alexametrics
دلگرم
امروز: جمعه, ۱۴ آذر ۱۳۹۹ برابر با ۱۹ ربيع الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۰۴ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی
تزئینات ساده برای دکوراسیون پاییزی خانه
4
5.4K
زمان مطالعه: 3 دقیقه
تزئینات ساده پاییزی برای دکوراسیون خانه-تزئینات ساده پاییزی-دکوراسیون خانه-دکوراسیون پاییزی خانه-تزئینات ساده برای دکوراسیون پاییزی خانه

اگر دوست دارید در فصل پاییز خانه تان رنگ و بوید پاییز را داشته باشید می توانید با استفاده از این نکات دکوراسیونی خانه تان را پاییزی کنید.با ما همراه باشید...

دکوراسیون پاییزی خانه

نمایش زیبایی فصل در قفسه‌های خانه

دکوراسیون پاییزی


گلدان‌های قدیمیتان را با انواع و اقسامِ زالزالک‌های وحشی با رنگ‌های زرد، قرمز و نارنجی پُر کنید. شاخه هایِ زیبایِ افتاده از درختان را جمع آوری کنید و در هر گلدانی در گوشه و کنارِ خانه قرار دهید و با این کار بافتِ خانه‌تان را پاییزی کنید.

دکور زیبای پاییزی

دکوراسیون پاییزی خانه


یک پایه کیک رویِ میز قرار داده و رویِ آن یک آیینه قرار دهید. سپس کدو‌های کوچک، انواع مغز‌ها، برگ‌های پاییزی و توت‌ها را جمع آوری کرده و رویِ آیینه قرار دهید. آیینه درخششِ خاصی را به این مجموعه اضافه می‌کند.

جشن پاییزی لوازم آشپزخانه

دکوراسیون پاییزی خانه


یکی دیگر از ساده‌ترین راه‌هایی که به وسیله آن می‌توانید حال و هوای پاییز را به خانه‌تان بیاورید، استفاده از دستمال سفره‌ها و لوازم آشپزخانه به رنگ‌های پاییزی است. این چیدمانِ زیبایِ میز تمامِ این رنگ‌ها را در خود دارد، رنگِ نارنجیِ میوه کدو، رنگِ قرمزِ درخت افرا و رنگِ طلاییِ نِی‌ها. در اینجا یک کدو تنبل کوچک و خوشرنگ نارنجی داخل هر بشقاب قرار داده شده است و رنگِ دستمال سفره‌ها نیز ترکیبی از رنگ‌های پاییزی است.

زیبایی طبیعی

دکوراسیون پاییزی


برای تزیین میز در پاییز کافی است به بیرون از خانه قدم بردارید و چند شاخه برگ دار که به زمین افتاده‌اند را پیدا کنید؛ سپس آن‌ها را داخلِ یک گلدانِ شیشه‌ای قرار دهید که پُر از آب کرده‌اید. ایراد‌های طبیعیِ برگ مانندِ سوراخ‌های کوچک یا شکستگی لبه‌ها، ظاهری طبیعی به گلدان تان می دهد.

میز پاییزی

دکوراسیون پاییزی


شکرگذارِ نعمت‌ها و رنگ هایِ زیبایِ پاییزی باشید و میز خود را به وسیله آن‌ها تزیین کنید. نکته جذابِ این میز ترکیبِ خیره کننده گل‌های آخرِ فصل با برگ‌های ضخیمِ قرمز و نارنجی است. کدو تنبل‌های کوچک و خوشرنگ نیز به طورِ تصادفی در گوشه و کنارِ میز قرار داده شده‌اند و مجموعه این تزیینات جو مناسبی را برای خوشامد گویی به پاییز پدید آورده‌اند.

فصل پاییز از زیباترین فصل های سال است و شما می توانید به راحتی این زیبایی را وارد خانه خود کنید و از آن لذت ببرید.

اثر هنری بر روی میز

دکوراسیون پاییزی

برایِ اینکه یک اثرِ زیبای هنری بر رویِ میزتان قرار دهید و پاییز را به خانه‌تان بیاورید، لازم نیست زیاد دور بروید؛ کافی است نگاهی به حیاطِ پشتی خانه‌تان بیاندازید. کافی است که تعدادی شاخه که به زمین افتاده‌اند را جمع کنید و یا چند شاخه کوچک را از یک درختِ نزدیک به خانه‌تان ببرید و آن‌ها را در یک سبدِ سیمیِ بزرگ قرار دهید. می‌توانید چند شاخه توت نیز در سبد قرار دهید. یک سبدِ بزرگ سیب و دیگر میوه‌هایی که به رنگ هایِ پاییزی هستند نیز به میزتان ظاهری زیبا می‌بخشند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (4 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits