دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ برابر با ۱۳ شوّال ۱۴۴۵ قمری و ۲۲ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
کاربر تاریخ : شنبه, ۲۸ بهمن ۱۴۰۲
بازدید: ۵۸
سلام من مبتلا به وسواسم و داروی فلوکستین و تری فلوپرازین ۱ میلی مصرف میکنم
من اولین بار که از فلوکستین ۱۰ به فلوکستین ۲۰ طبق نظر دکتر اقدام به مصرف کردم نزدیک به یک هفته نشتی تناسلی داشتم ولی اوکی شد
وقتی خواستیم دوز فلوکستین رو از ۲۰ به ۳۰ انتقال بدیم این نشتی دوباره شروع شد و خیلی بیشتر هم بود
طبق نظر دکتر مصرف رو قطع کردیم ولی تا یک هفته بعد قطع مصرف همچنان ادامه داشت ( این موضوع برای یک ماه پیشه )
این هفته من دوباره پیش دکتر رفتم و ایشون میگن دوباره باید دوزش رو ببریم بالا تا به ۴۰ برسه ولی من از این نشتی میترسم
آیا راهی هست که بشه این رو کنترل کرد؟ یا از عوارض عادیه مصرفه؟ چون واقعا عذاب آوره و وسواسم رو تشدید میکنه و ترجیح میدم با همون فلوکستین دوز ۲۰ پیش برم و آیا میتونم با همون ۲۰ پیش برم؟

ضمنا روان درمانی رو هم در کنارش دارم ادامه میدم

سلام

همه دارو های هورمونی این عوارض را دارد و کاری نمیتوان کرد.

اصلا خودسرانه دوز دارو را کم نکنید.


دیدگاه ها

چنانچه در رابطه با این سوال و جواب نظری دارید با ما و دیگران در میان بگذارید.


سوالات مرتبط