دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۹ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۲۱ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۹ مه ۲۰۲۴ میلادی
آموزش تصویری جا انداختن زیپ در رفته
25
زمان مطالعه: 2 دقیقه
جا انداختن زیپ ، آموزش جا انداختن زیپ،نحوه جا انداختن زیپ در رفته،جا انداختن زیپ لباس، نحوه جا انداختن زیپ شلوار،جا انداختن سرزیپ متری .

طرز جا انداختن زیپ

همانطور که می دانید زیپ ها دارای مقاومت خوبی هستند قبل از اینکه سعی کنید زیپ در رفته یا گیر کرده خود را تعویض کنید پیشنهاد می دهیم از روش بسیار ساده ای که در ادامه برای تعمیر زیپ خراب توضیح داه ایم استفاده کنید.

چگونه زیپ در رفته را درست کنیم ؟

فرض ما این است که شما زیپ و سرزیپ مناسب به آن زیپ را کاملا صحیح انتخاب کردین و هیچ مشکلی از نظر اختلاف سایز و نوع با هم ندارند .

ما با سعی و خطا بهترین و راحت ترین حالت وصل کردن سرزیپ به زیپ را بدست آوردیم که در ادامه به شما اموزش خواهیم داد.

فوت کوزه گری این قسمت اینجاست که شما همانند تصویر باید به وسیله قیچی برشی مایل به زیپ بدهید ( زیپ فلزی و پلاستیکی هیچ تفاوتی ندارید ). دقت کنید که قسمت پارچه ای جای دست شما خواهد بود و این شکل باعث میشود شما بهترین جهت وارد کردن نیرو به زیپ را در اختیار داشته باشید .

یک طرف زیپ را بصورت مایل همانند تصویر برش دهید.

طرز جا انداختن زیپ

طرز جا انداختن زیپ

تنها یک طرف زیپ را از سر زیپ عبور دهید.

طرز جا انداختن زیپ

طرف دیگر زیپ را وارد سرزیپ کنید. همانند تصویر با یک دست دو لبه پارچه ای بالای زیپ را محکم نگهدارید و با دست دیگر سرزیپ را به سمت پایین بکشید. خواهید دید که سرزیپ به راحتی در زیپ شما قرار خواهد گرفت( این کار شاید برای اولین بار برای شما کمی دشوار باشد، اما اطمینان داشته باشید در بار دوم بدون هیچ مشکلی این کار را انجام خواهید داد)

طرز جا انداختن زیپ

منبع : charmilandاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.1 از 5 (25 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits