دلگرم
امروز: دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰ برابر با ۱۱ ربيع الأول ۱۴۴۳ قمری و ۱۸ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی
نحوه ورود به سامانه یکتا دانشگاه صنعتی (yekta.iut.ac.ir)
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سامانه یکتا دانشگاه صنعتی اصفهان yekta.iut.ac.ir / ورود به سامانه یکتا دانشگاه صنعتی / برای سامانه یکتا دانشگاه صنعتی از لینک درج شده در ادامه استفاده نمایید .

سامانه یکتا دانشگاه صنعتی اصفهان

سامانه کمک آموزشی الکترونیکی یکی از سرویس های مهم و با ارزش آموزشی است که مرکز فن آوری اطلاعات در اختیار اساتید محترم و دانشجویان گرامی دانشگاه قرار داده است.

اساتید محترم می توانند از امکانات و قابلیت های متعدد این نرم افزار برای انجام سهل تر و موثرتر بسیاری از امور آموزشی مرتبط با دروسی که تدریس می کنند استفاده نمایند.

از جمله امکانات ویژه این نرم افزار می توان به ارائه و در اختیار گذاشتن مطالب و محتوای مرتبط با دروس از طریق فایل های PowerPoint، pdf، word، html و text از طریق Web اشاره کرد.

با استفاده از این نرم افزار کمک آموزشی نه تنها مطالب درسی با کیفیت بالاتری به دانشجویان انتقال داده می شود بلکه از نظر مصرف کاغذ و چاپ و تکثیر نسخه های چاپی نیز صرفه جویی زیادی به عمل خواهد آمد.

برای ورود سامانه آموزش مجازی دانشگاه صنعتی اصفهان روی لینک زیر کلیک کنید .

سامانه آموزش مجازی دانشگاه صنعتی

راهنمای کار با سامانه ویژه اساتید


راهنمای کار با سامانه ویژه دانشجویاندر صورت ایجاد هر گونه تغییر در نحوه ورود به سامانه یکتا دانشگاه صنعتی ، این مقاله به روزرسانی خواهد شد .این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید