دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۷ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۰۲ ربيع الأول ۱۴۴۴ قمری و ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۲ میلادی
فواید جاروبرقی رباتیک (جاروبرقی هوشمند)
0
زمان مطالعه: 5 دقیقه
جاروبرقی رباتیک یک مدل از جاروبرقی است که به صورت اتوماتیک کار می کند.جاروبرقی رباتیک این امکان را دارد که در پایان کار به صورت اتوماتیک به محل شارژر خود برگردد. (شارژر معمولا در گوشه ای از خانه نصب می شود.)

جارو برقی رباتیک هوشمند چیست؟

به گزارش دلگرم : جاروی رباتیک یا نظافت ربات خودکار یک جارو و تی کش برقی کوچک و دایره ای شکل با قطر 30 سانتیمتر(حدودا) و ارتفاع 8 سانتیمتر (حدودا) می باشد. جاروی رباتیک قابلیت پیمایش خودکار دارد و تمامی نقاط منزل را می پیماید و نظاقت میکند بدین معنی که آشپزخانه، اتاق خواب ها، پذیرایی ، حال یا نشیمن در محدوده ی حرکت روبات قرار میگیرند شاید شما نیز اسم جارو برقی رباتیک را شنیده باشید اما هیچ اطلاعاتی از آن نداشته باشید، و این سوال که جاروبرقی رباتیک چیست حداقل یکبار در ذهن شما ایجاد شده باشد. قاعدتا وقتی به ما میگویند که دستگاهی در بازار ارائه شده که با عنوان جاروی رباتیک خود به صورت خودکار به نظافت خانه می پردازد از خود می پرسیم که این جارو برقی رباتیک چگونه کار می کند؟

جاروبرقی رباتیک چگونه کار میکند؟

آیا میدانید جاروبرقی رباتیک چگونه کار میکند؟ تصور کنید شب گذشته که به همراه دوستان خود مشغول تماشای فوتبال و شکستن تخمه بوده اید، مقدار زیادی پوست تخمه روی زمین ریخته و حالا وقت آن رسیده است که به جارو کردن پوست تخمه های ریخته شده روی زمین بپردازید. تکنولوژی های پیشرفته امروزی به کمک شما می آیند تا بدون دردسر تمام پوست تخمه های روی زمین، زیر میز، زیر مبل و هر جای دیگری را جمع کنید. البته شما نه! جارو برقی خودش تمام این کارها را میکند.جارو برقی رباتیک به صورت خودکار و با فشردن یک دکمه به نظافت سطح منزل شما می پردازد و پس از اتمام نظافت به سمت شارژر خود باز می گردد. این جارو برقی که جزو لوازم مدرن خانگی محسوب می شود با ظاهر جذاب خود می تواند وسیله ای باشد که همیشه در دید قرار بگیرد.جاروبرقی رباتی هیچ صدایی را از خود تولید نمی کند.

جاروبرقی رباتیک چگونه کار میکند؟

جاروبرقی رباتیک بهتر تمیز می کند یا جاروبرقی های معمولی؟

در پاسخ به این سوال که جاروبرقی رباتیک بهتر تمیز می کند یا جاروبرقی های معمولی باید گفت: جارو های رباتیک مکش جارو های معمولی را ندارند اما عملکرد آن ها قابل قبول است، چرا که دیگر برای شما زحمتی ندارند و قطعا فشردن یک دکمه برای شما بسیار راحت تر از جارو کشیدن یک خانه است. در جارو های رباتیک سه برس و مکش ایجاد شده تا عملکرد قابل قبولی داشته باشند.معمولا تمیزی گوشه و حاشیه های فضا های داخلی منازل برای افراد بسیار اهمیت دارد.بسیاری از افراد تصور میکنند جارو برقی های رباتی به علت گرد بودن بدنه آن ها نمیتوانند به خوبی حاشیه و گوشه دیوار را تمیز کند. لازم است بدانید که در این نوع از جارو برقی ها 2 برس کناری طراحی شده تا از لحاظ تمیزی در جهت های مختلف کاستی ای ایجاد نشود، و تمام سطح زمین به یک اندازه تمیز شود.

حتماً بخوانید:
۱۰ تا از بهترین جاروبرقی های موجود در بازار

۱۰ تا از بهترین جاروبرقی های موجود در بازار

هنگام خرید جاروبرقی مثل سایر لوازم خانگی برقی ، باید دقت زیادی انجام دهیم تا دقیقا همان جاروبرقی که نیاز داریم را تهیه کنیم. ویژگی ها و مشخصات فنی…

آیا جاروبرقی رباتیک زیر مبل و وسایل دیگر را نظافت می کند؟

پس از این که متوجه این نکته شدید که جاروبرقی رباتیک چیست این پرسش به ذهن شما خطور می کند آیا جاروبرقی رباتیک زیر مبل و دیگر وسایل را هم نظافت می کند؟ ارتفاع جاروبرقی رباتیک بین 8 تا 14 سانت متغیر است و جواب این سوال که آیا این جارو برقی به زیر مبل و وسایل دیگر می رود یا نه بستگی به ارتفاع وسایل شما دارد.بهتر است جهت تمیز کردن زیر مبل یا میز وسط مبل ها، آن را کنار بکشید تا جارو بهتر بتواند کار خود را انجام دهد.در غیر این صورت ممکن است زیر مبل یا میز گیر کند و نتواند خارج شود.

 جاروبرقی رباتیک

آیا جاروبرقی رباتیک فرش و سرامیک را میتواند به خوبی تمیز کند؟

بررسی این موضوع که آیا جاروبرقی رباتیک فرش و سرامیک را می تواند به خوبی تمیز کند یکی از مسائلی است که افراد برای کسب اطمینان بیشتر قبل از خرید این محصول می پرسند، در ادامه این پرسش را پاسخ داده ایم.در مورد عملکرد جارو برقی رباتیک روی سرامیک و فرش باید گفت که برخی از این جارو برقی های رباتیک توانایی کشیدن تی تر و تی خشک را روی سرامیک دارند. همچنین این جارو ها می توانند از یک سطح به سطح دیگری با ارتفاع دو سانت بیشتر حرکت کنند. پس حرکت این جارو ها از سرامیک به روی فرش برایشان ساده است.جاروبرقی های رباتیک تنها با فشردن یک دکمه می توانند تمام خانه شما را جارو بکشند، بدون اینکه زحمتی برای شما داشته باشند.همچنین صدا و حجم کم این محصولات می تواند راحتی و آسایش را در هنگام نظافت به شما هدیه دهد.این جارو ها در بازار پیشگام هستند، و هنوز به طور کامل معرفی نشده اند، اما قطعا در آینده می توانند جایگزین جارو برقی های معمولی شوند و حضور گسترده تری در بازار داشته باشند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است