دلگرم
امروز: دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ برابر با ۱۲ صفر ۱۴۴۳ قمری و ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱ میلادی
زایمان 5 قلوی، مادر 29 ساله شیرازی جنجالی شد !
4
یکشنبه, ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۵۷
تولد پنج قلوها در شیراز ، 14 شهریور 1400 اتفاقی نادر در شیراز افتاد مادر 29 ساله زایمان دوم خود را 5 قلو و به سلامت گذراند .

تولد پنج قلوها در شیراز

در بیمارستان حضرت زینب (س) شیراز یک مادر 29 ساله 5 قلو به دنیا آورد.

گفته می شود یک دختر و 4 پسر در بیمارستان حضرت زینب (س) بدنیا آمدند. این 5 قلو در بیمارستان حضرت زینب (س) از یک مادر 29 ساله اهل جویم لارستان متولد شدند. رئیس بیمارستان حضرت زینب (س) اعلام کرد: این 5 قلو هم اکنون در بستری به سر می برند.

دکتر فاطمه‌السادات نجیب بیان کرد: یکشنبه ۱۴ شهریور خانم بارداری از جویم لارستان در سن بارداری ۳۱ هفتگی با دردهای زودرس زایمانی به این بیمارستان مراجعه کرد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: این مادر جوان که دومین بارداری خود را تجربه می‌کرد، یک دختر و چهار پسر را به دنیا آورد.

رئیس بیمارستان حضرت زینب(س) شیراز با بیان اینکه این مادر پیش از این زایمان دارای یک فرزند پسر بوده است، گفت: خوشبختانه همه نوزادان سالم هستند و از دستگاه تنفسی استفاده نمی‌کنند ‌و تنها به دلیل اینکه در میانگین وزنی یک کیلوگرم تا ۱.۵ کیلوگرم قرار دارند، در آی سی یو بیمارستان بسر می‌برند.

نجیب ادامه داد: با توجه به اینکه پدر این نوزادان دارای شغل آزاد ‌و کارگری است از رسانه‌ها درخواست کمک کرده تا با اطلاع رسانی، خیرین او را در تامین هزینه نگهداری این کودکان همراهی کنند.

این مقام مسئول بیان اینکه این دومین مورد ۵ قلوزایی در ۵ ماهه نخست امسال در بیمارستان حضرت زینب(س) شیراز است، گفت: بزرگترین مرکز آی سی یو نوزادان جنوب کشور مربوط به این بیمارستان است و به همین دلیل اکثر موارد چندقلوزایی استان فارس به این مرکز ارجاع داده می‌شوداین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (4 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید