دلگرم
امروز: جمعه, ۲۹ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۲ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۱۹ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
با پارچه کرپ گاباردین بیشتر آشنا شوید
0
زمان مطالعه: 8 دقیقه
یکی از بهترین پارچه ها برای دوخت مدل مانتو و شلوار اداری پارچه کرپ گارباردین است. در نظر داشته باشید که پارچه گاباردین ترک مشکی از جمله پرفروش ترین پارچه ها برای داشتن یک استایل اداری است.

پارچه ای که بتواند تمامی انتظارات شما را از یک مدل مانتو و شلوار اداری برآورده کند باید ویژگی های مهم و بخصوصی داشته باشد. یکی از بهترین پارچه ها برای دوخت مدل مانتو و شلوار اداری پارچه کرپ گارباردین است. در نظر داشته باشید که پارچه گاباردین ترک مشکی از جمله پرفروش ترین پارچه ها برای داشتن یک استایل اداری است.

از آنجایی که خانم های شاغل زمان زیادی را در محل کار سپری می کنند، طبیعی است که بر روی مدل مانتو و شلوار اداری خود حساس باشند. آن ها دوست دارند در محل کار خود یک استایل شیک و باوقار داشته باشند. معمولا در مانتو و شلوارهای اداری از مدل های ساده و کژوال استفاده می شود. از این رو پیدا کردن مدل مانتو و شلوار اداری کار سختی نیست. با این حال ممکن است انتخاب پارچه ای که برای دوخت این ست مناسب است کار آسانی نباشد. پارچه ای که بتواند تمامی انتظارات شما را از یک مدل مانتو و شلوار اداری برآورده کند باید ویژگی های مهم و بخصوصی داشته باشد. یکی از بهترین پارچه ها برای دوخت مدل مانتو و شلوار اداری پارچه کرپ گارباردین است. در نظر داشته باشید که پارچه گاباردین ترک مشکی از جمله پرفروش ترین پارچه ها برای داشتن یک استایل اداری است.

ویژگی های پارچه کرپ گاباردین

پارچه کرپ گاباردین که به نام پارچه گاباردین نیز شناخته می شود، یکی از پرمخاطب ترین پارچه هایی است که امروزه در بازار وجود دارد. پرفروش بودن پارچه کرپ گاباردین به ویژگی های این پارچه باز می گردد. در ادامه این ویژگی ها را با هم بررسی خواهیم کرد.

الیاف بی نظیر پارچه کرپ گاباردین

یکی از مهم ترین سوال هایی که ممکن است در ذهن شما ایجاد شده باشد این است که الیاف به کار رفته در پارچه کرپ گاباردین چیست. این سوال معمولا به این دلیل در ذهن افراد ایجاد می شود که آن ها دوست دارند از پارچه هایی با الیاف مرغوب استفاده کنند. پارچه هایی که الیاف مطلوب و خوبی ندارند، پس از مدتی کیفیت اولیه خود را از دست داده و حتی ممکن است دیگر قابل استفاده نباشند. از طرفی پارچه هایی که الیاف باکیفتی ندارند پس از چند ساعت استفاده ممکن است باعث ایجاد بوی نامطبوعی بشوند. در مورد پارچه کرپ گاباردین می توان این مژده را داد که این پارچه الیاف بسیار خوبی داشته و از ایجاد بوی بد در روزهای گرم سال جلوگیری می کند. الیاف به کار رفته در این پارچه ترکیب پنبه، پشم و پلی استر است.

بافت خاص و منحصر به فرد

اگر پارچه کرپ گاباردین را از نزدیک دیده باشید به خوبی می دانید که بر روی سطح این پارچه خطوط مورب با برجستگی کم وجود دارد. همین خطوط باعث می شود تا پارچه گاباردین جزو پارچه های کجراه دسته بندی شود. این خطوط بر روی پارچه گاباردین ترک مشکی به وضوح مشخص است. کافی است یک بار پارچه گاباردین ترک مشکی را با سر انگشتان خود لمس کنید. با این کار به خوبی متوجه زیر دست نرم این پارچه و لطافت آن خواهید شد. پارچه گاباردین ترک درخشندگی کمی نیز دارد. این ویژگی باعث خاص تر شدن ظاهر این پارچه و علاقه بیشتر طراحان لباس به آن شده است.

کیفیت بالا و شوکه کننده

کیفیت پارچه یکی از چیزهایی است که می تواند آن را به یک پارچه ماندگار در صنعت نساجی تبدیل کند. معمولا افراد پس از یک بار استفاده از یک پارچه تصمیم می گیرند که باز هم آن را خریداری کنند یا برای همیشه کنارش بگذارند. در نتیجه پارچه هایی که کیفیت بالایی ندارد به سرعت حذف شده و جای خود را به پارچه های دیگر می دهند. پارچه گاباردین، پارچه ای است که سال های زیادی در دنیای مد حضور دارد. این پارچه نه تنها در ایران که در سراسر دنیا نیز طرفداران زیادی دارد. کیفیت بالای این پارچه از جمله مهم ترین نقاط قوت آن است. کیفیت بالای این پارچه آن را به یکی از بهترین پارچه ها برای دوخت مانتو شلوار اداری تبدیل کرده است. این پارچه در برابر سایش و کشیدگی مقاومت زیادی از خود نشان می دهد.

پارچه کرپ گاباردین، پارچه ای برای تمامی فصول

با پارچه کرپ گاباردین بیشتر آشنا شوید

یکی از مهم ترین ویژگی های پارچه کرپ گاباردین تنفس پذیری فوق العاده این پارچه است. از آنجایی که در فصل تابستان شدت تعریق افزایش می یابد، همه افراد به دنبال پارچه هایی هستند که بتواند به خوبی جریان هوا را برقرار کند. پارچه گاباردین به خوبی از پس این کار برمی آید. این پارچه به خوبی جریان هوا را از بیرون به داخل و برعکس منتقل می کند. در نتیجه از تعریق بیش از حد شما جلوگیری خواهد کرد. با این حال پارچه کرپ گاباردین نه تنها در روزهای گرم سال که در فصل پاییز نیز فروش بالایی دارد. علت این امر ضد آب بودن این پارچه است. پارچه گاباردین اجازه عبور آب را نمی دهد. به همین دلیل می توانید از این پارچه در کنار آستری استفاده کرده و یک بارانی شیک برای روزهای خنک پاییز تهیه کنید.

استایلی لوکس و فاخر با پارچه کرپ گاباردین

برای داشتن یک مدل مانتو و شلوار اداری شیک و زیبا در قدم اول به پارچه ای احتیاح دارید که اجازه دوخت مدل های رسمی را به شما بدهد. مهم ترین نکته ای که یک پارچه برای این کار باید داشته باشد، ایستایی بالای آن است. پارچه هایی که ریزش زیادی دارند، گزینه های مناسبی برای استفاده در استایل های رسمی نیستند. پارچه کرپ گاباردین اما می تواند به خوبی از این امتحان سربلند بیرون بیاید. این پارچه آهار و ایستایی بی نظیری دارد. در نتیجه می توانید از آن برای دوخت مانتو و شلوارهای اداری با یقه انگلیسی یا آرشال استفاده کنید.

مانتو شلوار اداری بدون چروک برای بلند مدت

یکی از چیزهایی که می تواند استایل شما را خراب کند، ایجاد چروک بر روی لباستان است. چروک های ایجاد شده بر روی مانتو و شلوار اداری شما می تواند استایل شما را نامرتب جلوه بدهد. از آنجایی که شما از یک مدل مانتو و شلوار اداری قرار است ساعات طولانی استفاده کنید، باید حتما به سراغ پارچه هایی بروید که چروک پذیری بسیار کمی دارند. پارچه کرپ گاباردین یکی از آن پارچه ها است. این پارچه چروک پذیری بسیار کمی دارد. در نتیجه از این جهت برای دوخت مدل مانتو شلوار اداری یک گزینه ایدئال محسوب می شود. در نظر داشته باشید یکی از پرفروش ترین زیر مجموعه های این پارچه، پارچه گاباردین ترک مشکی است. این پارچه می تواند استایل رسمی شما را در بلند مدت حفظ کند. همچنین می تواند در چشم مخاطب از شما یک فرد جسور و شیک پوش بسازد.

نگهداری و شستشوی آسان و راحت

همانطور که می دانید خانم های شاغل از مانتو شلوارهای اداری به فراوانی استفاده می کنند. آن ها بعد از استفاده مطمئنا مجبور می شوند لباس های خود را شسته و اتوکشی کنند. همانطور که قبلا گفته شد پارچه کرپ گاباردین از نفوذ آب و مواد خارجی به درون پارچه جلوگیری کند. به همین دلیل می توانید مطمئن باشید لکه های زیادی قرار نیست بر روی لباس شما ایجاد شود. در صورت ایجاد لکه نیز می توانید این پارچه را به راحتی با ماشین لباسشویی شسته و نگرانی از بابت خراب شدن آن نداشته باشید. معمولا در استایل های اداری از رنگ های تیره و به خصوص رنگ مشکی استفاده می شود. به خوبی می دانید که اگر بر روی لباس های مشکی لکه ایجاد شود به سختی تمیز خواهد شد. با این حال می توانید مطمئن باشید، پارچه گاباردین ترک مشکی شستشوی بسیار آسانی دارد.

پارچه گاباردین ترک مشکی را از کجا بخریم؟

با پارچه کرپ گاباردین بیشتر آشنا شوید

بعد از آشنایی با پارچه کرپ گاباردین و ویژگی های آن مطمئنا شما نیز مشتاق شدید که برای یک بار هم که شده این پارچه را امتحان کنید. اما ممکن است برای شما سوال ایجاد شود که این پارچه را از کجا خریداری کنید تا نسبت به کیفیت آن مطمئن باشید. از آنجایی که نمونه های بی کیفیت این پارچه به فراوانی در بازار وجود دارد، این نگرانی کاملا طبیعی است. در زمان خرید این پارچه باید به چند نکته مهم دقت داشته باشید تا بتوانید تجربه یک خرید خوب را برای خود رقم بزنید. اگر قصد خرید پارچه گاباردین ترک مشکی را دارید، خواندن ادامه این مطلب می تواند به شما کمک زیادی کند.

فروشگاه های معتبر را در اولویت قرار دهید

یکی از مهم ترین چیزهایی که می تواند در زمان خرید پارچه به کمک شما بیاید، پیدا کردن فروشگاه های معتبر است. معمولا فروشگاه های معتبر از کارخانه هایی پارچه تهیه می کنند که کیفیت بالایی دارند. این فروشگاه ها پارچه را به شکل عمده تهیه می کنند. در نتیجه می توانند با قیمت مناسب تری آن ها را در اختیار شما قرار دهند.

قبل از خرید پارچه از مدل لباس خود مطمئن شوید

یکی از چیزهایی که می تواند برای شما تجربه یک خرید خوب را رقم بزند اطلاع از متراژ دقیق پارچه مورد نیاز است. اگر در زمان دوخت متوجه شوید متراژ پارچه شما کم است مجددا مجبور می شوید برای خرید آن اقدام کنید.

به الیاف پارچه توجه زیادی داشته باشید

باید در نظر داشته باشید که اگر مقدار پنبه به کار رفته در یک پارچه بیشتر باشد، تنفس پذیری بهتری دارد. به همین دلیل برای استفاده در تابستان یک گزینه عالی محسوب می شود. پارچه گاباردینی که الیاف پشم بیشتری دارد، از نفوذ هوای سرد و باران به درون لباس جلوگیری می کند. در نتیجه برای استفاده در زمستان مناسب تر است.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits