شرح سوال:
بازدید: ۲۲۶ | تاریخ : جمعه, ۲۶ مرداد ۱۳۹۷
سلام وقت بخیر
چگونه می توان مدت زمان رابطه را زیاد کرد (انزال) در واقع درمان زود انزالی منطورم هست
پاسخ کارشناس :
100%
out of 100% based on 3 user ratings

مهمترین عوامل برای تاخیر در انزال و طولانی کردن رابطه جنسی به شرح زیر است:

1- هیجانی نشوید و مدام بفکر دخول نباشید ؛ سعی کنید خودتان را با روش های غیر از دخول آلت ؛ مشغول ارگاسم خانم کنید و تا زمانی که همسرتان به ارگاسم کامل نرسیده آلت خود را وارد نکنید. مهمترین مشکل در زود انزالی این است که شما از ابتدای رابطه بفکر وارد کردن آلت در واژن هستید و به چیز دیگری فکر نمیکنید ! در واقع ذهن شما از بس به دخول فکر کرده ارضا شده و فقط مانده خود آلت وارد شود تا مایع منی خارج شود !!

2-پوزیشن جنسی را در مدلی که از آن نهایت لذت را میبرید تنظیم نکنید ! وقتی شما از یک پوزیشن مثلا (داگ استایل) لذت زیادی میبرید فورا ارضا می شوید !

3- پوزیشن های خود را مدام تغیر دهید و به یک مدل پوزیشن ختم رابطه نکنید. مدل های مختلف پوزیشن جنسی را در زیر می توانید بخوانید.

4- استفاده از كرم‌های بی‌حس‌كننده مانند ژل لیدوكائین ۲% و اسپری‌های بی‌حس‌كننده ، به یاد داشته باشید که باید آن‌ها را قبل از رابطه جنسی از روی آلت شست وگرنه مواد روی آلت وارد واژن زن شده و باعث بی‌حسی وی و دیرتر ارضا شدن همسرتان می‌شود.

5- استفاده از کاندوم می تواند انزال شما را با تاخیر همراه کند.

6- در حین رابطه جنسی تمرکز داشته باشید و با تمرین زمان انزال خود را کنترل کنید ، در واقع زمانی که میخواهید ارضاع شوید دست از تلبمه زدن بکشید. این عمل نیاز به تمرین دارد.

 

دیدگاه ها

چنانچه در رابطه با این سوال و جواب نظری دارید با ما و دیگران در میان بگذارید.کد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter