دلگرم
امروز: شنبه, ۲۳ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۰۶ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۱۳ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
چند دقیقه سفر به جنگل ترسناک هویا در کشور رومانی
1
زمان مطالعه: 7 دقیقه
جنگل هویا در کشور رومانی واقع شده است - یکی از جنگل های بسیار ترسناک واقع در سرزمین (کنت دراکولا) در کشور رومانی جنگل هویا است. این جنگل با وجود ترسناک بودن سالانه عده ای زیادی از گردشگران را به خود جذب می کند.

جنگل هویا مخوف ترین و ترسناک ترین جنگل در کشور رومانی

جنگل هویا، که گردشگران زیادی را به خود جذب کرده است در عین حال هم از مخوف ترین مکان ها برای گشت و گذار است. این جنگل ، در نزدیکی «کلوژ ناپوکا» و درست در نزدیکی محوطه روباز «موزه ی ترانسیلوانیا» قرار گرفته است. در این جنگل اتفاقات عجیبی رخ داده که به گفته برخی، افراد زیادی به آن جا رفته و دیگر بازنگشته اند. حتی گفته شده رد پای آدم فضایی ها در این مکان دیده شده است.

درست است که بازدید از جنگل و دیدن درختان و پوشش گیاهی حس و حال خوبی به ما دست میدهد و شنیدن صدای پرندگان و آرامش خاصی که حاکم بر آن است برایمان جذابیت دارد، اما بعضی از جنگل ها به جای اینکه جس خوب و آرامی به ما دست بدهد حس ترس و اضطراب و وحشت را در ما ایجاد میکند.

فکرش را کنید درختان عجیب و انبوه که اجازه عبور نور را نمیدهند و نمیگذارند فضا کاملا روشن شود و وجود مه غلیظ تصویر زیبای جنگل را از ما پنهان کند. دیدن چنین صحنه ای جذابیت طبیعت و دلنشین بودن تصاویر زیبای جنگل را از ما میگیرد.

یکی از ترسناک ترین جنگل دنیا در نزدیکی شهر « کلوژ-نپوکا» کشور ، جنگلی به اسم هویا باچو (Hoia Baciu Forest) که می گویند این جنگل بزرگ ۲۵۰ هکتار مساحت دارد و اتفاق های عجیبی که در آن رخ می دهد باعث شده که به آن مثلث برمودای رومانی بگویند.

علت ترس افراد از این مکان چیست؟

داستان از این قرار است که عده ای ترس را کنار گذاشته و با جسارت زیاد برای بازدید از این مکان راهی قلب این جنگل شده اند.افراد بازدید کننده میگویند: درختان عجیب غریبی در آن جنگل روییده است و حتی به مرور زمان تغییر شکل داده اند.

آنان میگویند بسیاری از افراد که برای گشت و گذار به این مکان رفته اند هرگز باز نگشته اند و یا افرادی که جان سالم به در برده اند احساس خستگی کرده و دچار درد جسمانی شده اند. از جمله؛ خارش، سردرد، سرگیجه، تهوع، سوختگی، احساس شدید ترس و نگرانی و دیگر احساسات عجیب و غریب که نسخه ی مشترک اکثر بازدید کنندگان است.

اما اصلی ترین اتفاق این جنگل که بسیار بحث برانگیز بوده،مربوط به اواخر دهه ی 1960 میلادی است.پرفسور«الکساندرو سیفت» زیست شناس آن دوره که تصاویر زیادی را از وجود یک شئ عجیب در هوا به ثبت رسانده است.قسمت عجیب این ماجرا این بود تمام مدارک از این رویداد عجیب بعد از مرگ او از بین رفت و ناپدید شد.

جنگل هویا

این اتفاق، اولین و اخرین رویداد عجیب در این منطقه نبود.

در آگوست سال ۱۹۶۸، یک فردی به نام «امیل بارنئا» که تکنسین ارتش بود نیز تصویری عجیب از یک بشقاب پرنده را بر فراز این جنگل به ثبت رساند. به طوری که ، این منطقه، تبدیل به مکانی برای مشاهده ی نور های عجیب و غیر قابل توصیف شده بود.

این مسئله تنها به دوره ی قبل بر نمیگردد. افردی که امروزه وارد این محوطه میشوند پس از بازگشت دچار آسیب های جسمانی میشوند. محققان به این باور رسیده اند که تمامی این اتفاقات خارج از قدرت زمینی است و تمامی آن حاصل حضور قدرتمند نیروهای ماورالطبیعه است.

اتفاقات این جنگ به حدی عجیب و ترسناک است که حتی گزارش شده جسمی کروی شکل و نورانی ظاهر و یا ناپدید میشود و همچنین از شنیده شدن صداهای مهیب سخن میگویند یا شنیدن صدای قهقهه که سکوت حاکم بر محیط را در هم میشکند.

افرادی که در محوطه ی اطراف جنگل زندگی میکنند میگویند که اکثر افرادی که ناپدید شدند،زجر کشده و به دام افتاده اند که تمامی آنها توسط ارواح و موجودات ماوراء تسخیر شده اند.
گویا همه ی افرادی که وارد آنجا میشوند، تحت نظر این موجودات ماوراء قرار میگیرند. تمام این اتفاقات نشان میدهد که آنان هر کسی را که وارد قلمرو و محوطه آنان شود آسیب میرسانند و یا انان را به قتل میرسانند.

