دلگرم
امروز: جمعه, ۰۴ مهر ۱۳۹۹ برابر با ۰۸ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی
چگونه قلب یک دختر را تسخیر کنیم؟
0
زمان مطالعه: 12 دقیقه
تسخیر قلب دختر مورد علاقه یکی از کارهایی است که در طول رابطه و دوران آشنایی باید از طرف آقایان صورت بگیرد. اگر بتوانید قلب زن مورد نظرتان را به دست آورید و او را عاشق خود کنید، خوشبخت ترین مرد دنیا خواهید شد

راز و رمز تسخیر قلب خانم ها توسط آقایان

تسخیر قلب دختر مورد علاقه یکی از کارهایی است که در طول رابطه و دوران آشنایی باید از طرف آقایان صورت بگیرد. اگر بتوانید قلب زن مورد نظرتان را تسخیر کنید و او را عاشق خود کنید، خوشبخت ترین مرد دنیا خواهید شد زیرا زنی که عاشق شد همه زندگی اش صرف عشقی می شود که درگیرش شده است.

پس اگر در شروع یک آشنایی هستید ، می توانید با راهکارهایی که در این مقاله ارائه شده است قلب خانم مورد نظرتان را تسخیر کنید و او را عاشق خود سازید.

بهتر است تا دیر نشده از آنچه در دنیای زنان می‌گذرد باخبر شوید تا بتوانید رابطه بهتری را با نامزد و همسر آینده تان بسازید. شاید تمام مشکلات به این دلیل اتفاق می‌افتد که شما هیچ چیز از زنی که قرار است شریک زندگی‌تان باشد نمی دانید.

در شروع یک آشنایی بهتر است خوب به رفتار و واکنش های شریکت دقت کنی تا روحیات او را بیشتر بشناسی. از کسانی که او را می شناسند در مورد سرگرمی ها و سلایقش صحبت کن و نقاط اشتراک خودت و او را کشف کن. به دنبال این باش که شریکت از چه چیزی خوشش می آید و از چه کارها و رفتارهایی بیزار است.

سعی کن شنونده خیلی خوبی برای شریکت باشی چون آدم ها بیشتر جذب کسانی می شوند که مطمئن باشند حرف های شان شنیده و درک می شود. وقتی به حرف های شریکت توجه کنی به تدریج شعله یک عشق را در او ایجاد خواهی کرد که برای همیشه ماندنی است.

به او نشان بده که برایش اهمیت داری و مهم ترین شخص زندگی ات در او خلاصه می شود. وقتی با او به رستورانی می روی و او مشغول صحبت کردن می شود، هرگز صحبت هایش را قطع نکن حتی اگر تلفن همراهت زنگ خورد، مکالمه شریکت را قطع نکن و با اینکار مطمئن باش که او را بیشتر به سمت خودت جذب کرده ای.

کیفیت ارتباط با شریکت را بالا ببر و طوری رفتار کن که او خیالش راحت باشد که در شرایط سخت و زمان هایی که به شما نیاز دارد، در کنارش هستی. اگر می خواهی شریکت را تحت کنترل داشته باشی و مراقب رفتارهایش هستی، باید طوری ماهرانه این کار را انجام دهی که او حس نکند.

این احساس را در شریکت به وجود بیاور که بودن با او برای شما همراه با لذت و آرامش است و وقتی شریکت مطمئن شد که وجودش موجب آرامش شماست، به تدریج عشق خودش را به شما نشان خواهد داد. در این بین تعریف کردن، خیلی می تواند به بهتر شدن ارتباط تان کمک کند.

یادتان باشد تعریف و تمجید صرفا از سمت مردان نیست. همانطور که یک خانم از تعریف شریکش راضی می شود یک مرد هم با تعریف و تحسین شریکش انرژی بیشتری دریافت می کند و بله! درست حدس زدید! با تعریف شریک تان عاشق تر می شود.

تسخیر قلب خانم ها

ترفندهایی برای تسخیر قلب خانم ها

برای تسخیر قلب خانم ها صداقت داشته باشید

زن ها هیچ گاه دوست ندارند که از فرد مورد نظرشان دروغ بشنوند. اگر شما همواره درباره مسائل جزئی و یا کلی به همسرتان دروغ بگویید او را با اینکار بی اعتماد می کنید پس فقط در زمانی به یک خانم ها دروغ بگویید که پای زیبایی و اعتماد به نفس آنها در میان است.

مثلا اگر او درباره رنگ موهایش از شما پرسید همیشه به او بگویید که زیبا شده هر چند این حرف مغایر با نظرتان باشد.

برای تسخیر قلب خانم ها بگذارید از خودش برایتان بگوید

زنان مردانی را دوست دارند که به حرف های آنان گوش دهد، پای دردلشان بنشیند، مردی که بتوانند با حرف زدن با او خود را کاملا به او معرفی کند، این کار یعنی گوش دادن سبب می شود شما بتوانید بهتر خانم مورد نظرتان را درک کنید و در نتیجه سوء تفاهم و عدم درک متقابل به وجود نمی آیند.

زمانی که طرفین همدیگر را می شناسند و درک می کنند به بخشی از وجود یکدیگر تبدیل می شوند.


برای تسخیر قلب خانم ها به او توجه کنید

خانم ها جذب مردانی خواهند شد که به آنها توجه کنند زیرا خانم ها گاهی چه از لحاظ فیزیکی و چه از لحاظ روانی توانایی اینکه همیشه از خود مراقبت کنند را ندارند و بیشترین نیاز را به توجه دارند. آنها دوست دارند همسرشان در این مواقع در کنارشان باشد و مشکلاتشان را به دوش بکشد.

برای تسخیر قلب خانم ها قدرتمند باشید

زنان مردهایی را دوست دارند که ضعیف نباشند و قوی باشند تا در کنار آنها احساس امنیت داشته باشند. قوی بودن از نظر زنان فقط قدرت جسمانی نیست بلکه آنان به مردی تکیه می کنند که در مواقع سخت زندگی از خود ضعفی نشان نمی دهد.

برای تسخیر قلب خانم ها توانایی تامین معاش را داشته باشید

مطمئنا شما نمی توانید تنها با کلمات محبت آمیز قلب زنان را تسخیر کنید بلکه برای ادامه زندگی باید شما حتما منبع درآمدی داشته باشید و شغل آبرومندی داشته باشید تا بتوانید نیاز های مالی او را فراهم کنید اما نیازی نیست میلیونر باشید و فقط اگر توانایی های لازم برای کسب در آمد را دارید کافی است.

برای تسخیر قلب خانم ها وفادار باشید

یک زن نیز مردی را می خواهد که تمام دنیایش حول او بچرخد و تنها او را ببیند، او تنها می خواهد در چشم شما زیباترین و بهترین زن دنیا و بهترین اتفاق زندگی شما باشد پس وفادار باشید و این احساس را به او انتقال بدهید و ببینید که چگونه خوشبخت ترین مرد دنیا می شوید.

تسخیر قلب با دادن هدیه

برای تسخیر قلب خانم ها لباس های خوب بپوشید

لباس هایی بپوشید که تمیز و مرتب باشد و دارای لکه یا پارگی نباشد. همچنین پوشیدن لباس های از مد افتاده نشان می دهد که ذهنتان درگیر قدیم است پس لازم است گاهی لباس مد روز بپوشید اما مدهایی که عجیب و غریب نباشد بلکه به جذاب شدن شما کمک کند.

برای تسخیر قلب خانم ها عطر بزنید

مطمئنا زنان جذب مردانی نمی شوند که بوی بدی از آنها به مشام برسد بلکه آنها جذب زنانی خواهند شد که همواره بوی خوبی میدهند. پس مرتب دوش بگیرید، مواد ضد بوی بد استفاده کنید، مسواک بزنید و عطرهای ملایم استفاده کنید.

برای تسخیر قلب خانم ها اعتماد به نفس داشته باشید

خانم ها جذب آقایانی می شوند که اعتماد به نفس کافی دارند و هیچگاه خود را دست کم نمی گیرند پس اعتماد به نفس داشته باشید و هرگز خودتان را دست کم نگیرید و از خودتان تعریف کنید.

برای تسخیر قلب خانم ها خودتان باشید

رفتارهای اغراق آمیز سبب دور شدن افراد از شما می شود، پس خود واقعیتان را نشان دهید و نقش کسی را که نیستید بازی نکنید.

برای تسخیر قلب به خانم ها احترام بگذارید

یک خانم در صورتی جذب شما خواهد شد که شما با خانم ها درست رفتار کنید و به آنها احترام بگذارید. خانم ها هیچگاه جذب مردانی نمی شوند که به خانم ها احترام کافی نمی گذارند. خانم ها قبل از اینکه جذب شما شوند، برخوردتان با دیگران را در نظر می گیرند پس مراقب رفتارتان باشید.

برای تسخیر قلب خانم ها احساساتی باشید

متاسفانه بسیاری از آقایان فکر می کنند که هیچگاه نباید احساسات خود را بروز دهند اما آنچه سبب تسخیر قلب خانم ها می شود بروز احساسات از طرف آقایان است. هیچ کس از مردی که به او ابراز محبت می کند ، بدش نمی آید. پس برای اینکه قلب خانمی را به دست آورید به او ابراز عشق نمایید و نشان دهید چقدر دوستش دارید.

برای تسخیر قلب خانم ها برای آنها وقت بگذارید

یک مرد ایده آل از نظر خانم ها مردی است که برای آنها وقت می گذارد و تمام اوقات خود را به دوستانش اختصاص نمی دهد پس برای تسخیر قلب فرد مورد نظرتان برای او وقت بگذارید و او را برای تفریح به بیرون ببرید.

برای تسخیر قلب او نشان دهید که مراقبش هستید

خانم ها دوست دارند که همسرشان از آنها مراقبت کند و حکم تکیه گاه را برایشان داشته باشد پس برای تسخیر قلب فردی که دوستش را دارید از او مراقبت کنید و برای او یک تکیه گاه باشید تا او بتواند در زندگی به شما اعتماد کند.

روش تسخیر قلب زنان

راه‌های نفوذ در دل زنان و تسخیر قلب آنها

1-کاری به برنامه تناسب اندامش نداشته باشید

بدن خانم ها هیچ ربطی به شما ندارد. همه ما می توانیم غذای سالم خورده و هر روز ورزش کنیم یا غذای نا سالم خورده و اصلا ورزش نکنیم.نحوه رفتار ما با بدنمان تنها به خودمان و شاید دکترمان مربوط است!

ما می توانیم هرقدر که دوست داریم چاق باشیم!هیچ چیز وحشتناک تر از مردی نیست که در امور مربوط تناسب اندام خانمش دخالت کند.

2- به او نگویید که باید با اندامش چه کار کند

بدن او به خودش مربوط است! شما می توانید ظاهر باب میل خودتان را داشته باشید (رنگ مو، اندازه مو و...) اما حق ندارید او را از داشتن ظاهر مطلوبش منع کنید.تغییراتی که ما انسان ها بر بدن خود اعمال می کنیم نوعی ابراز شخصیت است.

وقتی مردی به زنی در مورد این تغییرات دستور می دهد، در حقیقت جلوی این ابراز شخصیت را می گیرد که کار غم انگیزی است.اگر می خواهید از نظر همسرتان جذاب باشید، از قضاوت نحوه ابراز شخصیتمان دست بردارید.

3-نژاد پرست نباشید

نژاد پرست نباشید! چون خیلی زشت است!اصلا نیازی به توضیح بیشتر هم ندارد!

4- کاری نداشته باشید که او چقدر زنانه یا مردانه است

برخی زن ها حوصله آرایش و پیرایش ندارند(از ناخن گرفته تا موهای بدن).پس آنها را سرزنش نکنید! آنها خود به عدم تطبیق خودشان با استاندارد های موجود در جامعه در خصوص زیبایی آگاهند!پس نیازی به سرزنش اضافی شما نیسـت!

اصلاح نکردن دست و کنار آمدن با آن در این دوره و زمانه شجاعت بسیاری می خواهد!.ز سوی دیگر با رفتار های ((دخترانه)) زنان مخالفت نکنید.اگر از آرایش کردن و لباس صورتی پوشیدن لذت می برند، مانعشان نشوید!

5- حامی او باشید

خود را با او برابر بدانید.او را کنترل نکنید.اینکار باعث ایجاد احساس عدم امنیت در برابر جنس مخالف در زن می شود.مردانی با احساسات نا امن (شکاک) زن را سرد مزاج می کنند؛ مخصوصا وقتی سعی می کنند به زن بقبولانند که برای ایجاد حس مردانگی در یک مرد باید تحت سلطه و کنترل او در بیاید.

6- زن ستیز نباشید

چنین جمله ای تا به حال از دهان هیچ زنی خارج نشده : "عزیزم من عاشق وقتی هستم که به من می گویی کارم فقط پخت و پز و رفت و روب است و جایگاهی در اجتماع ندارم"!

تسخیر قلب دختر مورد علاقه

7- انتظار آشپزی نداشته باشید

این مورد خیلی مهم است!توقع داشتن از یکدیگر کار درستی نیست.دلیل کار کردن برای یکدیگر باید اهمیت عشق شما به هم باشد ، چرا که در یک رابطه سالم ، 2 طرف برای خوشحالی هم تلاش می کنند.

تنها وقتی که باید از خانم خود انتظار آشپزی داشته باشید، وقتی است که او می گوید : من می خواهم برایت آشپزی کنم!علاوه بر آن ، "جای زن در آشپزخانه است" هم دیگر قدیمی شده!این جمله را به کار نبرید . بگذارید با عشق برایتان غذا بپزد.

8-عکس های تکی و قدیمی اش رامسخره نکنید

درست است که برخی افراد در استفاده از شبکه های اجتماعی افراط می کنند؛ اما عکس هایی که خودمان از خود می گیریم ، نوعی ابراز احساسات و تلاش برای دیده شدن به آن شکلی است که دوست می داریم.

فکر نکنید که این کار را برای جلب توجه می کندگرفتن عکس از خود نوعی شناخت از خود است.ما با عکاسی از آنچه دوست داریم و اشتراک آن عکس ها به دیگران این فرصت را می دهیم تا هویت مارا بشناسند.

ما می خواهیم درکمان کنند.اگر با او بیرون می روید و او در رستوران از غذای خود عکس می گیرد، احتمالا به این معناست که اوقات خوشی را سپری می کند و از کنار شما بودن خوشحال است.اگر نبود که از این لحظه عکسی نمی گرفت! پس به جای مسخره کردن،از او حمایت کنید.

9- با دوستانش کنار بیایید

آنها پیش از شما در زندگی او بودند،پس به آنها احترام بگذارید.آن " دختران سر به هوا " دوستان خوب او بودند،پس سعی در جدا کردن آنها از یکدیگر نکنید.آنها رقیب شما نیستند.

وقتی مردی به گونه ای رفتار می کند که انگار دوستان خانمش ، تهدیدی برای او هستند ، باعث می شود تا مردی شکاک و بی اعتماد به نظر بیایدکه نوعی بی احترامی می باشد واصلا جذاب نیست.

10 -پذیرای او باشید

همه از اینکه کسی با دقت به سخنانشان گوش دهد، لذت می برند.زنان از اینکه مردان علاوه بر گوش دادن،با آنها تعامل برقرار کرده و جواب هم می دهند لذت می برند و تنها سر تکان دادن و آهان گفتن کافی نیست، وارد بحث شوید.

برای آنها مهم است تا بتوانند با مخاطب خاص خود در خصوص موضوعی که برایشان مهم است صحبت کنند و بدانند آن مخاطب خاص به آنها واکنش و پاسخ مناسب و خاصی می دهد، حتی وقتی موضوع مورد بحث برایش بی معنا باشد.

11- اول فکر کنید و بعد صحبت

بدانید چه وقت می خواهید حرفی بزنید که مشکل ساز می شود و آنرا به زبان نیاورید! زنان قدردان مردانی هستند که خودآگاهی بالایی دارند و روی سخنان خود خوب فکر می کنند و هرچه به ذهنشان بیاید به زبان نمی آورند.

همچنین سعی کنید بفهمید چه وقت اطرافیانتان قصد بیان سخن مشکل سازی را دارند .اگر همکارانتان سخنان نژادپرستانه و زن ستیزانه ای می گویند،به آنها تذکر دهید!بدانید که به عزیزانتان چه می گویید.

اگر به همسر خود بگویید که با این لباس خاص ، خنده دار می شود،او با هربار پوشیدن آن لباس حرف شما را به یاد می آورد. بدانید که چه می گویید و آیا می خواهید همواره آن را در خاطر داشته باشد یا خیر؟چرا که احتمالا اگر واقعا برایتان ارزش قائل باشد ، حرفتان تا ابد در خاطرش خواهد ماند.

بیشتر بخوانید:


با این ۹ ترفند قلب مرد مورد علاقه خود را به دست آورید!

راز جذابیت مردان از دیدگاه خانم ها

separator lineاین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • منبع
  • namnak.com
  • jamejamonline.ir
  • asriran.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter