شرح سوال:
بازدید: ۵۱۹۶ | تاریخ : سه شنبه, ۱۳ شهریور ۱۳۹۷
سلام و خسته نباشید خانم دکتر من مجرد و ۲۴ سال سن دارم و تاکنون هیچ رابطه ای نداشتم حدود ۶ ماه دچار سوزش ادرار هستم به طوری که قبل از ادرار و در قطره ی اول احساس سوزش میکنم ، در این مدت ۳ بار ازمایش ادرار و کشت ادرار و ۲ مرتبه سونوگرافی کلیه و ۲ مرتبه چکاب کامل خون دادم وولی هیچ چیزی نشان نداده است و هم چنین ca125 که اسفند ماه ازمایش دادم مقدارش خیلی پایین بود .

در این مدت چندین بار دکتر زنان رفتم و هر دفعه معاینه شدم ( فقط هنگام معاینه قسمت داخلی واژن داخل لب کوچک وقتی با انگشت میزدند همون سوزشی که هنگام ادرار داشتم حس کردم و غیر این هیچ مشکلی نداشتم) و یکسری قرص و کرم( کلوتریمازول و فلوکونازول،بتامتازون،کرم کامیلین،تریامسینولون ان ان،لووفلوکساسین،مترونیدازول،لاکتوفم استفاده کردم و اخیرا هم کرم هیدروکورتیزون استفاده میکنم) ولی هیچ تغییری در بهبود سوزش ادرار به وجود نیومده.چند ماهه که پارچه نخی روی نوار بهداشتی استفاده میکنم و خیلی چیزای دیگه هم رعایت میکنم .

همچنین در حالت عادی هیچ سوزشی ندارم فقط قبل از این که سوزش ادرار بگیرم نزدیک یک سال پد روزانه از صبح تا شب استفاده میکردم خانم دکتر به خدا دیگه کلافه شدم نمیدونم مشکل کجاست ایا امکانش هست که کرم های موضعی رو به صورت درست استفاده نمیککنم و در قسمت مورد نظر کرم را نمیزنم؟

(چون میترسم به طور کامل واژن را باز کنم و کرم را بزنمول تا جایی که بشه سعی میکنم کرم را در قسمت داخلی و اطراف واژن بزنم) ( کرم هایی که استفاده میکنم همشون وقتی استفاده میکنم سوزش و بیشتر میکنه)
پاسخ کارشناس :
50%
out of 100% based on 2 user ratings

سلام عزیزم. گاهی اوقات حساسیت به پد ونوارهای بهداشتی ونیز اگزما و سایر بیماریهای التهابی پوست میتوانند سوزش ادرار رو ایجاد کنند. برای شما توصیه به مراجعه حضوری و معاینه بالینی میشود.

دیدگاه ها

چنانچه در رابطه با این سوال و جواب نظری دارید با ما و دیگران در میان بگذارید.کد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter