دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ برابر با ۱۷ شعبان ۱۴۴۵ قمری و ۲۸ فوریه ۲۰۲۴ میلادی
مرد متولد آبان، نماد: عقرب
86
زمان مطالعه: 10 دقیقه
اگه عشقت (آقاتون یا شوهرت، یا نامزدت) آبانی دارید و دوست داری بدونی داری چه خصوصیت اخلاقی است و با طالع ان آشنا شوید یا اصلا میخواهید بدانید که از نظر اخلاقی به تفاهم میرسید برای ازدواج کافیست با ما همراه شوید.

طالع بینی هندی مرد متولد آبان

جذابیت مغناطیسی او سبب میشود که جهان از چرخش حول محور خود باز بایستد و در جهت مخالف بچرخد . او خیلی قوی است.

او کسی است که همه، بویژه زنان تقریباً هرکاری برایش انجام می دهند. بعضی از دخترها همه جا به دنبال او می گردند(حتی شما).

مردان متولد برج آبان رؤسای شرکت،مؤسسه یا سازمان ها هستند.

او پوستی به رنگ سبزه تیره، مویی مشکی و چشمانی سیاه دارد. البته شاید کسی هم پیدا شود که بور باشد.

اما تعداد این گروه در مقایسه با گروه قبل خیلی کم است. او حتی وقتی صورت خود را اصلاح می کند، به نظر میرسد که چند روز است اصلاح نکرده.

او چشمانی نافذ دارد آن چنان که اگر مستقیم به چشمهای شما نگاه کند، آشفته خواهید شد! اغلب زن و مرد متولد برج آبان با عینک ورزشی عجیب و غریب و یا لنزهای آنچنانی، چشمهای خود را بیشتر به نمایش می گذارند.

خیلی ناراحت کنند ه است که نوروز او را لباس گرم و عینک آفتابی ببینید.

وی احتمالاً غذا هم زیاد می خورد، اضافه وزن پیدا می کند. هرچند عمیقاً می خواهد خوش هیکل باشد. اودر روابطش بسیار صادق است.

به طور ایده ال زن ظریف و پر جنب و جوش متولد برج حوت (دوماهی) شریکی مناسب برای اوست،اگر همسر شما متولد برج آبان است باید به او کاملاً اعتماد کنید و حتی وقتی اشتباه می کند ، معتقد باشید که او درست می گوید و اشتباه نکرده است. او به هیچ وجه نمی خواهد شما رقیب او باشید.

تا زمانی که بتواند حسادت خود را کنترل کند، پدر خوبی است. او بیش از دیگر مردان متولد برجهانی تیر. اسفند احساسات خود را نسبت به بچه ها نشان می دهد . او با خوشحالی به شما اجازه می دهد که از نوزاد مراقبت کنید.

او مشغله ذهنی را در روابطش دخالت می دهد.

قبول کنید که بیشتر متولدین برج آبان معنی کامل آشفتگی و آشوب هستند است.

آنها اعتماد به نفس دارند و خود را چنان تشویق و ترغیب می کنند که حتماً بهت زده خواهید شد و آرزو می کنید که مثل او باشید، علیرغم همه اینها اونگرانی ، ترس و اوهام زیادی دارد. فراموش نکنید که او آدمی جنجالی است!

این مرد به همسر خود حسادت می کند.و در زندگی آرزوی پیشرفت و مورد توجه قرار گرفتن را دارد.به همین سبب در عین حال که به همسرش حسادت می کند،دوست دارد که او مورد توجه و پسند مردم باشد.

از سویی هم آرامش همسرش را بر هم می زند.اما هم خودش و هم همسرش باید برتر از دیگران باشند.

برای همین هم شاید مرد،دختر یک خانواده شناخته شده و یا زنی معروف را به همسری انتخاب کند.و نیز خوب بودن اوضاع مالی همسرش،توجه او را بیشتر جلب می کند.

بهترین نمونه این مردان باز هم ریچارد برتون است که با ستاره زن معروف و زیبای سینما الیزابت تایلر ازدواج کرد.

ریچارد برتون که به عنوان یک بازیگر خوب شناخته می شد در سایه همسرش بیشتر مورد توجه قرار گرفت و شهرت و پول زیادی به دست آورد.اما فکر نکنید که تمام مردان آبان چنین خواهند بود.

مرد متولد آبان،خواهان چیزهای خوب است.آرزوی زندگی لوکسی را برای خود دارد.این مرد تا حد ممکن تمام خواسته های زنش را نیز برآورده خواهد کرد.

او آرزوی خانه ای چیده شده،خوراک،مشروبات،ماشین،قایق و تمام چیزهای لوکس و جلب توجه کننده را دارد.یعنی راحتی زن خود را از لحاظ مادی فراهم می کند.اما در مقابل راحتی مادی زن در زندگی زناشویی از لحاظ احساسات ناراحت و غمگین خواهد بود.

در مورد آبانی ها بیشتر بخوانید::

جدیدترین پیامهای آذر ماهی یعنی...!!!!

آبان ماهی هاش کلیک کن!!!


8 خصوصیت بارز مردان متولد آبان ماه (ماه عقرب)

اگر با مرد متولد آبان آشنا شدید و یا او را دوست دارید امکان دارد هم خوشحال هم غمگین شوید.شاید این برای شما عجیب باشد اما واقعیت این است مردی که شما را دوست داشته و عاشقتان می شود ممکن است شما را بسیار ناراحت کند.

1. چشمان تأثیرگذار

چشمان این مرد چه زیبا باشد،چه زشت،مسئله سبز بودن رنگ چشم و یا مژه های بلندش نیست.قبل از هر چیز این مرد طرز نگاه کردن را می داند.

یعنی این چشمان بسیار نافذند.زمانی که مرد،شما را نگاه کند شما در بدن خود احساس لرزش می کنید.نگاه های مرد آبان بانفوذتر از سخنان او می باشد.

و زمانی که شما را بپسندد،دوست داشته باشد و حسادت کند نیز طرز نگاهش این چنین خواهد بود.نمونه بارز مرد متولد آبان،بازیگر معروف ریچارد برتون است که با تن صدای عالی و طرز صحبت زیبایش مشهور شده است.

2. مرد مورد پسند

مرد متولد آبان از سوی زنان مورد پسند قرار می گیرد.او با استفاده از عقل آنالیزگر خود،طرف مقابل را خیلی زود بررسی کرده و درک می کند.به نظر خود به نتیجه ای می رسد و این نتیجه نیز معمولآ صحیح است.

شاید او در یک لحظه ضعف های شما را حدس بزند.یکی از ستاره هایش یعنی پلوتون این نیرو را به وی داده است.به مرد متولد آبان انسان «جذاب و خطرناک» گفته می شود.

این سخن خیلی صحیح است.زیرا مرد می داند که شما را وابسته خود خواهد کرد.ذاتآ این مرد تمام افکار خود را حتمآ به واقعیت تبدیل خواهد کرد.

3. چشم چرانی

مرد متولد آبان چشم چران است.به عشق و عشق بازی بسیار وابسته است.اما اگر فکر کنیم ماه آبان،سکس را تمثیل می کند و ستاره جاذبه،جنگ و سکس،«مارس» هم این را شدیدتر می کند باید به او حق بدهیم.

این مرد حتی در سنین نوجوانی با استفاده از جاذبه خود،زنان را دلبسته خود می کند.همیشه باید در زندگی زنی باشد.و نیز باید هر رابطه ای بینشان باشد.انسان های متولد مهر و مرداد هم عاشقانی آتشین هستند،اما مرد متولد آبان،خیلی حریص تر از آنهاست.

برای همین هم سکس نقش مهمی در زندگی او دارد.مرد به مدت طولانی،چشم چرانی می کند،خیلی کم دیده می شود که او با اولین زنی که آشنا شده ازدواج می کند.

این مرد بسیار ناآرام است.حتی اگر یک عقاب هم باشد در مورد زنان اوضاع فرق می کند.اگر زنی را دوست داشته باشد به هیچ وجه از عقل خود استفاده نمی کند بلکه شروع به مجادله با احساسات عمیق خود خواهد کرد.

4. مشروبات

بیشتر مردان متولد آبان علاقه خاصی به مشروبات دارند.آنها هم غذا خوردن و هم نوشیدن مشروبات را دوست دارند.بیشتر آنها هم بعد از نوشیدن مشروبات،شادتر،پرحرف تر و دلنشین تر می شوند.

اما فکر نکنید او بعد از نوشیدن مشروب،حسادت را فراموش می کند.برعکس مشروبات،آرزوها و احساسات او را دامن می زند.و او شکاکتر و حسودتر میشود.

5. مورد توجه بودن

این مرد به همسر خود حسادت می کند.و در زندگی آرزوی پیشرفت و مورد توجه قرار گرفتن را دارد.به همین سبب در عین حال که به همسرش حسادت می کند،دوست دارد که او مورد توجه و پسند مردم باشد.

از سویی هم آرامش همسرش را بر هم می زند.اما هم خودش و هم همسرش باید برتر از دیگران باشند.برای همین هم شاید مرد،دختر یک خانواده شناخته شده و یا زنی معروف را به همسری انتخاب کند.و نیز خوب بودن اوضاع مالی همسرش،توجه او را بیشتر جلب می کند.

بهترین نمونه این مردان باز هم ریچارد برتون است که با ستاره زن معروف و زیبای سینما الیزابت تایلر ازدواج کرد.ریچارد برتون که به عنوان یک بازیگر خوب شناخته میشد در سایه همسرش بیشتر مورد توجه قرار گرفت و شهرت و پول زیادی به دست آورد.اما فکر نکنید که تمام مردان آبان چنین خواهند بود.

6. یک زندگی راحت

مرد متولد آبان،خواهان چیزهای خوب است.آرزوی زندگی لوکسی را برای خود دارد.این مرد تا حد ممکن تمام خواسته های زنش را نیز برآورده خواهد کرد.

او آرزوی خانه ای چیده شده،خوراک،مشروبات،ماشین،قایق و تمام چیزهای لوکس و جلب توجه کننده را دارد.یعنی راحتی زن خود را از لحاظ مادی فراهم می کند.اما در مقابل راحتی مادی زن در زندگی زناشویی از لحاظ احساسات ناراحت و غمگین خواهد بود.

7. لجبازی

مرد متولد آبان لجباز است.امکان کنار آمدن با لجبازی او امکان ندارد.نباید این مرد را که با دوستان،معشوق و همسرش به غیر از احساسات در سه موارد به خوبی کنار می آید تحت فشار قرار داد.

مرد متولد آبان که خصوصیات برتر زیادی از دیگران دارد دوست دارد همسرش نیز از هر لحاظ نیز مناسب خودش باشد.او تحمل استقلال همسرش را ندارد.

8. پول

پول برای این مرد بسیار مهم است.اگر شما به پول اهمیت ندهید او را بسیار متعجب و مشکوک خواهید کرد.زیرا او تصور خواهد کرد که شما نقش بازی می کنید.

ماده برای او اهمیت زیادی دارد.به علاوه این مرد عقیده اشتباهی هم دارد،اگر چه او بسیار بااحساس است اما شاید همه چیز را با پول اندازه گرفته و مقایسه کند.

و شاید انسانها به نسبت اوضاع مالیشان ارزش و اهمیت بدهد.این مرد که شما را بسیار دوست داشته و تمام خواسته هایتان را برآورده می کند شاید گاهی بسیار بی رحم باشد.

در مورد آبانی ها بیشتر بدانید::

جدیدترین پیامها برای متولدین آبان ،آبانی کلیک کن!

زن متولد آبان، نماد: عقرب

رابطه زناشویی متولدین آبان با سایر ماه ها

رابطه زناشویی متولدین آبان با سایر ماه ها
فروردین آنها از نظر جنسی بسیار با هم هماهنگ هستند و لحاظ های دیگر اگر کمی گذشت و خویشتنداری داشته باشند زندگی زناشویی بی دردسری خواهند داشت .
اردیبهشتاین دو علیرغم تفاوتها و اختلاف سلیقه هایی که باهم دارند می توانند با کمی تفاهم و خویشتنداری کانون زندگی خود را حفظ کرده و زندگی توام با سعادتی داشته باشند.
خرداداگر از غرور خود کمی بکاهند و همدیگر را در برخی جنبه ها طرد نکنند می توانند زندگی خوبی در کنار هم داشته باشند.
تیرعلیرغم هرگونه اختلاف نظر و تضادی که ممکن است در زندگی داشته باشند متولدین آبان با صبر بی پایان خود و تسلط بر نفس شان می توانند در زندگی مشترک با متولدین تیر به خوبی اوضاع را تحت کنترل درآورند و آرامش و سعادت را به ارمغان آورند.
مردادبرای رسیدن به سعادت باید یکدیگر را بهتر درک کرده و از رنجاندن همدیگر امنتاع ورزند و با گذشت و مدارا با هم برخورد کنند .
شهریورپیوند این دو به احتمال زیاد قرین سعادت و خوشی خواهد بود زیرا هر دوی آنها افرادی مسئول ، دانا و روشنفکر هستند .
مهروصلت میان این دو اگرچه عاری از اختلاف نظر نیست ولی بر اساس درک و تفاهم یکدیگر می توانند زندگی خوب و سعادتباری با یکدیگر داشته باشند.
آبانمتولدین آبان خلق و خوی تند و تیزی دارند و هر لحظه آماده انفجار هستند . در نتیجه ممکن است ازدواج این دو باهم با درگیری و کشمکش درگیر باشد.
آذراین دو با کمی گذشت و صبر و بردباری و درایت می توانند به زندگی خود طراوت و شادابی ببخشند و از آن لذت ببرند .
دیاین دو باهم سازگار هستند و اعتماد و اطمینانم زیادی به هم دارند چون سرشار از احساس مسئولیت و وظیفه شناسی اند به خوبی یکدیگر را درک کرده و با درایت قادر خواهند بود پیوند زناشویی خود را حفظ کنند و آن را ارفقا بخشند و به سعادت برسند .
بهمنرابطه زناشویی این دو چندان همگون و سازگار به نظر نمی رسد .
اسفندعلیرغم برخی اختلافات ، در مجموع با هم تفاهم دارند و نیازهای روحی و جسمی یکدیگر را به خوبی درک کرده یکدیگر را ارضا می کنند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (86 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits