دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰ برابر با ۱۴ ربيع الأول ۱۴۴۳ قمری و ۲۱ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی
علت خودکشی شاهرخ غلامرضاپور فوتبالیست کشور چه بود ؟
0
دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ۱۶:۵۴
علت خودکشی شاهرخ غلامرضاپور ، چرا شاهرخ غلامرضا پور خودکشی کرد ؟ شاهرخ غلامرضا پور چگونه خودکشی کرد ؟

علت خودکشی شاهرخ غلامرضاپور

علت خودکشی شاهرخ غلامرضاپور در رسانه فشارهای زندگی عنوان شده است .

علت خودکشی شاهرخ غلامرضاپور فوتبالیست کشور چه بود ؟

شاهرخ غلامرضاپور، بازیکن سابق نفت مسجدسلیمان، آلومینیوم اراک، مس کرمان و فجرسپاسی، شب گذشته پس از انتشار این پست اینستاگرامی، از شدت فشار زندگی دست به خودکشی زد و درگذشت.

متاسفانه خبرهای رسیده از برازجان حاکی از آن است که شاهرخ از دکل نور استادیوم تختی شهرش خود را به پایین پرت کرده است! جایی که شاید هیچ کس تصور نمی کرد محل خودکشی این بازیکن آرام و البته با ادب باشد.

شاهرخ که از دوستان صمیمی محمد دانشگر و حسین پورامینی به شمار می رفت به گواه همبازیانش در طول دوران بازیگری حتی آزارش به مورچه هم نرسید و بازیکن سر به زیر و آرامی بود و برخی از همبازیان او می گویند کتاب زیاد مطالعه می کرد؛ به خصوص کتاب های صادق هدایت.

جالب اینکه بدانید شاهرخ در تیم ایرانجوان همبازی مهدی طارمی بود و در فصلی که مهدی طارمی در این تیم چهره شد شاهرخ غلامرضا پور هم زننده گل های حساسی برای این تیم بود و می رفت حتی به همراه این تیم صعود به لیگ برتر را تجربه کند.

او در آخرین حضور بازیکن تیم خوشه طلایی بود که به دلیل مصدومیت از ناحیه شکم و البته محرومیت چهار ماهه به خاطر دوپینگ خیلی فرصت بازی و همراهی این تیم را به دست نیاورد و بعد از این بود که به شهر برازجان رفت تا در کنار پدر و مادرش زندگی کند.

شاهرخ که حضور در تیم هایی چون نفت مسجد سلیمان، فجر سپاسی شیراز و مس کرمان را هم در کارنامه دارد درحالی دست به خودکشی زد که پیش از این کار در صفحه شخصی اش با انتشار پستی با همه خداحافظی کرده بود! و مشخص نیست چرا با وجود این پست نزدیکان او این موضوع را جدی نگرفتند و نتوانستند با امید به زندگی او را به حالت عادی برگردانند.

مجله اینترنتی دلگرم این اتفاق تلخ را به خانواده شاهرخ غلامرضاپور تسلیت می گوییم.
روحش شاد و یادش گرامی…

علت خودکشی شاهرخ غلامرضاپور

علت خودکشی رضا کودک کار برنامه ماه عسل

علت خودکشی سولی بازیگر و خواننده کره ای در 25 سالگی + جزئیات و ...این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید