مرد متولد آبان، نماد: عقرب

۳۱,۵۷۸
۶۷
۰
شنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۵:۴۱

مرد متولد آبان، نماد: عقربجذابیت مغناطیسی او سبب میشود که جهان از چرخش حول محور خود باز بایستد و در جهت مخالف بچرخد . او خیلی قوی است. او کسی است که همه، بویژه زنان تقریباً هرکاری برایش انجام می دهند. بعضی از دخترها همه جا به دنبال او می گردند(حتی شما). مردان متولد برج آبان رؤسای شرکت،مؤسسه یا سازمان ها هستند.

او پوستی به رنگ سبزه تیره، مویی مشکی و چشمانی سیاه دارد. البته شاید کسی هم پیدا شود که بور باشد. اما تعداد این گروه در مقایسه با گروه قبل خیلی کم است. او حتی وقتی صورت خود را اصلاح می کند، به نظر میرسد که چند روز است اصلاح نکرده. او چشمانی نافذ دارد آن چنان که اگر مستقیم به چشمهای شما نگاه کند، آشفته خواهید شد! اغلب زن و مرد متولد برج آبان با عینک ورزشی عجیب و غریب و یا لنزهای آنچنانی، چشمهای خود را بیشتر به نمایش می گذارند. خیلی ناراحت کنند ه است که نوروز او را لباس گرم و عینک آفتابی ببینید.

وی احتمالاً غذا هم زیاد می خورد، اضافه وزن پیدا می کند. هرچند عمیقاً می خواهد خوش هیکل باشد. اودر روابطش بسیار صادق است. به طور ایده ال زن ظریف و پر جنب و جوش متولد برج حوت (دوماهی) شریکی مناسب برای اوست،اگر همسر شما متولد برج آبان است باید به او کاملاً اعتماد کنید و حتی وقتی اشتباه می کند ، معتقد باشید که او درست می گوید و اشتباه نکرده است. او به هیچ وجه نمی خواهد شما رقیب او باشید.

تا زمانی که بتواند حسادت خود را کنترل کند، پدر خوبی است. او بیش از دیگر مردان متولد برجهانی تیر. اسفند احساسات خود را نسبت به بچه ها نشان می دهد . او با خوشحالی به شما اجازه می دهد که از نوزاد مراقبت کنید.

او مشغله ذهنی را در روابطش دخالت می دهد.

قبول کنید که بیشتر متولدین برج آبان معنی کامل آشفتگی و آشوب هستند است. آنها اعتماد به نفس دارند و خود را چنان تشویق و ترغیب می کنند که حتماً بهت زده خواهید شد و آرزو می کنید که مثل او باشید، علیرغم همه اینها اونگرانی ، ترس و اوهام زیادی دارد. فراموش نکنید که او آدمی جنجالی است!

این مرد به همسر خود حسادت می کند.و در زندگی آرزوی پیشرفت و مورد توجه قرار گرفتن را دارد.به همین سبب در عین حال که به همسرش حسادت می کند،دوست دارد که او مورد توجه و پسند مردم باشد.از سویی هم آرامش همسرش را بر هم می زند.اما هم خودش و هم همسرش باید برتر از دیگران باشند.برای همین هم شاید مرد،دختر یک خانواده شناخته شده و یا زنی معروف را به همسری انتخاب کند.و نیز خوب بودن اوضاع مالی همسرش،توجه او را بیشتر جلب می کند.

بهترین نمونه این مردان باز هم ریچارد برتون است که با ستاره زن معروف و زیبای سینما الیزابت تایلر ازدواج کرد.ریچارد برتون که به عنوان یک بازیگر خوب شناخته می شد در سایه همسرش بیشتر مورد توجه قرار گرفت و شهرت و پول زیادی به دست آورد.اما فکر نکنید که تمام مردان آبان چنین خواهند بود.

مرد متولد آبان،خواهان چیزهای خوب است.آرزوی زندگی لوکسی را برای خود دارد.این مرد تا حد ممکن تمام خواسته های زنش را نیز برآورده خواهد کرد.او آرزوی خانه ای چیده شده،خوراک،مشروبات،ماشین،قایق و تمام چیزهای لوکس و جلب توجه کننده را دارد.یعنی راحتی زن خود را از لحاظ مادی فراهم می کند.اما در مقابل راحتی مادی زن در زندگی زناشویی از لحاظ احساسات ناراحت و غمگین خواهد بود.

رابطه زناشويی متولدين آبان با ساير ماه ها

فروردین

آنها از نظر جنسی بسيار با هم هماهنگ هستند و لحاظ های ديگر اگر کمی گذشت و خويشتنداری داشته باشند زندگی زناشويی بی دردسری خواهند داشت .

اردیبهشت

اين دو عليرغم تفاوتها و اختلاف سليقه هايی که باهم دارند می توانند با کمی تفاهم و خويشتنداری کانون زندگی خود را حفظ کرده و زندگی توام با سعادتی داشته باشند.

خرداد

اگر از غرور خود کمی بکاهند و همديگر را در برخی جنبه ها طرد نکنند می توانند زندگی خوبی در کنار هم داشته باشند.

تیر

عليرغم هرگونه اختلاف نظر و تضادی که ممکن است در زندگی داشته باشند متولدين آبان با صبر بی پايان خود و تسلط بر نفس شان می توانند در زندگی مشترک با متولدين تير به خوبی اوضاع را تحت کنترل درآورند و آرامش و سعادت را به ارمغان آورند.

مرداد

برای رسيدن به سعادت بايد يکديگر را بهتر درک کرده و از رنجاندن همديگر امنتاع ورزند و با گذشت و مدارا با هم برخورد کنند .

شهریور

پيوند اين دو به احتمال زياد قرين سعادت و خوشی خواهد بود زيرا هر دوی آنها افرادی مسئول ، دانا و روشنفکر هستند .

مهر

وصلت ميان اين دو اگرچه عاری از اختلاف نظر نيست ولی بر اساس درک و تفاهم يکديگر می توانند زندگی خوب و سعادتباری با يکديگر داشته باشند.

آبان

متولدين آبان خلق و خوی تند و تيزی دارند و هر لحظه آماده انفجار هستند . در نتيجه ممکن است ازدواج اين دو باهم با درگيری و کشمکش درگير باشد.

آذر

اين دو با کمی گذشت و صبر و بردباری و درايت می توانند به زندگی خود طراوت و شادابی ببخشند و از آن لذت ببرند .

دی

اين دو باهم سازگار هستند و اعتماد و اطمينانم زيادی به هم دارند چون سرشار از احساس مسئوليت و وظيفه شناسی اند به خوبی يکديگر را درک کرده و با درايت قادر خواهند بود پيوند زناشويی خود را حفظ کنند و آن را ارفقا بخشند و به سعادت برسند .

بهمن

رابطه زناشويی اين دو چندان همگون و سازگار به نظر نمی رسد .

اسفند

عليرغم برخی اختلافات ، در مجموع با هم تفاهم دارند و نيازهای روحی و جسمی يکديگر را به خوبی درک کرده يکديگر را ارضا می کنند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(67 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter