شرح سوال:
بازدید: ۱۵۵ | تاریخ : دوشنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۷
سلام
من ۴۰ساله هستم حدود ۸ سال میشه که قرص پرفنازین وسرترالین و پروپرونالول وآلپروزولام مصرف میکنم البته ریتالین هم مصرف میکردم تا دوسال پیش که دیگه مصرف نمیکنم.
مشکلی که دارم اینه که خیلی خوابهای آشفته میبینم وبا کوچکترین صدا از خواب بیدار میشم ودر طول روز احساس خستگی جسمی میکنم ونسبت به صداهای موجود در خونه حساسم مثل حرف زدن خانواده با هم به شدت هم پرخاشگر هستم و وقتی بیرون از خونه هستم احساس بدی دارم و بعد از برگشتن از بیرون باید حتما بخوابم چونکه خیلی احساس خستگی جسمی و روحی میکنم .
در حال حاضر هیچ چیزی باعث شادی من نمیشه.
لطفا راهنمایی کنید با تشکر
پاسخ کارشناس :
0%
out of 100% based on 0 user ratings

سلام دوست عزیز هیچ کدام از داروهای یاد شده باعث به وجود امدن علایم مشخصه شما نمیباشد شما از بیماری صدا بیزاری که یک اختلال عصبی است رنج میبرید که فرد مبتلا به این نوع بیماری در مقابل بعضی صداها دچار عصبانیت . گریز . انزجار. تنفر و پرخاشگری میشود این اختلال به میزوفونیا معروف است که در اواخر کودکی به وجود امده و با گذشت زمان بدتر میشود علایم بارز این نوع بیماری افسردگی گاه به گاه بدون هیچ دلیل در خود فرو رفتن . ناراحتی بی دلیل است دوست عزیز درمان این بیماری نیاز به دارو ندارد باید به روانشناس بالینی مراجعه کنید تا با الگوهای درمانی اقدام به درمان شما نماید . 

دیدگاه ها

چنانچه در رابطه با این سوال و جواب نظری دارید با ما و دیگران در میان بگذارید.کد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter