دلگرم
امروز: شنبه, ۰۱ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۰۷ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۳ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
بهترین روش برای افزایش سایز و حجم سینه و باسن بدون عمل جراحی
0
زمان مطالعه: 12 دقیقه
افزایش سایز سینه و باسن برای بسیاری از افراد، نمادی از زیبایی محسوب می شود. بیشتر خانم ها می خواهند بدنی کامل داشته باشند و به همین دلیل ممکن است آن ها به دنبال راهکارهای خانگی برای افزایش سایز سینه و باسن خود باشند.

چگونه بدون عمل جراحی سینه و باسن بزرگ ، گرد و زیبا داشته باشیم؟

افزایش سایز سینه برای بسیاری از افراد، نمادی از زیبایی و تقویت زنانگی در زن محسوب می شود. بیشتر خانم ها می خواهند بدنی کامل داشته باشند و به همین دلیل ممکن است آن ها به دنبال راهکارهای خانگی برای افزایش سایز سینه خود باشند.

از نظر پزشکی، زنان برای بزرگ کردن سینه نیاز به جراحی های خاص با استفاده از پروتز را دارند. در این جراحی، یک جراح پروتز های تشکیل شده از جنس سالین و سیلیکون را در زیر بافت سینه قرار می دهد تا به اصطلاح پف کند. اما این روش های جراحی ممکن است با بروز برخی عوارض جانبی همراه باشد و از طرفی هم متوسط ​​طول عمر یک پروتز ممکن است 12 سال باشد؛ اما برخی روش های طبیعی برای افزایش سایز سینه مانند ماساژ وجود دارند.

حقایق جالب درباره سینه ها

سینه های زنان فقط بعد از بارداری و شیردهی بزرگتر می شوند.سینه ها به طور طبیعی تا 4 سال پس از اولین دوره زن رشد می کنند.سینه سمت چپ بزرگتر از راست است. در حالی که به نظر می رسد هر دو یک اندازه باشند.اندازه سینه در کل زندگی یک زن تقریبا 6 برابر تغییر می کند و تا حدودی اندازه سینه به نوع سوتین های که زن استفاده می کند بستگی دارد.

مصریان باستان اولین کسانی بودند که سرطان سینه را که در 3500 سال پیش در مورد پاپیروس ثبت شد، شناسایی کردند.راهکارهای افزایش اندازه سینه در خانه استفاده از ماساژ دادن، تمرینات بزرگ کردن سینه و مصرف غذاهایی است که باعث بزرگتر شدن آن می شوند.می توان اندازه سینه های خود را به طور طبیعی افزایش داد. برخی از راهکارها برای افزایش سایر سینه ها عبارتند از:

چگونه سینه های خود را بزرگ کنیم؟

چگونه سینه های خود را بزرگ کنیم؟

حفظ رژیم غذایی متناسب

غذاهایی مانند شیر، میوه و آجیل می توانند به بزرگ شدن طبیعی سینه کمک کنند. در اینجا چند دستور العمل سالم وجود دارد که نتایج را در یک ماه تضمین می کند.

شیر : سینه های زنان کاملاً از چربی ساخته شده است و مصرف محصولات شیر ​​کامل که مملو از چربی هستند می توانند اندازه سینه را افزایش دهند.

پاپایا : پاپایا مخلوط با شیر باعث افزایش اندازه پستان می شود. با این حال، زنان باردار نباید از این مخلوط استفاده کنند.

دانه شنبلیله : دانه شنبلیله دارای منبع غنی استروژن است که سینه های بزرگتر را تحریک می کند. خمیر دانه شنبلیله با روغن خردل و ماساژ سینه ها با آن می تواند به عنوان یکی از راهکارهای خانگی برای افزایش سایز سینه استفاده شود.

دانه رازیانه : پودر دانه‌ رازیانه را به غذای خود اضافه کنید یا خمیری درست کنید و آن را با روغن زیتون مخلوط و سین های خود را ماساژ دهید.

دانه های کتان : تخم کتان را بجوید. یا پودر دانه کتان را به غذای خود اضافه کنید.

آجیل : آجیل ها منبع غنی از چربی های اشباع نشده اشباع هستند که برای ساخت بافت سینه ضروری می باشند.

سویا : سویا سرشار از فیتواستروژن ها می باشد که هورمونی است که می تواند در بزرگ شدن سایز سینه ها موثر باشد. همچنین از رادیکالهای آزاد که باعث سرطان می شوند جلوگیری می کند.

یوگا : یوگا یک راه درمانی طبیعی بوده است. بدن را با ذهن متحد می کند و در مقابله با بیماری های روانی موثر است. برخی از روش های یوگا به عنوان یک راهکار خانگی برای افزایش سایر سینه در نظر گرفته می شوند.

بژوگانسانا : همچنین به عنوان cobra posose شناخته می شود که در طی آن فرد مجبور است روی شکم خود دراز بکشد و پای خود را مستقیماً به زمین بچسباند و دستان خود را روی سینه خود بگذارد. هر روز 10 بار این تمرین باید تکرار شود.

اوستراسانا : در این روش که به زانو زدن شتر معروف است روی زانوهایتان بایستید و پاهایتان را کنار هم قرار دهید.به آرامی به سمت عقب برگردید و دست‌هایتان را روی پاشنه پا بگذارید. سپس کمر خود را قوس داده و دنده‌هایتان را کش دهید. سرتان باید به سمت زمین کشیده شود. این روش همچنین به شما هضم خوبی می کند و باعث کاهش چربی بازوها و ران می شود.

دویکونسان : همچنین به عنوان یک زاویه دوتایی شناخته می شود این روش شامل ایستادن، کشیدن هر دو دست خود به عقب، قفل کردن آن و خم شدن برای لمس سر به زانوها است. دویکونسان یکی از بهترین تمرینات یوگا برای بزرگ کردن سینه است.

ماساژدرمانی : برای بزرگ کردن سینه ها به غیر از بهبود سلامت کلی پستان، ماساژ باعث افزایش گردش خون و کشش بافت های درون پستان می شود تا باعث شود آنها بزرگ و محکم به نظر برسند. مقداری روغن را در کف دست خود قرار داده و سینه ها را مالش دهید. در حدود 15 دقیقه با حرکات دایره ای آنها را مالش دهید.

این کار را دو بار در روز برای چند ماه انجام دهید تا نتایج مثبتی کسب کنید. ماساژ یکی از بهترین راهها برای افزایش سایز سینه است و استفاده از روغن های طبیعی یا لوسیون همراه با ماساژ می تواند تاثیر بیشتری داشته باشد.

برخی از روغن های گیاهی که می توان همراه با ماساژ درمانی سینه ها از آن ها استفاده کرد، عبارتند از:

رازیانه
روغن زیتون
روغن بذر کتان
کرم های بزرگ کننده سینه

روغن زیتون : به عنوان یکی از موثرترین داروهای خانگی برای بزرگ کردن پستان در نظر گرفته می شود. ماساژ منظم با روغن زیتون می تواند باعث شود سینه ها نرم و سفت به نظر برسند. علاوه بر این، استفاده از روغن زیتون می تواند به کاهش خطر ابتلا به سرطان پستان کمک کند.

روغن اسطوخودوس و روغن درخت چای : روغن های محبوب دیگری که در روز استفاده می شود روغن اسطوخودوس و روغن درخت چای است. آنها رشد بافت سینه را تحریک می کنند و باعث افزایش اندازه کلی آنها می شوند. روغن درخت چای و روغن اسطوخودوس را در مقادیر مساوی مخلوط کرده و حدود 10 دقیقه روی پستان خود بمالید. آن را با آب ولرم بشویید و حداقل یک ماه این کار را روزانه تکرار کنید.

بهترین راه طبیعی برای افزایش اندازه سینه ها، انجام یک ماساژ روغنی است که می تواند شامل مراحل زیر باشد:

مرحله 1: دستان خود را به صورت گردش در هر دو سینه حرکت دهید.

مرحله 2: هر دو سینه ها را به سمت یکدیگر بکشانید.

مرحله 3: هر روز 10 بار با استفاده از برخی روغن های طبیعی ذکر شده این تمرینات را تکرار کنید.

توجه: استفاده بیش از حد روغن ها می تواند منجر به التهاب و حساسیت شود.

چگونه با مصرف مکمل ها سینه های خود را بزرگ کنیم؟

برای بزرگ کردن سینه مصرف برخی از مکمل ها ممکن است در بزرگ کردن سایز سینه تا اندازه ای تاثیر داشته باشند و بیشتر آن ها از مواد طبیعی ساخته شده و عوارض جانبی به همراه ندارند. تنها چیزی که می تواند تأثیر بگذارد، کرم، لوسیون یا کپسول می باشد که ممکن است منجر به بروز حساسیت و التهاب شود. قبل از تصمیم به استفاده از مکمل های برای بزرگ کردن سینه، حتماً با پزشک مشورت کنید.

افزایش سایز سینه به روش های طبیعی

آب پیاز : برای این کار، عسل، زردچوبه و آب پیاز را با هم ترکیب کرده و روی سینه خود بمالید. این ترکیب می تواند به تقویت سینه های سینه و افزایش اندازه سینه کمک کند. برای به دست آوردن نتیجه مؤثر، باید این روش درمانی را قبل از خواب اعمال کنید و اجازه دهید تا صبح بماند و صبح آن را با آب ولرم بشویید.

سینه بند مناسب بپوشید : پوشیدن سینه بند کوچک یا خیلی بزرگ می تواند سینه های شما را کوچکتر از آنچه هستند نشان دهد. یک سینه بند بپوشید که به سینه شما کمک کند تا بلند شود. سینه بند های ضعیف نیز می تواند بسیار ناراحت کننده باشد.

علاوه بر آن افزایش اندازه پستان به روش طبیعی خوب است و می تواند اعتماد به نفس فرد را تقویت کند. بر همین اساس به عنوان برخی راهکارهای ساده می توانید موارد زیر را درنظر بگیرید:

ماساژ منظم پستان تولید پرولاکتین را افزایش می دهد. پرولاکتین هورمونی است که مسئول بزرگ شدن پستان می باشد.مصرف چای ریشه قاصدک هم می تواند به رشد سلول ها و بافت های جدید پستان کمک می کند. برای نتایج بهتر باید دو بار در روز مصرف شود.

غذاهای غنی از استروژن مانند سیب، دانه شنبلیله، روغن زیتون، پرتقال، هلو، لبنیات، گردو، زنجبیل، بادام زمینی و غیره. را به رژیم غذایی روزمره خود اضافه کنید.

توصیه می شود از روغن های اساسی مانند روغن زیتون، روغن درخت چای و روغن اسطوخودوس برای ماساژ روزانه 10 بار استفاده کنید. این روغن ها همچنین می توانند از بروز خطرات سرطان و سایر آلرژی ها جلوگیری کنند.

سینه های زنان در دوران شیردهی به دلیل ذخیره شیر در آن بزرگتر می شوند و اندازه سینه بعد از متوقف شدن شیر دهی، تمایل به کوچک شدن دارند. با افزایش انگیزه های جنسی، هیجان پس از ازدواج ایجاد می شود. در این مرحله، به دلیل برانگیختگی جنسی، نوک سینه های زنان تمایل به نعوظ دارند. رگ های ریز در پستان نمایان می شوند که اغلب به عنوان نشانه افزایش اندازه سینه در نظر گرفته می شوند.

مکیدن پستان باعث تحریک میل جنسی می شود اما سینه ها را بزرگ نمی کند. مصرف فرآورده های شیر باعث بزرگتر شدن آن می شود. رابطه جنسی منظم باعث افزایش اندازه پستان نمی شود. البته رابطه جنسی اثرات نوک پستان را تحریک کرده و سینه ها را سفت می کند.

separator line

راه های طبیعی افزایش حجم باسن با ورزش

راه های طبیعی افزایش حجم باسن با ورزش

خب ببینید بار ها شده موقعی که میرید باشگاه متوجه این موضوع شده باشید که باسنتون خیلی کوچیک تره نسبت به بقیه اندام هاتون و این موضوع باعث ناخوشایندیتون بشه و دنبال راه چاره بگردین. سایر ورزش ها خیلی از ضعف و مشکلات ما برای اجرای برخی حرکات بر میگرده به ضعف عضلانیمون در ناحیه عضلات سرینی ، برای همین هر وقت بتونین این قدرت رو برای این ناحیه تقویت کنید شاهد پیشرفت خودتون خواهید بود.

سرینی شناسی : ماهیچه‌های سرینی یا عضلات گلوتئال گروهی از سه ماهیچه هستند که ناحیه باسن را تشکیل می‌دهند. این ماهیچه‌ها از نوع مخطط بوده و نقش مهمی در دویدن، ایستادن و راه رفتن ایفا می‌کنند.

در ناحیه لگن ماهیچه‌های سرینی بزرگ، سرینی متوسط، و سرینی کوچک قرار دارند و برجستگی باسن به علت وجود آنهاست. این ماهیچه‌ها ران را از حالت خم شده به حالت مستقیم درمی‌آوردند؛ یعنی، در امتداد تنه قرار می‌دهند و در ایستادن و راه رفتن مؤثر هستند.

ماهیچه‌های سرینی دو دسته‌اند: طبقه سطحی و طبقه عمقی.

طبقه سطحی عضلات این ناحیه از سه عضله تشکیل شده‌است:

  1. ماهیچه سرینی بزرگ
  2. ماهیچه سرینی متوسط
  3. ماهیچه سرینی کوچک

حالا چیکار باید بکنیم؟

میشه گفت قسمت سخت ماجرا رو رد کردیم ، قبل از اینکه بخوایم بریم سراغ آشنایی با ۴ تا حرکتی که امروز میخوام معرفی کنم باید یه جریانی رو براتون روشن کنم.ببینید دوستان خوبم تو آکادمی علم و بدن همیشه این مطلب رو به یاد داشته باشید که این ناحیه عضلانی و دو ناحیه دیگه مثل عضلات شکم و فیله همون که بهشون عضلات CORE یا مرکزی میگن ، عضلاتی هستند که به شدت در تمامی اعمال ما دخیل هستند

چه در ورزش های حرفه ای و قهرمانی و چه در ورزش های روز مره ، باید بگم تقویت این عضلات از نون شب واجب تره چون علاوه بر اینکه باعث قدرت بخشیدن به تمامی عضلات بدن میشه ، باید بگم باعث جلوگیری از خیلی از آسیب ها حتی در زندگی روزمرمون هم میشه :((مثلا موقعی که داری یه وسیله سنگین از رو زمین ور میداری، میدونی میتونی کمتر نگران دیسکت باشی)).

بریم سراغ اون چهار تا حرکت جذاب

1- لانج (lunge) اما یکم متفاوت تر

خب همتون با این حرکت آشنایی کامل رو دارین اما این بار برای اجراش لازمه یکم متفاوت تر عمل کنین. در یک جمله ازتون میخوام یکم وقتی پاهاتون رو میزارین زمین ، کشیده تر عمل کنین و پاتون رو به عقب باز تر باشه مثلا به تصویر زیر دقت کنیداین باعث میشه فشار ترسناکی به باسن مبارک وارد شه که البته کمک فراوونی میکنه به شما برای تقویت این ناحیه.

2- اسکوات اونم به شکل تختش

خب اسکوات رو که همتون میشناسین و لازم به معرفیش نیست ، فقط اینو بگم که اگه خواستین فشار بیشتری به سرینی وارد بشه باید از ۹۰ درجه پایین تر برین و بعد برگردین بالا.

3- پرس پا ورتیکال یا اگه نبود پرس پا با اسمیت

خب سومین حرکت رو دستگاهش رو خودم به شخصه تو باشگاه های زیادی ندیدم که وجود داشته باشه برای همین یه راه جایگزین براتون پیدا کردم و اون اینکه میرید زیر زیر دستگاه اسمیت و به شکل پرس پا مثل تصویر زیر پرس پا میزنید.

4- بالا بردن پا از پشت با با کش یا سیم

خب این حرکت چهارم رو باید بگم هر کسی باید اندازه توان خودش انجام بده ، و نباید فشار بیش از حد به خودتون بیارین. خب باید بگم در حالت عادی و بدون کش بستن یا سیم اینجوری انجام میشه در صورتی شما خواستین این حرکت رو بهتر انجام بدین لازمه یک کش از یک تکیه گاه به پایی که قراره بره بالا ببندین یا هم اینکه پای بالا تو رو بزارین زیر اسمیت.

همچنین بخوانید:

افزایش سایز سینه با رازیانه

چطوری سینه هامون و بزرگ و سفت کنیم؟ (ویژه خانمها)

۱۱ راهکار خانگی برای افزایش حجم سینه در زنان


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
توجه: مطالب پزشکی و سلامت مجله دلگرم ، از منابع معتبر داخلی و خارجی تهیه شده اند و صرفا جنبه اطلاع رسانی دارند ، لذا توصیه پزشکی یا درمانی تلقی نمی شوند ، چنانچه مشکل پزشکی دارید حتما برای تشخیص و درمان به پزشک یا متخصص مراجعه کنید.


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits