دلگرم
امروز: جمعه, ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۴ مه ۲۰۲۴ میلادی
ماه عسل اوزجان دنیز و همسر ایرانیش٬ سمر دادگر!
15
اوزجان دنیز و همسر ایرانیش که در روزهای گذشته ازدواج کردند و برای ماه عسل به دبی سفر کرده بودند، هنگام بازگشت از دبی در فرودگاه دیده شدند.

ازدواج اوزجان دنیز خواننده و بازیگر ترکیه ای با سمر دادگر دختر ایرانی الاصل با ۲۱ سال اختلاف سنی بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشته و با واکنش های زیادی همراه بوده است. اوزجان در مصاحبه با خبرنگاران گفت: «ترجیح دادیم یک مراسم کوچک بین دوستان و خانواده برگزار کنیم. چون شنبه کنسرت داشتم زود برگشتیم. بابت آرزوهای خوبتان تشکر میکنم»

اوزجان دنیز/سمر دادگر

خبرنگاران درباره مخالفت مادر اوزجان با این ازدواج و شرکت نکردن در این مراسم سوال کردند. اوزجان در پاسخ گفت: «مشکلات خانوادگی بین ما و در خانواده باقی میمونه»

اوزجان دنیز/سمر دادگر

رسانه ها و مطبوعات ترکیه از ازدواج اوزجان دنیز و سمر دادگر خبر دادند، این دو در نهایت در ۲۰ ژانویه ۲۰۲۳ برسر سفره عقد نشستند و در مراسمی مجلل و با شکوه در زکریاکوی هم ازدواج کردند. پاپازاتزی های ترکیه خبر دادند که آنها برای ماه عسل به دبی سفر کردند.هر چند مادر دنیز با این ازدواج مخالف بود و در ویدئویی مخالفت خود را ابراز کرد و در مراسم ازدواج پسرش شرکت نکرد. او گفت: اوزجان نمی تواند ازدواج کند، زیرا یک پسر دارد.لازم به ذکر است که اوزجان دنیز برای سومین بار است که ازدواج کرده است!

اوزجان دنیز/سمر دادگر

اوزجان دنیز/سمر دادگراین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.5 از 5 (15 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits