دلگرم
امروز: سه شنبه, ۲۶ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۰۹ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۱۶ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
دانلود پادکست انرژی مثبت ، فوق العاده تاثیرگذار
7
زمان مطالعه: 3 دقیقه
پادکست انرژی مثبت،دانلود پادکست انرژی مثبت کلمات، دانلود پادکست انگیزشی ، دانلود پادکست انگیزشی و انرژی در کلمات .

پادکست انرژی مثبت

یکی از مهمترین راه های ارتباطی ما با دیگر انسان ها، از طریق زبان و کلمات است. هر کدام از این کلمات، انرژی نهفته ای در خود دارند که روی شما و طرف مقابل شما تاثیر میگذارند. مثلا زمانی که شما از جملات انگیزشی استفاده می کنید، انرژی کلمات انگیزشی سبب افزایش انگیزه در شما می شود.

استفاده از کلمات مثبت در مکالمه یکی از مهارت های فن بیان است که با تمرین به دست می آید.

با استفاده از انرژی این کلمات میتوانید آرامش و حال خوب خودتان را تقویت کنید و برای رسیدن به هدف انگیزه داشته باشید. علاوه بر این کلمات روی مخاطب شما تاثیر دارند و میتوانند اعتماد آن ها را کم یا زیاد کنند.

در پادکست انرژی مثبت کلمات درباره اهمیت همین موضوع و راه های استفاده از این کلمات میشنوید.

دانلود پادکست انرژی مثبت کلمات

چطور مثبت حرف بزنم؟

برای این که بتوانید مثبت اندیشی را در خود تقویت کنید و با استفاده از کلمات مثبت به نتیجه های خوبی برسید؛ باید چهار موقعیت نیازمند تغییر را بشناسید. شما باید یاد بگیرید که در این چهار موقعیت انتخاب کلمات مثبتی داشته باشید و انرژی های خوب را در خودتان و دیگران تقویت کنید.

۱. وقتی از احوالات خودتان به دیگران میگویید.

وقتی کسی از شما حالتان را پرسید هیچوقت با استفاده از کلمات منفی، روی خودتان و دیگران اثرات بد نگذارید. با انتخاب جملاتی مثل “بد نیستم” و ” حالم گرفته”، باعث ایجاد فرکانس های منفی در خودتان و دیگران خواهید شد.

۲. وقتی کسی را برای دیگری توصیف میکنید.

صفت های مثبت آن فرد را به ذهن داشته باشید و پشت سر دیگران بدگویی نکنید. با گفتن کلمات و صفت های مثبت برای توصیف افراد دیگر باعث ایجاد اعتماد و دوستی میشوید.

۳. وقتی درمورد طرحی یا ایده ای با دیگران حرف میزنید.

برای شرح دادن اتفاقاتی که در ذهنتان میگذرد از کلمات و واژه های مثبت استفاده کنید. در پادکست انرژی مثبت کلمات پیشنهاد میشود برای شروع صحبت ها از جملاتی مثل: ” یه خبر خیلی خوب دارم” یا ” امروز یه ایده خیلی خوب به ذهنم رسیده” استفاده کنید. چون کلمات منفی میتوانند در همان آغاز مکالمه باعث ایجاد احساسات منفی و سرکوب تمام حس های خوب شوند.

۴. وقتی نظرتان را درباره کسی به خودش میگویید.

موقعیت چهارمی که باید در آن از کلمات مثبت استفاده کنید؛ زمانی است که با کسی درباره خودش صحبت میکنید. خوب است حتی خودتان چنین موقعیت هایی را ایجاد کنید و از دیگران تعریف کنید.

تعریف کردن باعث ایجاد دلگرمی و انرژی مثبت در دیگران میشود. تجربه نشان داده است که افرادی که به موقع از دیگران تعریف میکنند معمولا افراد شاد و محبوبی هستند و با این کار به گسترش روابط اجتماعی خود کمک میکنند.

45 متن صبح بخیر انگیزشی برای ایجاد انرژی مثبت

40 جمله انگیزشی که به شما انرژی مثبت منتقل می کنداین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.1 از 5 (7 رای)  
توجه: مطالب پزشکی و سلامت مجله دلگرم ، از منابع معتبر داخلی و خارجی تهیه شده اند و صرفا جنبه اطلاع رسانی دارند ، لذا توصیه پزشکی یا درمانی تلقی نمی شوند ، چنانچه مشکل پزشکی دارید حتما برای تشخیص و درمان به پزشک یا متخصص مراجعه کنید.

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits