دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۵ تیر ۱۴۰۱ برابر با ۲۶ ذو القعدة ۱۴۴۳ قمری و ۲۶ ژوئن ۲۰۲۲ میلادی
دفاع رضا رویگری از همسرش تارا / لطفا برای تارا حاشیه‌ نسازید !
2
سه شنبه, ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ ۲۱:۰۱
رضا رویگری طی گفتگویی دلخوری شدید خود را از مردم بیان کرد و گفت لطفا برای من و تارا حاشـیه‌ نسازید .

رضا رویگری (زادهٔ ۶ دی ۱۳۲۵)، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و خواننده ایرانی است. او همچنین در حرفهٔ نقاشی نیز فعال بوده و در سال‌های اخیر در نمایشگاه‌هایی در ایران و آمریکا آثارش را به نمایش گذاشته‌است. رضا رویگری زادهٔ ۶ دی ۱۳۲۵ در تهران است. حاصل ازدواج نخست او، پسری به نام «کیارش رویگری» زاده ۱۳۵۳ است. وی در سال ۱۳۹۱ با تارا کریمی ازدواج کرد.

رضا رویگری

رضا رویگری : لطفا برای من و تارا حاشـیه‌ نسازید

رضا رویگری گفت: «این قدر برای من و همسرم حاشیه درست نکنید. البته از مردمی که مرا صادقانه دوستم دارند، سپاسگزارم و تشکر می‌کنم. برای من و تارا کم حاشـیه نساخته‌اند، بنابراین دست‌کم به آن چیزی نیفزایید. من همسرم را دوست دارم و او برایم زحمات کشیده و کارهای زیادی کرده است.»

رضا رویگری، دو هفته پیش در پی یک دوره بیماری به آسایشگاه کهریزک منتقل شد و چند روزی است که با تهیه منزل مسکونی توسط برخی چهره‌ها و سازمان‌ها از این آسایشگاه مرخص شده است. گفت‌وگوی کوتاه همشهری آنلاین با رضا رویگری پس از مرخص شدنش از بیمارستان را در ادامه بخوانید.

رضا رویگری

وضع جسـمی‌تان این روزها چگونه است؟

به لحاظ جسـمی در وضع بهتری قرار دارم. فیزیوتراپم قول داده که طی یک ماه پیش رو مرا راه بیندازد.

رضا رویگری

پایتان که از قبل قدری مشـکل داشت در چه وضعی است؟

وضع پایم هم خدا را شکر بهتر شده. اما به گمانم تا یک ماه دیگر بتوانم قدری راه بروم.

رضا رویگری

اگر باز هم به شما کار کوتاه پیشنهاد شود قبول خواهید کرد؟

بستگی به خیلی چیزها دارد. به گمانم بخش کوتاه و بلند وجود ندارد اما هنرپیشه بزرگ و کوچک داریم که نقش کوتاه و بلند را می‌پذیرد یا نمی‌پذیرد. اگر کار کوتاهی به من پیشنهاد شود، انجام خواهم داد به شـرط اینکه کل کار دلخواهم باشد.

رضا رویگری

رضا رویگری چند سالی است که به بیماری مبتلاست و در این مدت کمتر در آثار سینمایی و تلویزیونی بازی کرده و چند بار هم در بیمارستان بستری و تحت مداوا قرار گرفته است.

بعد از انتشار ویدیو رضا رویگری در کهریزک پرویز پرستویی و تعدادی از هنرمندان به یاری وی شتافتند و با خرید خانه و یک پرستار حرفه ای توانستند او را خوشحال و از کهریزک بیرون بیاورند . و امروز خبر برگشت رضا رویگری با همکاری صدا وسیما منتشر شد .


در حال حاضر پرستار دارید؟

بله، از کهریزک هم یک هفته‌ای است که مرخص شده‌ام.
از نظر روحـی در مجموع فراهم نیستم. بعضی‌ها بی انصافی می‌کنند و بدون اینکه بدانند که کی به کی است و زندگی من چگونه است من و همسرم را قضاوت می‌کنند.
این کار درست نیست. تارا، دست‌کم ۱۰ سال کنارم بوده و با من زندگی کرده. او به نوبه خود زحمتش را برای من کشیده. خواهشم از برخی‌ها این است که قضاوت نادرست و دخـالت نکنند. سرک کشیدن در زندگی دیگران اصلاً کار درستی نیست. من به طور معمول به همین روال حاشـیه دارم دست‌کم به آن اضافه نکنند. طی این مدت کوتاه حاشـیه‌سازی‌های زیادی علـیه من و همسرم شد که واقعاً مرا ناراحت و انـدوهگین کرد.

رضا رویگری

پیامتان به طرفدارانتان چیست؟

تشکر می‌کنم و از آنها بابت همه همدردی‌ها و همراهی‌ها و مساعدتشان سپاسگزارم. باور کنید اگر مجالی داشتم دوست داشتم نکته‌ها و سخنان ناگفته زیادی را بگویم که برخی‌شان اصلاً به صلاح نیست که عنوان شود. از گفتن آنها چشم‌پوشی می‌کنم و سعی می‌کنم همه‌شان را ببخشیماین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.5 از 5 (2 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است