شرح سوال:
بازدید: ۲۱۸ | تاریخ : جمعه, ۲۷ مهر ۱۳۹۷
سلام. روز بخیر. یه سوال خیلی مهم دارم ممنون میشم راهنماییم کنید چون مشکلم واقعا اذیتم می کنه.
من 28 سالمه و دانشجوی دکترای برق دانشگاه تبریز هستم. در تمام عمرم سرم به درس گرم بوده و هیچگاه رابطه جنسی با دختری نداشتم. از پارسال با یکی از همکلاسیهای دختر، به منظور آشنایی پیش از ازدواج با هم صجبتهایی رو شروع کردیم اما در این ارتباط نه حرف جنسی و نه حتی دست همدیگه رو نمیگیریم. اما من هر بار حتی تلفنی باهاش صحبت می کنم آلت تناسلیم حالت نعوذ داره. حتی زمانی که عکس ساده پروفایلشو میبینم بی اختیار دچار خروج مایع لزجی از آلتم میشم. خیلی از این موضوع در عذابم. اکثر مواقع تو خیابون با هم راه مریم حالت نعوذ پیدا می کنم و نمیدونم باید چیکار کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید که راه درمانم چیه چون دارم اذیت میشم از این وضعیت.
پاسخ کارشناس :
100%
out of 100% based on 1 user ratings

سلام، به نظر میرسه میل جنسی شما بالا هست و با کوچکترین محرک تحریک می شوید... وقتی هورمون های جنسی در بدن , زیاد تولید می شوند باعث تحریک تولید و تحریک خروج مایع منی می شوند و وقتی تجمع پیدا کند و خارج نشود کوچکترین محرک کافی هست که نعوظ و حتی انزال نا خود آگاه صورت بگیره... چیزی که گاهی در خیابان ، یا با دیدن شخصی که دوستش داریدرخ میده و اون محرک می تونه حتی غیر جنسی باشه...

برای کاهش میل جنسی میتونید: از ورزش ها وفعالیت های سرگرم کننده استفاده کنید بعضی از مواد غذایی هم مانندپنیر، دانه سویا، ذرت بو داده، کلم بروکلی، چغندر(لبو)، غذاهای فراوری شده، نعنا و میگو مفید هستند.

بهتره به دکتر متخصص هم مراجعه کنید تا اگر نیاز بود براتون دارو تجویز کنند.

موفق باشید.

دیدگاه ها

چنانچه در رابطه با این سوال و جواب نظری دارید با ما و دیگران در میان بگذارید.کد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter