دلگرم
امروز: سه شنبه, ۲۶ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۰۹ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۱۶ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
زن متولد آبان، نماد: عقرب
160
زمان مطالعه: 11 دقیقه
اگه عشقت (خانمت،زنت، یا نامزد) آبانی دارید و دوست داری بدونی داری چه خصوصیت اخلاقی است و با طالع ان آشنا شوید یا اصلا میخواهید بدانید که از نظر اخلاقی به تفاهم میرسید برای ازدواج کافیست با ما همراه شوید.

طالع بینی هندی زن آبانی

زن متولد برج آبان آدم سردی است. آرامش بیش از حد برخی این از زنهای افسونگر، شما را جادو می کند، حتی ممکن است آزار بدهد و سرگردان کند. زمان زیادی طول می کشد تا بفهمید او به چه چیزی شبیه است. مطمئناً، او واقعاً همان دختر سرد و خود دار نمی تواند باشد. در واقع وظیفه شماست که بفهمید او چیست:

بیشتر زنان متولد آبان قشنگ، وسوسه انگیز و فریبا هستند. حتی زمانی که کاملاً ساکت هستند، چشمهای آنها با صدای بلند با شما سخن می گوید. آنقدر جذاب هستند که دوستان به دورشان جمع می شوند. شما هم با انرژی جالب، مبهم و مرموز او گرفتار می شوید.

در واقع عشق در تمام عناصر وجودی دوشیزه متولد این برج نفوذ کرده. او با همه موضوعات احساساتی برخورد می کند، از طریق آویزان کردن جورابتان روی بند گرفته تا مشکلات جهان سوم ممکن است از آن دخترهایی باشد که از نظر مردان خرفت است ،اما اگر در قلبش جایی برای خود باز کنید‌. برای همیشه آنجا جای شماست. او در قبال کسی که دوست دارد بسیار صادق و وفادار است. سعی کنید بر یکی از این دخترها غلبه کنید تاببینید که زندگی چگونه به روی شما لبخند می زند.

پیش از آنکه به خود غره شوید، فراموش نکنید که اگر پای خود را از گلیم تان دراز تر کنید، پشیمان خواهید شد. هرگز فکر نکنید که می دانید به او خیانت کنید، چون با نگاهی زیرکانه همه چیز را می فهمد و چنان غیظ می کند که مجبور می شوید همه چیز را پنهان کنید. اگر با او درگیر شوید، هرگز شما را نمی بخشد و فراموش نمی کند، او حتی در هشتاد سالگی هم از شما دلخور است.

در آسمان فلکی او از متولدین نشانه های دیگر حسود، کینه توز، و انتقام جو تر است. مراقب باشید که او را خشمگین و غضبناک نکنید. بعداً نگویید که نگفتم!

وقتی مادر می شود مثل ماده ببری است که برای محافظت از بچه ها با چنگ ودندان می جنگد. او می تواند بسیار انحصار گر باشد و نگذارد که بچه ها از چشمش دور شوند. مادرهای خیلی منفی حتی نمی گذارند که شخصیت بچه ها شکل بگیرد و اگر مراقب نباشند آشفتگی به بار خواهد آمد. از نظر دختران متولد این برج فلسفه زندگی این است که اگر خداوند دری را ازروی حکمت ببندد، در دیگری را از روی رحمت باز می کند.

اگر دختری مثبت و متولد آبان را انتخاب کنید، روزهای بسیار خوشی را با هم می گذارنید، او چه دوست شما باشد چه شریک تان، استواری غیر منتظره ای از خود نشان می دهد. خدای من! او بی نظیر است.

عشق هم به اندازه پول برای زن آبان اهمیت دارد.و شاید گاهی عشق در زندگی مهمتر باشد.آن وقت است که زن ناگهان تغییر می کند.زن خیلی کم،وابسته و دلبسته مردی بی پول می شود و برای او فداکاری می کند.امکان دارد هم کار کند هم به مرد برسد.اگر زن شما را دوست داشته باشد برای کمک به شما از هیچ فداکاری دریغ نمی کند.اما این مرد باید باشخصیت،آشنا به عشق و حریص باشد.او به خاطر مردی که دوست دارد حتی راضی به بی پولی هم می شود.

اما اگر از شما حمایت کند مطمئن است که شما روزی در زندگی پیشرفت خواهید کرد.او می داند که شما به موقع پول کافی به دست آورده و تمام خواسته های او را برآورده خواهید کرد و به او اطمینان مادی خواهید داد.اگر شما را دوست داشته باشد برای خوشحالی شما هر کاری از دستش برآید انحام می دهد.اما او می خواهد که برای همیشه مال او باشید حتی یک گوشه چشمی به زن دیگر و یا ستایش از زنی دیگر باعث دیوانگی او می شود.این زن در زمان عاشقی تغیر می کند.همه چیز را با مردی که دوستش دارد در میان می گذارد و نسبت به او بخشنده،مشفق،خوش نیت و صادق خواهد بود.

در مورد آبانی ماهی ها بیشتر بخوانید::

مرد متولد آبان، نماد: عقرب

آبانی ماهی هاش کلیک کنن!!!


10 خصوصیت بارز زنان متولد آبان ماه (ماه عقرب)

زنان متولد آبان هم مانند مردانش بسیار جذابند.در آنها چیزهایی وجود دارد که مردها را به سویشان می کشاند.اگر زن آبان را دوست داشته و یا قصد ازدواج با او را دارید برای دلبسته کردن این زن مغرور به خود باید به او احترام بگذارید.

1. غرور

هم مردان و هم زنان متولد آبان مغرورند.زن متولد آبان همیشه دقیق،محتاط و در مورد غرورش بسیار حساس است.او در برابر دوستان و معشوقش بسیار صبور است.اما در خلوت،خود را برتر از بقیه می داند.حتی اگر بسیار هم متواضع به نظر آید در واقع خود را خیلی می پسندد.

2. حسادت

زن متولد آبان حسود است.و نیز حسودترین انسان دوازده ماه سال است.زن متولد آبان کمابیش به همه چیز حسادت می کند.

چون خودش را برتر از بقیه می داند به تمام چیزهایی که مردم دارند حسادت می کند به دوستانش بسیار علاقه دارد.و دوست دارد که همیشه با انسان های برتر اجتماع رفاقت کند.

و به دوستان عاقل،موفق و پولدارش،افتخار میکند.اما از یک سو هم پنهانی به آنها حسادت می کند.اگر خودش نتواند با آنها برابری کند این اوضاع،ادراک او را سوزانده و ویران می کند.

وگاهی نیز نمی تواند خودش را کنترل کند و دوستانش را آزار می دهد.انسانهایی که دوستش دارند را مانند عقربی نیش زده ولی بعدآ از این کارش پشیمان می شود.

3. دشمنی

این زن به دوستانش علاقه زیادی دارد.از کمک به دوستانش لذت می برد.اما درخواست پول از او کار صحیحی نیست.در هیچ موردی غیر از پول کمک خود را دریغ نمیکند.

به خاطر شما ساعت ها تلاش می کند.اما همان طور که به دوستانش حسادت می کند در کوچکترین اتفاق هم از آنها دلسرد می شود.

4. عشق

عشق هم به اندازه پول برای زن آبان اهمیت دارد.و شاید گاهی عشق در زندگی مهمتر باشد.آن وقت است که زن ناگهان تغییر می کند.زن خیلی کم،وابسته و دلبسته مردی بی پول می شود و برای او فداکاری می کند.

امکان دارد هم کار کند هم به مرد برسد.اگر زن شما را دوست داشته باشد برای کمک به شما از هیچ فداکاری دریغ نمی کند.اما این مرد باید باشخصیت،آشنا به عشق و حریص باشد.

او به خاطر مردی که دوست دارد حتی راضی به بی پولی هم می شود.اما اگر از شما حمایت کند مطمئن است که شما روزی در زندگی پیشرفت خواهید کرد.

او می داند که شما به موقع پول کافی به دست آورده و تمام خواسته های او را برآورده خواهید کرد و به او اطمینان مادی خواهید داد.

اگر شما را دوست داشته باشد برای خوشحالی شما هر کاری از دستش برآید انحام می دهد.اما او می خواهد که برای همیشه مال او باشید حتی یک گوشه چشمی به زن دیگر و یا ستایش از زنی دیگر باعث دیوانگی او می شود.

این زن در زمان عاشقی تغیر می کند.همه چیز را با مردی که دوستش دارد در میان می گذارد و نسبت به او بخشنده،مشفق،خوش نیت و صادق خواهد بود.

5. خیانت

خیانت کردن به زن متولد آبان بسیار خطرناک است.و کسانی که بتوانند این کار را انجام دهند خیلی کم است.اگر زن،مردی را دوست داشته باشد دلبسته واقعی بوده و فداکاری های زیادی می کند.

اما حتی اگر او را بسیار دوست داشته باشید.هم،تحت فشار زیاد قرار گرفتن،کنترل تمام حرکات و رفتارتان از سوی وی،سعی برای مشکوک نشدن او زمانی که نگاهی به اطراف می اندازید تمام اینها بعد از مدتی شما را خسته می کند.

6. یا همه یا هیچ

طرز نگاه زن آبان به زندگی متفاوت تر از بقیه است.طرز فکر او «یا همه ،یا هیچ» است.به دست آوردن اندکی از چیزی برای او ارزشی ندارد.یا به خواسته خود کاملآ دست می یابید و یا از آن دور می شوید.این طرز فکر در کار،دوستی و عشق هم آشکار می شود.

این زن بسیار جسور است.زنان متولد آبان جسورتر از مرد آبان هستند.این زن جسور،کمابیش از هیچ چیز نمی ترسد.اگر عاشق شده و تعادل خود را از دست دهد شاید تصور کند که شکست خورده و کمی بترسد.

اما در بقیه موارد راحت است.مهمترین چیز در زندگی این زن عشق است.زن اگر عاشق شود هر کاری انجام می دهد.و چون انسانی جسور و شجاع است از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارد.

برای رسیدن به معشوقش به هر دیوانگی دست می زند.اگر خانواده اش مردی را که انتخاب کرده نپسندند عصیان می کند،و اگر چاره دیگری نداشته باشد از خانه فرار می کند.

7. انسان حقه باز و دسیسه کار

زن متولد آبان اگر تأثیر ستاره قوی را نگرفته باشد،رفتار ناخوشایندی دارد.و این رفتار ناخوشایند کنجکاوی در مورد حقه بازی و دسیسه است.

زن بااستفاده از عقل پرکار خود حقه و دسیسه های زیادی می زند.به خصوص در مورد ایجاد دعوا و درگیری بین دوستان کنجکاوی می کند.

و سبب پنهان بودن این دسیسه ها،باز هم نداشتن اعتماد به نفس،شبهه و حسادت است.

8. مطابقت با اجتماع

در مقابل کم بودن تعداد زنان حقه باز،زنان موافق جامعه زیادترند.زن متولد آبان هم در کار و هم در جامعه موفق است.زیرا او با بررسی دقیق اطراف خود،چیزهای زیادی را دیده و حدس می زند.

9. اجتماع

این زن در اجتماع مورد پسند واقع می شود و اطراف زنی که در مورد حقه بازی کنجکاوی نکند همیشه پراز کسانی که او را دوست دارند و رفیقانش است.

به علاوه جاذبه زن توجه همه را جلب می کند،حتی بعضی از آنها که زیبا نیستند،جذابند.برای همین هم مردان زیادی در اطرافشان وجود دارد.

10. دلبستگی به خانه

این زن به فرزندان خود علاقه زیادی دارد.اما باز هم مهمترین چیز در زندگی برای او شوهرش است.حتی اگر به خاطر پول با مردی ازدواج کند باز هم به او احترام می گذارد.

زیرا او مردی است که راه به دست آوردن پول و نگهداری آن را می داند.برای همین هم باید دقت زیادی نشان دهد.اما اگر زن بون عشق و علاقه ازدواج کند و روزی طعم عشق را بچشد،دیگر شوهرش برای او ارزشی نخواهد داشت.

و زن شروع به یافتن راه های جدایی از شوهرش می کند.و بالاخره هم با یافتن راهی شوهرش راترک کرده و به سوی معشوقش می شتابد.

او می خواهد که فقط با یک مرد باشد.برای همین هم اگر زن عاشق شده و ازدواج کند تا آخر عمر شوهرش را ترک نمی کند.

در مورد آبانی ماهی ها بیشتر بخوانید::

پیامهای تبریک ،اگه عشقت آبان ماهیه کلیک کن!

جدیدترین پیامهای تبریک برای متولدین آبانی

رابطه زناشویی متولدین آبان با سایر ماه ها

رابطه زناشویی متولدین آبان با سایر ماه ها
فروردین آنها از نظر جنسی بسیار با هم هماهنگ هستند و لحاظ های دیگر اگر کمی گذشت و خویشتنداری داشته باشند زندگی زناشویی بی دردسری خواهند داشت .
اردیبهشتاین دو علیرغم تفاوتها و اختلاف سلیقه هایی که باهم دارند می توانند با کمی تفاهم و خویشتنداری کانون زندگی خود را حفظ کرده و زندگی توام با سعادتی داشته باشند.
خرداداگر از غرور خود کمی بکاهند و همدیگر را در برخی جنبه ها طرد نکنند می توانند زندگی خوبی در کنار هم داشته باشند.
تیرعلیرغم هرگونه اختلاف نظر و تضادی که ممکن است در زندگی داشته باشند متولدین آبان با صبر بی پایان خود و تسلط بر نفس شان می توانند در زندگی مشترک با متولدین تیر به خوبی اوضاع را تحت کنترل درآورند و آرامش و سعادت را به ارمغان آورند.
مردادبرای رسیدن به سعادت باید یکدیگر را بهتر درک کرده و از رنجاندن همدیگر امنتاع ورزند و با گذشت و مدارا با هم برخورد کنند .
شهریورپیوند این دو به احتمال زیاد قرین سعادت و خوشی خواهد بود زیرا هر دوی آنها افرادی مسئول ، دانا و روشنفکر هستند .
مهروصلت میان این دو اگرچه عاری از اختلاف نظر نیست ولی بر اساس درک و تفاهم یکدیگر می توانند زندگی خوب و سعادتباری با یکدیگر داشته باشند.
آبانمتولدین آبان خلق و خوی تند و تیزی دارند و هر لحظه آماده انفجار هستند . در نتیجه ممکن است ازدواج این دو باهم با درگیری و کشمکش درگیر باشد.
آذراین دو با کمی گذشت و صبر و بردباری و درایت می توانند به زندگی خود طراوت و شادابی ببخشند و از آن لذت ببرند .
دیاین دو باهم سازگار هستند و اعتماد و اطمینانم زیادی به هم دارند چون سرشار از احساس مسئولیت و وظیفه شناسی اند به خوبی یکدیگر را درک کرده و با درایت قادر خواهند بود پیوند زناشویی خود را حفظ کنند و آن را ارفقا بخشند و به سعادت برسند .
بهمنرابطه زناشویی این دو چندان همگون و سازگار به نظر نمی رسد .
اسفندعلیرغم برخی اختلافات ، در مجموع با هم تفاهم دارند و نیازهای روحی و جسمی یکدیگر را به خوبی درک کرده یکدیگر را ارضا می کنند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (160 رای)  

۳ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

M.M | ۳ سال پیش
خصوصیات اخلاقی یک زن یا مرد متولد آبان ماه : مهربون ؛ مسئولیت پذیر و متعهد ، با قناعت ، صبور ، شجاع ، فداکار ، کمال گرا و وفادار در زندگی زناشویی است. مهم ترین چیز در ارتباط خانوادگی و دوستانه ، برایش حفظ عزت و احترام است و همیشه صادقانه ابراز علاقه میکند . سایت دلگرم ، به خوبی توانسته توصیف کند . خیلی عالی . متشکرم .
2
11
یه دختری | ۳ سال پیش
عالی بودواقعا مستقل وبااعتمادبنفس ولی آرام هستیم.
1
12
مهرنوش | ۶ سال پیش
بیشترش درست بود درمورد من...
3
9

hits