دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ برابر با ۱۸ شعبان ۱۴۴۵ قمری و ۲۹ فوریه ۲۰۲۴ میلادی
ساعت پخش بازی ایران امارات
17
تاریخ بازی ایران امارات انتخابی جام جهانی ، ساعت بازی ایران امارات 2021 و زمان دیدار ایران و امارات در انتخابی جام جهانی را از طریق دلگرم پیگیری کنید.

زمان بازی ایران امارات انتخابی جام جهانی

ایران در گروه A رقابت های انتخابی جام جهانی 2022 به دیدار امارات خواهد رفت .

تاریخ بازی فوتبال ایران و امارات

زمان دیدار ایران و امارات در رقابت های جام جهانی 2021 ، 15 مهر 1400 مصادف با هفتم اکتبر سال 2021 خواهد بود .

تاریخ بازی ایران امارات انتخابی جام جهانی ، ساعت بازی ایران امارات 2021 و زمان دیدار ایران و امارات در انتخابی جام جهانی

ساعت بازی ایران و امارات انتخابی جام جهانی 2022

ساعت دقیق بازی ایران و امارات در انتخابی جام جهانی 2022 : ساعت ۲۰:۱۵ پنجشنبه 15 مهر اعلام شده است.

قرعه‌کشی مرحله سوم و نهایی انتخابی جام‌جهانی در قاره آسیا برگزار شد که در گروه A ایران با تیم های کره‌ جنوبی، امارات، عراق، سوریه و لبنان همگروه شد.

فدراسیون فوتبال امارات ورزشگاه زعبیل شهر دبی را برای میزبانی از مسابقات خانگی مرحله مقدماتی جام جهانی به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی کرده است.

15 مهر ورزشگاه زعبیل میزبان مسابقه حساس تیم ملی ایران برابر امارات است.

تاریخ بازی ایران امارات انتخابی جام جهانی ، ساعت بازی ایران امارات 2021 و زمان دیدار ایران و امارات در انتخابی جام جهانی

گفتنی است، رقابتهای جام جهانی 2022 قطر در حالی برگزار می شود که نحوه صعود تیم های حاضر در این جام به این صورت است که از هر گروه 2 تیم مستقیما به جام جهانی صعود می کند و تیم‌های سوم در مسابقه پلی‌آف شرکت خواهند کرد و برنده آنها راهی پلی‌آف بین‌المللی خواهد شد که چهار تیم از کنفدراسیون‌های آسیا، اقیانوسیه، کانمبول و کونکاکاف حضور دارند و در نهایت دو تیم برنده به جمع 32 تیم برتر جام جهانی راه پیدا می‌کنند.

مطابق اعلام فیفا، دیدارهای مرحله پایانی انتخابی جام جهانی قطر از 11 شهریور تا 9 فروردین انجام خواهد شد.

در همین راستا پلی آف بر اساس قرعه کشی بین نمایندگان آسیا (تیم پنجم و یا برنده پلی آف تیمهای سوم هر گروه در آسیا)، اقیانوسیه، آمریکای جنوبی (تیم پنجم) و تیم چهارم کانکاکف خواهد بود.

در سال ۲۰۱۸ آسیا (استرالیا) با غلبه بر کانکاکف (هندوراس) آسیا را در جام‌جهانی پنج تیمه کرد.

در سالهای ۲۰۰۶ و ۲۰۱۰ بحرین با شکست از نمایندگان کانکاکف (ترینیداد و توباگو) و اقیانوسیه (نیوزیلند) راه به جایی نبرد و در سال ۲۰۱۴ هم اردن با شکست از اروگوئه، موفق به صعود به جام جهانی نشد.

تیم ملی ایران و تیم ملی امارات تاکنون ۱۶ بار در مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند. حاصل این ۱۶ بازی، ۱۲ پیروزی برای تیم ایران، ۱ پیروزی برای تیم امارات و ۳ تساوی بوده است.

در این بازیها مجموعا ۲۸ گل زده شده است که سهم تیم ایران ۲۴ گل زده و سهم تیم امارات ۴ گل میباشد.

۴ بازی اول این دو تیم با برتری ایران به پایان رسیده و تیم امارات در پنج بازی اول در برابر ایران موفق به گلزنی نشده است .این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.1 از 5 (17 رای)  

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

رضا | ۱ ماه پیش
ایران.امارات2بر
صفربه‌نفع‌ایران
0
0

hits