دلگرم
امروز: شنبه, ۲۳ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۰۶ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۱۳ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
قابی کمتر دیده شده از برد پیت و پدر مادرش و فرزندانش با استایلی مشکی رنگ!
12
تصاویری از برد پیت در کنار خانواده اش در فضای مجازی منتشر شده است که توجه مخاطبین را به خود جلب کرده است.

تصاویری که در زیر میبینید برد پیت بازیگر به همراه فرزندان پکس، شیلو، مدوکس و والدینشان جین پیت و ویلیام پیت برای اولین نمایش "Unbroken" در 15 دسامبر 2014 که در کالیفرنیا برگزار شد در فضای مجازی منتشر شده است.

قابی کمتر دیده شده از برد پیت و پدر مادرش و فرزندانش با استایلی مشکی رنگ

ویلیام بردلی پیت ( زادهٔ ۱۸ دسامبر ۱۹۶۳) بازیگر و تهیه‌کنندهٔ فیلم آمریکایی است. او برای نقش‌آفرینی‌هایش افتخارات مختلفی از قبیل یک جایزهٔ اسکار، یک جایزهٔ فیلم بفتا و دو جایزهٔ گلدن گلوب برنده شده‌است. او در ۲۰۰۱ کمپانی تولید فیلم پلن بی انترتینمنت را تأسیس کرد که فیلم‌های مختلفی از جمله تریلر جنایی رفتگان (۲۰۰۶)، درام زندگی‌نامه‌ای ۱۲ سال بردگی (۲۰۱۳) و درام دورهٔ بلوغ مهتاب (۲۰۱۶) را تولید کرده‌است و این سه فیلم برندهٔ جایزهٔ اسکار بهترین فیلم شده‌اند.

قابی کمتر دیده شده از برد پیت و پدر مادرش و فرزندانش با استایلی مشکی رنگ

پیت نخست با ایفای نقش یک گاوچران بین‌راهی در کمدی-درام تلما و لوییز (۱۹۹۱) در میان عموم مردم شناخته شد. اولین نقش‌های اصلی او در آثاری با بودجهٔ بالا شامل درام رودخانه‌ای از میان آن می‌گذرد (۱۹۹۲)، وسترن افسانه‌های خزان (۱۹۹۴) و فیلم ترسناک مصاحبه با خون‌آشام (۱۹۹۴) بود. او با ایفای نقش در تریلر جنایی هفت (۱۹۹۵) و علمی تخیلی ۱۲ میمون (۱۹۹۵) با تحسین منتقدان روبرو شد و فیلم دوم برایش کسب جایزهٔ گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش مکمل مرد و نامزدی اسکار را به همراه داشت. آخرین فیلم او در این دهه بازی در نقش تایلر دوردن در فیلم باشگاه مبارزه (۱۹۹۹) بود.

قابی کمتر دیده شده از برد پیت و پدر مادرش و فرزندانش با استایلی مشکی رنگاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (12 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits