز را از دست می دهید و دوباره با یک بدن جدید شروع می کنید. اگر از نبردهای دقیق پلتفرمر دو بعدی لذت می برید و خود را تا حد مجاز برای غلبه بر دشمنان سرسخت فشار می دهید، Dead Cells عالی است.

دانلود بازی Dead Cells

دانلود 10 بازی آفلاین برای اندروید با گرافیک بالا

9. بازی آفلاین برای اندروید: Streets of Rage 4

(8.99 دلار)

هیچ‌کس دنباله‌ای مدرن برای یکی از بزرگترین فرنچایزهای تاریخ را ندید که از جایی به نظر نمی‌رسید، اما اینجاست، و با شکوه است. با هنر دوبعدی زیبا و روان و مبارزه و کنترل کاملاً متعادل.

Streets of Rage 4 یک استاد کلاس در مورد اینکه چگونه به یک سریال کلاسیک جان تازه ای بخشید بدون از دست دادن چیزی است که آن را عالی کرده است.

دانلود بازی Streets of Rage 4

دانلود 10 بازی آفلاین برای اندروید با گرافیک بالا

10. بازی آفلاین برای اندروید: Stardew Valley

(5 دلار)

بازی فوق‌العاده‌ای که اساساً توسط یک نفر ساخته شده است، Stardew Valley تلاشی برای موفقیت معنوی بازی‌های کلاسیک ژاپنی Harvest Moon بود و صادقانه بگوییم که از بسیاری جهات از آنها پیشی گرفت. با هنر پیکسلی زیبا، یک حلقه گیم پلی اعتیاد آور و خنک، و هزاران چیز برای انجام و کشف، زندگی کشاورز شما دیگر نمی تواند سرگرم کننده باشد.

شما به عنوان کسی بازی می کنید که مزرعه ای را به ارث برده است و باید آن را بازسازی کرده و به شکوفایی آن کمک کنید. شما با مردم شهر ملاقات خواهید کرد، شاید با برخی از آنها عاشقانه باشید، انواع رویدادهای جالب را ببینید، به مبارزه با هیولاها در سیاه چال ها بروید و موارد دیگر. اگر اصلاً مفهوم Stardew Valley را دوست دارید، این یک بازی ضروری در اندروید است.

دانلود بازی Stardew Valley

دانلود 10 بازی آفلاین برای اندروید با گرافیک بالااین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (20 رای)  

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

یسنا | ۶ روز پیش
یدک نبود بازیاش
3
0

hits