دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۳ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۲۳ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
مرخصی تشویقی روز زن 1400 بمناسبت ولادت حضرت زهرا (س)
0
معاون زنان رییس جمهور گفت: پویش حس خوب در روز زن انجام می شود و همه کارمندان خانم مرخصی تشویقی دارند و در پارک ها برنامه های خاص خود را خواهد داشت.

انسیه خزعلی معاون اموز زنان و خانواده رئیس جمهور در نشست خبری خود گفت: همایش اصلی خود را به عنوان بانوی خردمند نامگذاری کردیم.

وی با بیان اینکه یکی از نمونه‌هایی که تدبیر و خرد زن را می تواند نشان دهد حضرت زینب است و زنان می توانند از بسیاری از تهدید ها جلوگیری کنند، افزود: بنا داریم از بانوان خردمند تجلیل کنیم تا راه خردمندی را خود بانوان ترسیم کنند.

خزعلی ادامه داد: به گفته رهبری باید کرامت زنان در جامعه حفظ شود.

خزعلی گفت: بازدید از بیمارستان خاص بانوان و تقدیر از پرستاران پاسداشت روز زن برگزار می شود همچنین این برنامه در سال آینده گسترش بیشتری دارد و شاهد بانوانی خواهد بود در عرصه های مختلف فعالیت دارند.


وی با اشاره به اینکه جایزه امسال به بانوانی می رسد که در راه خرد کار می کنند همچنین در خدمت زنان کشور های خارجی هستیم همچنین نشست نخبگانی را با رئیس جمهور خواهیم داشت، گفت: برنامه های متعددی را در استان ها و شهرستان ها خواهیم داشت که در راس آن تقدیر از خانواده شهداست همچنین نمایشگاه ها و بازارچه هایی برای تقدیر از دستاورد های زنان برگزار می شود.

معاون زنان رئیس جمهور گفت: برگزاری کارگاه های آموزشی وبینار ها و مشاوره های رایگان برای خانواده ها با دستگاه های مختلف تفاهم نامه هایی منعقد می شود.

وی با بیان اینکه آزاد سازی بانوان زندانی جرایم غیرعمد در این هفته انجام می شود، ادامه داد: پویش حس خوب در روز زن انجام می شود و همه کارمندان خانم مرخصی تشویقی دارند و در پارک ها برنامه های خاص خود را خواهد داشت.

خزعلی گفت: نشست های مجازی به صورت بین المللی با زنان فعال حوزه مقاومت، وزرای زن و سفرای زن خواهیم داشت.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits