دلگرم
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۶ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۱۱ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
4 روش کاربردی برای دیدن مخفیانه استوری واتساپ WhatsApp Status
15
زمان مطالعه: 4 دقیقه
دیدن مخفیانه وضعیت whatsapp ،دیدن استوری بدون سین خوردن در واتساپ،آموزش دیدن مخفی استاتوس واتساپ،دیدن مخفیانه وضعیت واتساپ whatsapp،

آموزش دیدن مخفی استاتوس واتساپ

WhatsApp نیازی به معرفی ندارد. در طول سالها ، WhatsApp بسیاری از ویژگی های جذاب را ارائه کرده است که یکی از آنها ارسال وضعیت است. WhatsApp Status به شما امکان می دهد وضعیت خود را ارسال کنید تا به مدت 24 ساعت توسط مخاطبین شما دیده شود. هر بار که وضعیت واتس اپ شخصی را مشاهده می کنید ، به افرادی نشان می دهد که آن را مشاهده کرده اند. در این آموزش ، ما نشان می دهیم که چگونه می توانید وضعیت WhatsApp را مخفیانه بدون اطلاع کسی مشاهده کنید.

اجازه دهید نگاهی به نحوه مشاهده مخفیانه وضعیت WhatsApp با روش رسمی بیندازیم. این نیز یکی از ساده ترین روش ها است.

1. مشاهده فایل های مخفی برای دیدن مخفی استاتوس واتس اپ

اجازه دهید نگاهی به نحوه مشاهده مخفیانه وضعیت WhatsApp با روش رسمی بیندازیم. این نیز یکی از ساده ترین روش ها است.

  • ابتدا WhatsApp را باز کنید
  • سپس روی نماد سه نقطه در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید
  • از منوی کشویی روی گزینه منوی تنظیمات کلیک کرده و به قسمت "Account -> Privacy" بروید.

آموزش دیدن مخفی استاتوس واتساپ

  • در بخش حریم خصوصی ، روی گزینه "خواندن رسیدها" ضربه بزنید و آن را غیرفعال کنید
  • این به شما امکان می دهد وضعیت WhatsApp مخاطبین خود را مخفیانه مشاهده کنید
  • سپس نام شما هرگز در لیست نمایش مخاطبین شما ظاهر نمی شود.

آموزش دیدن مخفی وضعیت واتساپ

یک اشکال این روش وجود دارد. وقتی این تنظیم را غیرفعال کردید ، نمی بینید که چه کسی وضعیت شما را دیده است. این تنظیم همچنین رسید خواندن (تیک آبی) را در پیام های معمولی پنهان می کند.

2. استفاده از File Manager برای دیدن مخفی وضعیت واتساپ

این روش مستلزم آن است که یک برنامه مدیریت فایل بر روی تلفن هوشمند خود نصب کرده باشید ، به ویژه یک مدیر فایل که امکان مشاهده فایل های مخفی را دارد. تعداد زیادی برنامه مدیریت فایل در Play Store وجود دارد که می توانید آنها را نصب کنید یا توصیه های ما را در اینجا دنبال کنید.

در اینجا ما از برنامه مدیریت فایل بومی در دستگاه OnePlus استفاده می کنیم. برنامه File Manager را باز کنید و پوشه WhatsApp را در حافظه دستگاه خود پیدا کنید ، سپس به پوشه ای با نام "Media" بروید.

دیدن مخفی استاتوس واتساپ

در زیر پوشه Media
روی نماد سه نقطه ضربه بزنید
به قسمت Settings بروید
در منوی تنظیمات ، باید گزینه "نمایش فایل های مخفی" را فعال کنید
پس از انجام این کار ، یک پوشه جدید - ".Statuses" - در داخل پوشه Media مشاهده خواهید کرد
در اینجا تمام وضعیت های از پیش بارگذاری شده یا WhatsApp را که قبلاً مشاهده کرده اید پیدا خواهید کرد.

دیدن مخفی وضعیت واتساپ

روی وضعیتی که می خواهید مشاهده کنید ضربه بزنید. پس از اتمام کار ، WhatsApp را ببندید و همه برگه ها را پاک کنید. به این ترتیب ، شما می توانید وضعیت WhatsApp را مخفیانه مشاهده کنید بدون اینکه کسی بداند.

3. حالت هواپیما برای مخفی دیدن وضعیت واتساپ

این یک روش ساده دیگر است و شامل مراحل متعددی نمی شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برنامه WhatsApp را باز کرده و به برگه وضعیت بروید. هنگامی که در آنجا هستید ، باید نوار اعلان را پایین بیاورید و نماد حالت هواپیما را فشار دهید. ارتباط شما را با اینترنت قطع می کند.

4. مشاهده قبل از انقضا برای مخفی دیدن وضعیت واتساپ

این روش به سلول های مغزی شما نیاز دارد. همانطور که می دانید ، وضعیت WhatsApp به مدت 24 ساعت زنده می ماند. اگر می خواهید وضعیت WhatsApp را مخفیانه مشاهده کنید ، می توانید زمان بارگذاری وضعیت شخص مورد نظر را پیگیری کرده و درست قبل از انقضا ، آن را مشاهده کنید. بسیاری از مردم به خود زحمت نمی دهند بررسی کنند که چگونه بسیاری از افراد وضعیت خود را دیر مشاهده کرده اند. این روش کاملاً مقاوم نیست ، اما ارزش امتحان کردن را دارد.

نتیجه :

راز اصلی مخفی بودن است اکنون، هر یک از سه روش فوق می تواند استوری WhatsApp را بدون اطلاع فرد مقابل بررسی کند. در صورتی که بخواهید فعالیت استاتوس مشاهده شده را از طریق آیفون پنهان یا مسدود کنید، روشها خیلی ساده هستند و می توان برای این کار آنها را دنبال کرد ، مانند موارد بالا.

توجه داشته باشید که اینها روش هایی هستند که در حال حاضر برای مشاهده مخفیانه وضعیت WhatsApp کار می کنند. شخصاً ، اگر نام شما در لیست مخاطبین بیننده ظاهر شود ، مشکلی نیست ، اما اگر می خواهید ناشناس بمانید ، می تواند مفید باشد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.5 از 5 (15 رای)  

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

هلما | ۱ سال پیش
اه بابا کی حوصله داره این کارارو انجام بده
استوریش بخوره پس کلش😒
2
0

hits