دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ برابر با ۱۳ شوّال ۱۴۴۵ قمری و ۲۲ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
کاربر تاریخ : یکشنبه, ۲۹ بهمن ۱۴۰۲
بازدید: ۴۹
سلام ماماسادات عزیز
ممنون میشم سوالم رو پاسخ دهید.
من 21سالمه
و ماه قبل قرص سیبل خوردم و سر 30روز پریود شدم.
فقط یک ماه مصرف کردم و قطع کردم
البته چند ماه قبل هم خورده بودم و قطع کردم.
یک هفته یا پنج روز بعد از پاک شدن ترشح غلیظ شفاف مثل لختگی سفیده تخم مرغ ازم خارج میشد.
زیر دلم تیر میکشید و رحمم درد میکرد اون قسمت..
من رابطه کامل دارم و با جلوگیری گاهی کاندوم و گاهی طبیعی خروج آلت..
البته یقین دارم که مایعی داخل و اطراف واژن نریخته..

الان تقریبا دو هفته ای گذشته از پریودم ترشح فقط موقع رابطه دارم.
و همسرم میگه ترشحات غلیظ تر شده..

خواستم بپرسم آیا اینها نشانه بارداری هست؟ یا تخمک گذاری؟
یا بخاطر قطع قرص.
من قصد بارداری ندارم

سلام

بخاطر قطع قرص درگیر اختلال هورمونی هستید و از طرفی این ترشحات احتمال دارد از عفونت باشد.

در هر صورت باید کنترل سونوگرافی و آزمایش هورمونی برای تشخیص اولیه انجام دهید تا علت مشخص شود سپس جهت درمان اقدام کنید. 


دیدگاه ها

چنانچه در رابطه با این سوال و جواب نظری دارید با ما و دیگران در میان بگذارید.


سوالات مرتبط