دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ برابر با ۲۳ جمادى الآخر ۱۴۴۳ قمری و ۲۷ ژانویه ۲۰۲۲ میلادی
آخرین صحبت‌های جنجالی مایکل کریک پیش از ترک اولدترافورد
1
دوشنبه, ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۰:۴۹
آخرین صحبت‌های کریک پیش از ترک اولدترافورد و بیان دلایل اتخاذ این تصمیم

مایکل کریک بعد از اخراج سولشر به صورت موقت هدایت شیاطین سرخ را در دست گرفت اما حالا و پس از کسب پیروزی برابر آرسنال، تیم خود را به رالف رانگنیک می‌ سپارد.

دلگرم به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه های انگلیسی، رالف رانگنیک آلمانی هم به عنوان سرمربی موقت، منچستر یونایتد را در دست می گیرد و بعد از پایان رقابت های فصل جاری، به گروه مشاوران ورزشی شیاطین سرخ می‌ پیوندد. اما مایکل کریک در هنگام جدایی از منچستر یونایتد در گفت و گویی کوتاه با خبرنگاران گفت:

"دوران حضور من در این باشگاه بزرگ، همیشه بهترین سال های دوران حرفه ای من محسوب می شود. زمانی که بیش از ۱۵ سال پیش برای اولین بار قراردادم را امضا کردم، حتی در بهترین رویاهایم، نمی توانستم تصور کنم که این همه جام کسب کنم و مطمئنا هرگز خاطرات خارق العاده این بازیکنان و کادر مربیگری را فراموش نمی کنم. با این حال، پس از تفکر و تأمل زیاد، به این نتیجه رسیدم که اکنون زمان مناسبی برای ترک باشگاه است. من می خواهم به طور رسمی از همه بازیکنان تشکر کنم و به ویژه از کارکنان باشگاه تشکر کنم. کار کردن طولانی مدت با چنین گروه شگفت انگیزی، واقعاً لذت بخش بود و من چندین رابطه دوستانه طولانی مدت برقرار کردم."

مایکل کریک

هافبک سابق شیاطین سرخ در ادامه هم گفت:

"من همیشه طرفدار منچستر یونایتد هستم و خواهم بود و تا جایی که ممکن است، به دیدن مسابقات خواهم آمد. برای رالف رانگنیک، کارکنان، بازیکنان و هواداران بهترین‌ ها را آرزو می‌ کنم و مشتاقانه منتظر حضور در جایگاه‌ ها و حمایت از بچه‌ ها به عنوان یک هوادار هستم. صادقانه بگویم که تصمیم آسانی نبود، اما فکر می کنم تصمیم درستی بود. من از تصمیمم راضی هستم؛ پس از پایان بازی مجبور شدم کمی مرخصی بگیرم و به خانواده قول دادم که مدتی را با هم بگذرانیم. این تصمیم، صد درصد متعلق به من است. من هفته گذشته را فکر کردم. به باشگاه احترام می گذارم و به مدیر جدید آینده احترام می گذارم، می خواستم قبل از ملاقات یا صحبت با او، تصمیم بگیرم."

کریک در پایان صحبت هایش هم گفت:

"بازیکنان و باشگاه در این جا مهم ترین هستند، نه من. من همین امروز، این تصمیم را به آن ها گفتم. آن ها چه واکنشی نشان دادند؟ صادقانه بگویم، آن ها در رختکن شوکه شده بودند، کمی متعجب و کمی هیجان زده بودند. نگه داشتن این تصمیم نزد خودم در تمام طول هفته، اصلا برای خود من آسان نبود."این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است