دلگرم
امروز: جمعه, ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۴ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۲۷ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
بیوگرافی ساسان سمایی مجری شبکه من و تو (تحصیلات تا ازدواج)
14
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بیوگرافی ساسان سمایی مجری شبکه ضد دین ماهواره ای من و تو، و شب جمعه میباشد. که در ادامه بیشتر با این شخصیت آشنا میشوید .

بیوگرافی ساسان سمایی

ساسان سمایی متولد سال 1352 در تبریز میباشد و هم اکنون ساکن لندن است . ساسان مجری شب جمعه یکی از دست اندر کاران شبکه ضد انقلاب منوتو است. ساسان سمایی بارها اعلام کرده که طرفدار بازیگرانی چون پرویز پرستویی، فردین و ناصر ملک مطیعی میباشد.

ساسان در شبکه منوتو

ساسان سمایی در برنامه ای به نام جواب با سالومه ،رنگ و وارنگ، رختکن، دکتر کپی، شب جمعه، دروغ ۱۲، در شبکه منوتو حضور داشته است .

ساسان سمایی مجری برنامه من و تو کیست

تحصیلات ساسان سمایی

ساسان سمایی فارغ التحصیل رشته حسابداری بوده و پس از مهاجرت به انگلستان وارد کار چاپ و مجله شد و به مدت ۱۲ سال به این شغل مشغول بود. بعد از آن در تلویزیون من و تو مشغول به کار شد.

بیوگرافی ساسان سمایی مجری شب جمعه

ساساسان سمایی و فوتبال

ساسان سمایی طرفدار تیم استقلال است .

همسر ساسان سمایی (دکتر کپی)

ساسان سمایی که هم اکنون 48 سال دارد ازدواج نکرده و تا به امروز مجرد بوده و به گفته خود در یک رابطه بسر میبرد .

ساسان مجری شبکه من و تو

بیوگرافی ساسان سمایی در شبکه ماهواره ای من و تو را برای شما کاربران گذاشته ایم .

ساسان سمایی در شبکه ضد دین ماهواره ای من و تو برنامه های گوناگون به زبان فارسی مانند مستندهای علمی ، تاریخی ، حیات وحش ، مجموعه های تلویزیونی ، برنامه های ورزشی ، مسائل زنان و اخبار و تحلیل سیاسی اجتماعی دارد.

حامیان مالی شبکه ضد دین ماهواره ای من و تو افراد نامشخصی هستند که هرگز نام آن ها فاش نشد؛ حامی مالی این شبکه ماهواره ای دولت انگلستان است که همواره بر ضد ایران و ایرانی فعالیت میکند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.5 از 5 (14 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است