ترسناک ترین جنگل

با وجود تمامی این اتفاقات که حتی با جان انسان ها سرکار دارد اما؛ باید بدانید سالانه، تعداد زیادی از گردشگران وارد این محوطه میشوند و تعدادی از آن ها هرگز باز نمیگردند.

با وجود ترسناک بودن جنگل هویا عده زیادی برای گردشگری به این جنگل سفر می کنند.
جالب است بدانید این فعالیت‌های ماورایی تنها به انسان ها آسیب نمیرساند؛ بلکه در قسمت تخت پوشش خود پوشش گیاهی را هم از بین برده اند.

اگر بخواهیم عمیق تر به این موضوع عجیب بنگریم میبینیم که این موجودات ماوراء که قسمتی از جنگل را تصرف کرده اند هیچ چیزی رشد نمیکند مگر درخت یا گیاهی که کاملا از لحاظ شکل و ساختار با دیگر قسمت جنگ متفاوت است و همه ی این ها نشان میدهد قدرت ماورایی آنان بیشتر ازچیزی است که ما فکر میکنیم.

جنگل هویا کجاست ؟

جالب است بدانید محققان در این منطقه مطالعاتی انجام داده اند و به این نتیجه رسیده اند که هیچ ماده و عنصری در خاک نیست که مانع رشد پوشش گیاهی شود. مسئله ای که محققان را به فکر فرو برده این است که چرا پوشش گیاهی این منطقه تا این حد عجیب است؟

محققان برای کشف این موضوع عجیب و غیرمنطقی،این بار از بومیان آن منطقه سوال کرده اند تا شاید بتوانند به نتیجه نهایی برسند.
بومیان آن منطقه میگویند: که این محوطه ی عجیب،مرکز فعالیت موجودات ماورائی میباشد و این منطقه خانه ی ارواح است.

تمامی صحبت ها و مشاهدات غیر قابل منطقی به نظر میرسد.. اما محققان و پژوهشگران به راحتی نمیتوانند از این مسئله عبور کنند چرا که،موجودات دیده شده و شئ های عجیب و غریب در این جنگل به ثبت رسیده و تصاویر زیادی از آن ها موجود میباشد.
وجود سفینه های فضایی،منطقه ی فاقد پوشش گیاهی،مفقود شدن بسیاری از فراد، مشاهده ی ارواح و اختلال در عملکرد دستگاه های الکترونیکی،همه و همه از واقعیت داشتن این موجودات عجیب و ماورائی خبر میدهد.

پژوهشگرانی از کشورهای آلمان ، فرانسه، آمریکا، مجارستان، تمام وقت خود را صرق شناختن این مکان خوف و ترسناک کرده اند. پژوهشگران میخواهند با این شواهد که در قالب تصاویر بوده ، تمام ادعایی که از نظر برخی محققان رشده است را انکار کنند.

در عین حال بسیاری از افرائ بر این باورند که این نقطه با پدیده‌های ماورایی در ارتباط است.
به هویا نروید!! اگر برای جان خود ارزش قائل هستید. با وجود تمامی این اتفاقات که حتی با جان انسان ها سرکار دارد اما؛ باید بدانید سالانه، تعداد زیادی از گردشگران وارد این محوطه میشوند و تعدادی از آن ها هرگز باز نمیگردند.

جنگل ترسناک در رومانی

ممکن است افراد زیادی علاقه به داستان های ماجراجویانه و مرموزانه باشند و یا اهل ریسک کردن و یا نترس باشند. اما؛باید بدانند این مکان محلی برای ریسک کردن ندارد چرا که آمدن در این مکان بازی با جان خود است و یا اگر اتفاق جانی برای انسان رخ ندهد میتواند روح و روان انسان را تا سال ها درگیر خورد کند و انسان دچار مشکلات فکری و روانی شود چرا که انسان مدام در حال یاد آوری آن اتفاقات است و یا ممکن است در توهمات خود غرق شود.

محققان دریافته اند که نیرو های مارالطبیعی در این منطقه وجود دارد.

آیا ماورائی بودن جنگل هویا واقعیت دارد؟

در حالی که ممکن است در تعریف این داستان اغراق شده باشد یا به طوری، افسانه هایی که در گذشته تعریف شده را در این داستان جای داده باشند، اما سخت است که با توجه به واقعیات موجود تمامی این حقایق را به کل نادیده بگیریم در نهایت شاید در کنار تمام داستان‌های خیال پردازی شده و توهم، چیزی در این جنگل در حال رخ دادن است که در شرایط کنونی از قوه‌ی فهم و درک بشر خارج است و اینکه ما نمیتوانیم به کل تمام واقعیت ها را نادیده بگیریم.به هر حال مدارکی از وجود این موجودات ارائه شده که به خوبی، وجود این موجودات را نمیتوان انکار کرد.

منبع : بیتوتهاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (1 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits