دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ برابر با ۲۳ شعبان ۱۴۴۵ قمری و ۰۵ مارس ۲۰۲۴ میلادی
داستان کودکانه تصویری مامان ناهار چی داریم؟
4
زمان مطالعه: 3 دقیقه
دلیل کوتاهی داستان های کودکانه توجه به حوصله کودک، ظرفیت تمرکز و صد البته قدرت درک بالای کودکان بخاطر حذف جزئیات هست .

قصه تصویری کودکانه مامان ناهار چی داریم؟

تامی داشت با دوست‌هاش بازی میکرد! نزدیک ظهر بود! ناگهان خواهر تامی، تارا از خونه اود بیرون و گفت: تامی، زود باش! مامان داره ناهار درست میکنه!

قصه بچگانه

تامی شروع کرد به دویدن! دوست‌های تامی ازش پرسیدن: تامی! داری کجا میری؟

داستان کوتاه

قصه کودکانه

دوست‌های تامی نمیدونستن که چرا تامی ناهار رو به بازی کردن ترجیح میده! اما تامی یک راز بزرگ داشت!

داستان کودک

ناهار مامان تامی خیلی خیلی خاص و خوشمزست! روزهای شنبه، مامان غذای تامی رو مثل چند تا حشره تزیین میکنه! این باعث میشه که تامی اولش بترسه و بگه: وااااای! اما اون غذاها اصلا حشره نیستن! اونا سبزیجات خوشمزه هستن! و اصلا هم ترسناک نیستن! تامی خیلی خیلی سبزیجات دوست داره!

قصه تصویری

یک شنبه‌ها، مامان عکس یک شیر رو با غذا روی بشقاب تامی درست میکنه! تامی هر وقت این شیر رو میبینه صدای غرش شیر از خود ش در میاره و میخنده! اما این که یک شیر واقعی نیست! این یک بشقاب ماکارونی و پنیر خیلی خوشمزه‌است! تامی حسابی ماکارونی و پنیر دوست داره!

داستان کوتاه

دوشنبه‌ها مامان یک مرغ خوشگل توی بشقاب درست میکنه! تامی هر وقت که این مرغ رو میبینه، بلند بلند از خودش صدای مرغ در میاره و میخنده: قد قد قدااا! قد قد قداااا! اما این که یک مرغ واقعی نیست! ابن فقط چند تا میوه‌ی آب داره که تامی خیلی دوست داره!

قصه برای بچه ها

سه شنبه‌ها مامان توی بشقاب تامی، یک کامیون قرمز درست میکنه! تامی صدای کامیون رو در میاره و میخنده! قاااااام، قاااااااااام!! اما این که یک کامیون واقعی نیست! این ساندویچ کره و مرباست! تامی خیلی خیلی این غذا رو دوست داره!

قصه

چهارشنبه‌ها، مامان توی بشقاب یک باغ قشنگ درست میکنه! توی باغ پر از کفشدوزک و گله! اما این که یک باغ واقعی نیست! این فقط پوره‌ی سیب زمینی، لوبیا و گوجه فرنگیه!

داستان

تامی گفت: مامان! مامان! ناهار چی داریم؟! تارا گفت: بله مامان! ناهار چی داریم؟! من حسابی گرسنمه!

قصه تصویری بچگانه

تامی و تارا حتی یک دقیقه دیگه هم نمیتونن صبر کنن! آخه شکم‌هاشون داره قار و قور میکنه! ناهار بالاخره آماده شد! تارا گفت: مامان مامان! امروز چی درست کردی؟!

داستان کوتاه تصویری

مامان میگه: امروز من، خودم، تامی و تارا رو درست کردم! تامی و تارا به کاسه‌ها نگاه کردن! فوق‌العاده بود! مامان کاسه‌ها رو شبیه سه تا صورت درست کره بود! ولی این صورتا که واقعی نبودن! این فقط یک سوپ جوی خیلی خوشمزه بود! تامی و تارا گفتن: خیلی ممنون مامان!

قصه برای کودک

تامی غذا رو خورد و همینطور که داشت لب‌هاش رو لیس میزد گفت: مامان خیلی خوشمزه بود! حالا جمعه ناهار چی داریم؟

داستان کودک

separator line

حتماً بخوانید:
قصه کودکانه تصویری شارون شجاع

قصه کودکانه تصویری شارون شجاع

قصه گفتن برای کودکان تاثیر به سزایی در رفتار کودک خواهد داشت و قدرت تخیل و خیال‌پردازی او را تقویت می‌کند. با ما باشید و از خواندن و شنیدن این داستان…


این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (4 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits