alexametrics
دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۵ آبان ۱۳۹۹ برابر با ۰۹ ربيع الأول ۱۴۴۲ قمری و ۲۶ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی
راهنمای انتخاب عطر با یک حس خوب و دلپذیر
2
3.6K
زمان مطالعه: 3 دقیقه
راهنمای انتخاب عطر با یک حس خوب و دلپذیر- عطرها-تستر عطر-عطری با حس خوب-خرید عطر-عطر خوب-عطر مناسب-انتخاب عطر

راهنمای انتخاب عطر با یک حس خوب و دلپذیر

راهنمای انتخاب عطر با یک حس خوب و دلپذیر

اول از همه، جایی خرید کنید که می‌توانید عطرها را پیش از خرید آزادانه تست کنید. در فروشگاه‌های بزرگ به ندرت می‌توانید تستر عطرها را بیابید، پس به فروشگاه‌های تخصصی عطر مراجعه کنید تا همه‌ی محصولاتشان امکان تست داشته باشند.

معمولاً در کنار تسترها کاغذهای کوچکی وجود دارد که می‌توانید بجای تست عطر بر روی دستتان، آن‌ها را به کاغذهای در نظر گرفته شده اسپری کنید. اگر عطرها را بر روی دستتان تست کنید، بعد از چند نوبت رایحه‌ی آن‌ها باهم ترکیب شده و دیگر نمی‌توانید بوی صحیح هر عطر را بصورت مجزا تشخیص دهید.

سپس، بخاطر داشته باشید که برای هر حال و هوایی و حتی برای هر زمانی از روز رایحه‌های مختلفی وجود دارد. در طول روز شما به عطر خیلی سنگین یا خیلی پر بویی به اندازه‌ی شب احتیاج ندارید. عطرهای روز باید سبک باشند تا بتوانند شما را پر انرژی نگاه دارند.

رایحه‌ی گل‌ها یا بوی صابون‌ یا حتی عطرهایی که کمی بوی میوه می‌دهند می‌توانند انتخاب خوبی برای روز باشند.

زمانی که می‌خواهید عطری با حس خوب بخرید، با عطرهایی که با رایحه‌ی سبک یا بوی میوه و گل شرح داده شده‌اند یا اینکه کلمات توصیفی «linen» یا «lace» دارند شروع کنید. این‌ها معمولاً مناسب روز هستند و روحیه‌تان را بالا می‌برند.

تنها یک پیس بر روی کاغذ تست اسپری کنید و پیش از اینکه آنرا ببویید، کمی اجازه دهید تا عطر بر روی کاغذ بنشیند.

چندین عطر را بر روی کاغذهای مختلف تست کنید، اما آن‌ها را برای دقایقی نگاه دارید و دوباره پیش از اینکه تصمیم بگیرید آن‌ها را بو کنید. شما احتیاج دارید تا به بینی‌تان از آن رایحه‌های مختلف و مواد شیمیایی که در هوا تغییر ایجاد کرده‌اند، استراحت بدهید.

پس باید پیش از بوییدن دوباره‌ی کاغذها و تصمیم‌گیری فاصله‌ای بیندازید.

اگر رایحه‌ای خیلی سنگین یا غالب بنظرتان رسید، عطر دیگری را انتخاب کنید.

این یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که اکثر خانم‌ها درباره‌ی عطرها مرتکب می‌شوند، از آنجایی که تمایل دارند عطرهایی با بوی زیاد و جالب توجه انتخاب کنند، اما معمولاً پا را از خط قرمز فراتر گذاشته و رایحه‌ای آزار‌دهنده برای دیگران را بر میگزینند.

به عطرهایی بچسبید که برای شما، بارانی آرام، پاکیزگی، یا گل‌ها را تداعی می‌کنند. چنین عطرهایی اختصاصا برای بهتر کردن روحیه و حال و هوای شما، و بالا نگاه داشتن انرژی‌تان خوب هستند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (2 رای)  
وبینار اصول حاکم بر چک
اسنپ تریپ
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits