دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ برابر با ۱۱ محرّم ۱۴۴۴ قمری و ۱۰ اوت ۲۰۲۲ میلادی
جوراب های مهدی طارمی پرتغالی ها را شوکه کرد!!
6
شنبه, ۰۴ دی ۱۴۰۰ ۰۹:۵۶
عکسی از جوراب های مهدی پارمی در فضای مجازی و در کشور پرتغال وایرال شد.

دلگرم به نقل از دنیای اقتصاد: تلاش مهدی طارمی در بازی حساس مقابل بنفیکا برای پنهان کردن قسمت‌های پاره شده ساق پایش شوخی کاربران را در فضای مجازی به دنبال داشت.

تیم فوتبال پورتو در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی پرتغال شب گذشته میزبان تیم بنفیکا بود که این بازی حساس با برتری قاطع و ۳ بر صفر پورتو به پایان رسید. پورتو با این برد راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

در این بازی مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو در ترکیب اصلی حضور داشت. طارمی برای یازدهمین بازی متوالی در باز کردن دروازه تیم حریف ناکام ماند اما به واسطه چند اتفاق، خبرساز شد و در کانون توجه رسانه‌های پرتغال و هواداران دو تیم قرار گرفت.

مهدی طارمی

یک دقیقه بعد از این صحنه، طارمی هنگام حمله تیم پورتو صاحب یکی از بهترین موقعیت‌های گلزنی شد اما در حالی که دروازه خالی جلوی او قرار داشت، توپ را به تیرک زد تا پورتو در رسیدن به گل چهارم ناکام بماند.

در دقیقه ۷۳ هم هنگامی که طارمی در کناره خط نزدیک به نیمکت پورتو قصد حفظ جریان بازی و توپ را داشت، خطای «رومن یارمچوک» مهاجم اوکراینی تیم بنفیکا متوقف شد. زمانی که طارمی قصد داشت از زمین بلند شود، با ضربه عامدانه دیگری از یارمچوک مواجه شده و نقش بر زمین می‌شود. این موضوع اعتراض شدید نیمکت نشین های پورتو و ورود آنها به زمین در دفاع از طارمی را به دنبال داشت که در نهایت با اخراج یکی از اعضای نیمکت نشین پورتو غائله تمام شد.

در دقیقه ۵۴ مسابقه، پارگی ساق‌های طارمی، تذکر داور به این مهاجم ایرانی را در پی داشت. طارمی مجبور شد برای رفع مشکل به کنار خط برود و با استفاده از چسب، روی نقاط پاره شده ساق را بپوشاند.

به نمایش در آمدن تلاش طارمی برای پنهان کردن قسمت‌های پاره شده ساق پایش شوخی چند رسانه پرتغالی و کاربران را در فضای مجازی به دنبال داشته است.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.5 از 5 (6 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است