رضا تاریخ : سه شنبه, ۰۷ اسفند ۱۳۹۷
بازدید: ۱۶۸
سلام
من هفته پیش بعد از تزریق داروی بی حسی دندان، سرگیجه و تهوع شدیدی گرفتم و انرژی بدنم کاملا تخلیه شد و چند لحظه ای رو از هوش رفتم. اون موقع فکر کردم شاید حساسیت دارویی بوده ولی دیروز به دلیل سرما خوردگی یه سرم وصل کردم وقتی که تموم شد و بلند شدم دقیقا همون حالت بهم دست داد و دوباره چند لحظه بیهوش شدم. خواستم بدونم علت این بی هوشی چی میتونه باشه آیا بدنم ضعف شدید داره؟ اینم بگم که مشکل قلبی عروقی ندارم و 25 سالمه.
با تشکر
پاسخ کارشناس
0

سلام دوست عزیز داروی بی حسی لیدوکائین برای انسداد عصبی مرکزی برای اعمال کارهای دندانپزشکی استفاده میگردد و یا اعمال کارهای پزشکی و زیبایی که نیاز به بی حسی موضعی دارد بسیاری از بیماران به داروی بی حسی تزریقی واکنش نشان میدهند که این علائم بصورت رنگ پریدگی شدید صورت ، سرد شدن دست و پا ، منگی در سر ، سردرد ، حالت غش ، بیحالی و در یک آن بیهوشی کامل بدون هیچگونه علامتی که با برطرف شدن و از بین رفتن دارو علائم فروکش میکند .

جای نگرانی نیست و این حالت فقط به دلیل استفاده از دارو بوده که بعد از تزریق سرم هنوز در بدن شما وجود داشته است فقط برای انجام کارهایی که باید از داروی بی حسی استفاده نمایید حتما به پزشک خود حساسیت را اعلام نمایید .

دیدگاه ها

چنانچه در رابطه با این سوال و جواب نظری دارید با ما و دیگران در میان بگذارید.



کد امنیتی کد جدید

StatCounter