دلگرم
امروز: یکشنبه, ۳۱ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۴ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۲۱ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
تاریخ و ساعت بازی اسپانیا و ایتالیا (جام ملت های اروپا)
1
فوتبال اسپانیا و ایتالیا / ساعت فوتبال اسپانیا و ایتالیا / زمان بازی اسپانیا و ایتالیا / ساعت بازی اسپانیا و ایتالیا / ساعت بازی اسپانیا و ایتالیا جام ملت های اروپا

بازی اسپانیا و ایتالیا کی هست ؟

تیم های اسپانیا و ایتالیا در چارچوب بازی های جام ملت های اروپا به مصاف هم خواهند رفت.

تاریخ بازی اسپانیا و ایتالیا

تاریخ بازی اسپانیا و ایتالیا پنجشنبه 31 خرداد 1403 است.

ساعت بازی اسپانیا و ایتالیا

ساعت بازی اسپانیا و ایتالیا 22:30 به وقت ایران خواهد بود.

بازی ایتالیا و اسپانیا

ایتالیا به عنوان مدعی قهرمانی این تورنمنت، در نخستین دیدار خود خیلی پرقدرت ظاهر نشد و به زحمت توانست آلبانی را شکست دهد. پیروزی که البته با یک رکورد جدید برای یورو همراه بود.

آتزوری‌ها در این دیدار در ثانیه ۲۲ از آلبانی گل دریافت کردند تا سریع‌ترین گل ادوار جام ملت‌های اروپا به نام تیم ملی آلبانی ثبت شود.

تیم ملی اسپانیا نیز در بازی نخست خود توانست کرواسی را در یک بازی یک طرفه ۳ بر صفر شکست دهد تا قدرت خود را به رخ مدعیان بکشد.

مدعیان یورو ۲۰۲۴ به غیر از بلژیک در نخستین دیدار خود به برتری رسیده‌اند، اما از میان مدعیان تنها اسپانیا بود که به مراتب بازی دشوارتری پیش‌رو داشت و نسبت به سایررقبای مدعی بیشتر محک خورد.

تقابل اسپانیا و ایتالیا می‌تواند تداعی فینال یورو ۲۰۱۲ هم باشد که در آن دیدار لاروخا توانست ۴ بر صفر ایتالیا را شکست دهد.

البته اسپانیا و ایتالیا در ادوار یورو بازی‌های زیادی با یکدیگر داشته‌اند که در آخرین تقابل خود در نیمه نهایی یورو ۲۰۲۰ هم به مصاف یکدیگر رفتند که این آتزوری‌ها بودند که توانستند در ضربات پنالتی لاروخا را شکست داده و به فینال برسند.

پیروزی هر یک از تیم‌ها می‌تواند تکلیف تیم صدرنشین گروه B را تا حدود زیادی مشخص کند.

لوسیانو اسپالتی سرمربی تیم ملی ایتالیا در کنفرانس خبری پیش از این دیدار در مورد ترکیب احتمالی تیمش گفت:

این را فردا به شما می‌گویم. روز قبل آن را فاش نمی‌کنم زیرا خبری در مورد ترکیب تیم مقابل ندارم. این یکی از مهم‌ترین مسابقات دوران حرفه‌ای من است و باید در همان سطح برخورد کرد.

هر کسی داستانی برای گفتن دارد و این یکی از آن مسابقاتی است که می‌تواند تعیین‌کننده باشد.

اسپالتی در مورد پنالتی‌زنان تیمش گفت: اسکاماکا، رتگی، دیمارکو. سپس فکر می‌کنم کالافیوری و جورجینیو هم می‌توانند پنالتی بزنند. اگر یک یا دو پنالتی در هر بازی گرفته شود، همیشه باید یک پشتیبان داشته باشید.

او در خصوص تغییر سیستم و فلسفه بازی تیمش برابر اسپانیا گفت: اسپانیا به خاطر سبک فوتبالی که همیشه بازی کرده به اینجا رسیده است.

آنها با شجاعت یک ایده فوتبالی واحد را حفظ کرده‌اند. ما برای رسیدن به آن سطح باید کاری مشابه انجام دهیم. باید بازی را در نیمه حریف نگه داریم.

آنها از نظر ویژگی‌های فردی و تیمی همه چیز دارند. واکنش‌های ما باید سریع‌تر باشد، این همان ریتم است که می خواهیم بر آن مسلط باشیم.

اسپالتی تأکید کرد: باید تعادل تاکتیکی پیدا کنیم. نمی‌توانید ۱۰ بازیکن دریبل‌زن داشته باشید. باید بتوانید هر دو فاز بازی را انجام دهید. باید برخی چیزها را اصلاح کنیم و ما در مسیر درستی قرار داریم.

اسپالتی در خصوص تیم اسپانیا گفت: آنها سبک تهاجمی دارند و تعداد معینی بازیکن دارند که پرس می‌کنند. باید سریعاً بازیکن آزاد را پیدا کنیم، وگرنه مجبور به بازی بلند به سمت خط حمله خواهیم شد.

اسپانیا یکی از تیم‌هایی است که فوتبال تهاجمی بازی می‌کند، اما تنها تیمی نیست که به این شکل بازی می کند.

اسپالتی در خصوص تفاوت‌های اسپانیا در مقایسه با ۱۵ سال پیش اظهار داشت: آنها مشابه گذشته هستند اما کمی سریع‌تر و مستقیم‌تر بازی می‌کنند که این مساله بستگی به مهاجمشان دارد.

موراتا بهترین مهاجم در دویدن پشت دفاع است.

اسپالتی درباره سیستم بازی تیمش توضیح داد: باید تهاجمی عمل کنیم و آنها را تحت فشار قرار دهیم. نمی‌توانیم فقط روی ضد حمله بازی کنیم. تلاش خواهیم کرد تا بازی را همانند بازی مقابل آلبانی انجام دهیم.

ما تلاش خواهیم کرد بازی خودمان را انجام دهیم و در برابر تیمی قوی مانند اسپانیا سطح فوتبالی خود را بسنجیم. مطمئنم که اگر توپ را به آنها بدهیم، نتیجه بدی خواهیم گرفت.

بنابراین سعی می‌کنیم بازی خود را انجام دهیم و ریتم بازی خودمان را بر آنها دیکته کنیم.این مطلب چقدر مفید بود ؟
1.0 از 5 (1 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits