دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۰۶ ژوئن ۲۰۲۳ میلادی
زن متولد دی، نماد: جدی
87
زمان مطالعه: 6 دقیقه
عجب زن قدرتمندی ! از آنجا که زن متولد برج دی آکنده از اقداری حیرت آورست و دیگران را به چند بار فکر وادار می کند، برخی فکر می کنند که اوزنی مرد نماست، اما نیست. جالب است بدانید دختران متولد دی...

زن متولد دی، نماد: جدیعجب زن قدرتمندی ! از آنجا که زن متولد برج دی آکنده از اقداری حیرت آورست و دیگران را به چند بار فکر وادار می کند، برخی فکر می کنند که اوزنی مرد نماست، اما نیست.

جالب است بدانید دختران متولد دی اغلب با مردانی شل و ول و گاه ترسو پیوند زناشویی می بندند و به این ترتیب رئیس نان آور خانه می شوند. آنها احساس پدری هم می کنند. البته همه آنها با آدمهای ترسو ازدواج نمی کنند. اگر یک روز در فروشگاه زنی را دیدید که تند تند راه می رود و شوهرش در حالیکه ساک خرید وی را در دست دارد، با عجله به دنبالش میرود. مطمئن باشید زن متولد دی را دیده اید.

برخی از این دختران با مردانی ازدواج می کنند که پله های موفقیت را یکی پس از دیگری طی می کنند، آنها از ته دل به شوهر خود افتخار می کنند، برای اثبات ادعای مادر ستاره شناسی، پیشنهاد می کنم دفعه بعد که سری به بانک زدید، دورو برتان را خوب نگاه کنید پیرمردی را با دفترچه مستمری به همراه نوه خوشگلش می بینید. نه نه نه اشتباه نکنید، آن خانم جوان زیبا همسر اوست و حتماً هم متولد دی است. زنان متولد دی مردان میانسال را خیلی دوست دارند و در ازدواج گاهی به تفاوت سنی 30 سال فکر می کنند. آنها شوهری می خواهند که برایشان پدری کند.

اما مادری دلباخته بچه هاست و می خواهد آنها را در زندگی راهنمایی کند، خطرات را گوشزد کند و برای عبور از موانع به آنها کمک کند. گاهی فضول است و بیش از اندازه در کار بچه ها دخالت می کند و می خواهد بچه ها به خواسته هایی که خودش داشته و نرسیده، برسند. او بسیار دلسوز است و کمک بزرگی برای بچه هاست و هر وقت که لازم باشد آنها را هل می دهد.

او نمک زمین است، او مادری معرکه است زنی با محبت قاطع، منضبط، تابع مقررات و است. او مامان ? بایدها? ست. گاهی آنقدر جدی می شود که درگیری به وجود می آورد، بویژه وقتی بچه ها نوجوان هستند. سر بچه ها داد می زند:? آن شکلی بیرون نرو، مردم چه فکری می کنند.? چون زن است احساساتی تر از همتای مردش است. اما هیچ وقت او را مثل آبگرمکن در حال جوشیدن نمی بینید.

او مصمم است که شغلی برای خود دست و پا کند و در آمدی هرچند اندک داشته باشد. اغلب این دختران در زندگی باید هدفی داشته باشند و در پی رسیدن به آن تلاش کنند. دختر متولد برج دی هیچ چیز را راحت به دست نمی آورد. او برای رسیدن به خواسته هایش باید صرفه جویی کند و مثل یک درویش زندگی کند. اگر آدم مثبتی باشد، گرفتاری و رنجها را به حساب تجربه می گذارد و سعی دارد تا از اشتباهات و بدبختی ها درس عبرت بگیرد. اما امان از وقتی که حس شوخ طبعی اش گل کند.

او دختری با سلیقه و شیک است. (به سر و وضعش نگاه نکنید) قیافه مهربان او دیدنی است. برخی از این دختران سرشار از زیبایی و جذبه هستند و با هوش و تدبیر خود دیگران را میخکوب می کنند.

بهتر از این چه می خواهید؟

زن متولد دی ماه به ازدواج هم مانند یک مسلک نگاه می کند.یعنی باید یک نگاه یک زندگی برنامه ریزی شده داشته و اداره خانه به دست او باشد،و در سایه شوهر خود،به شرایطی که می خواهد،خواهد رسید.اما تصور این که،تمامی زنان دی ماه،شوهر ثروتمند می خواهند،اشتباه است.این زن،در درجه اول به عقل،نزاکت،نیت خوش و ادب،اهمیت می دهد.اگر مرد عاقلی این زن را درک کند،خود را محبوب او کرده و زندگی شادی تشکیل خواهد داد.

اگر در لحظه تولد،تأثیر ستاره دیگری نباشد،زنان متولد دی ماه نسبت به عشق غریبه اند.این زن در اجتماع مورد پسند و توجه قرار می گیرد،او زنی بسیار ظریف،اصیل و بانزاکت و زیباست.به علاوه خوب می داند،چگونه لباس و آرایش برازنده خود را داشته باشد.همیشه لباس های ساده و شیک و باسلیقه انتخاب می کند.اگر شما مردی هستید که زنی را که عاشق لوکس،بسیار آرایش کرده و جلب توجه کننده می پسندید،نمی توانید این خصوصیات را در زن دی ماه بیابید.و نیز بعد از ازدواج هم،او هرگز طبق سلیقه و خواسته شما لباس نخواهد پوشید.

زن متولد دی ماه،به دنبال شوهری برتر می باشد.زیرا چنین مردی برای او،اعتماد،راحتی،موفقیت و شهرت را تمثیل می کند.زن دی ماه،مردی برتر از خود را ترجیح می دهد.زنان متولد دی ماه،از زمان تولد،نزاکت و ظرافت به خصوصی دارند.این زن حتی اگر در خانواده ای کوچک بزرگ شده باشد،همیشه فرهنگ و معلومات خود را بالاتر برده و افرادی که آنها را نشناسند،تصور می کنند که از خانواده ای اصیل و نجیب،می باشد.

رابطه زناشويی متولدين دی با ساير ماه ها

فروردین

اگر پيوندی ميان متولد فروردين و دی صورت گيرد بايد با تحمل و صبر و بردباری و خويشتنداری طرفين برطرف گردد تا کانون زندگی آنها از هم نپاشد و قرين سعادت گردد.

اردیبهشت

زندگی متولدين ارديبهشت با دی به دور از هرگونه کشمکش جدی خواهد بود.

خرداد

اگر آنها از سر سازش باهم روبرو شوند می توانند يکديگر را کامل کرده و زندگی سعادتباری داشته باشند.

تیر

پيوند زناشويی اين دو در حالت کلی خوش يمن است و آنها می توانند با قلب دلسوز و مهربان خود زندگی خوب و سعادت باری با يکديگر داشته باشند .

مرداد

روابط جسمی بين آنها ارضا کننده است و اگر بتوانند در حوزه روابط عاطفی نيز کمی با مدارا و ملاطفت با يکديگر رفتار کنند کانون زندگی آنها گرم و پر نشاط خواهد شد.

شهریور

رابطه اين دو باهم رابطه ای استوار و محکم است و زندگی آنها از چشم انداز خوبی برخوردار است.

مهر

عليرغم مشکلات و موانعی که در زندگی زناشويی اين دو به چشم می خورد آنها می توانند باهم زندگی خوبی داشته باشند . متولد مهر بايد عقل و درايت خود را بکار را به کار گيرد ، چهره عبوس متولد دی را کنار زده و شخصيت پنهان در پشت آن را کشف کند.

آبان

اين دو باهم سازگار هستند و اعتماد و اطمينانم زيادی به هم دارند چون سرشار از احساس مسئوليت و وظيفه شناسی اند به خوبی يکديگر را درک کرده و با درايت قادر خواهند بود پيوند زناشويی خود را حفظ کنند و آن را ارفقا بخشند و به سعادت برسند .

آذر

متولد دی بايد کمی از سختگيریها و خودخواهی های خود کم کند و به متولد آذر آزادی عمل بيشتری بدهد تا اين ازدواج و پيوند قرين سعادت و خوشا باشد.

دی

اين دو بايد سعی کنند در زندگی زناشويی با يکديگر از لاک خود بيرون آمده و احساسات و عواطف درونی خود را بيشتر با يکديگر در ميان بگذارند و در مورد صفات نا خوشايند يکديگر صبور باشند.

بهمن

رابطه زناشويی اين دو سرشار از حس نوع دوستی است و در مورد نقاط ضعف يکديگر با هم کنار می آيند .

اسفند

اين پيوند چشم انداز اميد بخشی را نويد می دهد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.1 از 5 (87 رای)  


۱ دیدگاه
شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

نانا | ۳ سال پیش
حدود نود درصد درست بود
0
0