دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۷ آذر ۱۴۰۰ برابر با ۰۳ جمادى الأول ۱۴۴۳ قمری و ۰۸ دسامبر ۲۰۲۱ میلادی
نگاهی اجمالی به مرسدس بنز A-Class L مدل 2019 ( Mercedes A-Class )
5
زمان مطالعه: 3 دقیقه
نگاهی اجمالی به مرسدس بنز A-Class L مدل 2019 ( Mercedes A-Class ) ... مرسدس بنز نسخه‌ای از مدل A کلاس سدان را با فاصله‌ی محوری بیشتر رونمایی کرده است. این محصول، مخصوص بازار چین و رقیب بی‌ام‌و سری 1 خواهد بود.

مرسدس بنز A-Class L مدل 2019 ( Mercedes A-Class L Sedan )

مرسدس بنز نسخه‌ای از مدل A کلاس سدان را با فاصله‌ی محوری بیشتر رونمایی کرده است. این محصول، مخصوص بازار چین و رقیب بی‌ام‌و سری 1 خواهد بود.

مرسدس بنز امسال با دست پر به نمایشگاه خودروی پکن رفت. در نمایشگاه امسال مرسدس بنز یک محصول مهم که به طور اختصاصی برای بازار چین طراحی شده است را معرفی کرد. این خودرو نسخه‌ای از مرسدس بنز A کلاس سدان است که با فاصله محوری بیشتری در مقایسه با مدل استاندارد این خودرو است در بازار چین به فروش برسد. گرچه عرضه‌ی چنین خودرویی توسط مرسدس بنز کمی عجیب به نظر برسد اما این محصول نشان می‌دهد که بازار چین تا چه اندازه برای مرسدس بنز اهمیت دارد.

از نظر زیبایی ظاهری و طراحی باید این مدل را در حد CLA دانست که البته، سقف شیب دار و کوپه مانند CLA از نسل جدید کلاس A, حذف شده است. این مساله ثابت می‌کند که فضای سر برای سرنشینان عقب در A کلاس سدان بیشتر از مدل CLA است.

در نمای جلویی خودرو نیز تفاوتی با مدل هاچ بک پنج در A کلاس مشاهده نمی‌شود و حتی ممکن است از فاصله‌ی دور این خودرو را با CLS اشتباه بگیرید چون هر سه‌ی این خودرها در نمای روبرو, از زبان طراحی جدید مرسدس بنز که با نام چهره‌ی شکارچی شناخته می‌شود بهره مند هستند.

یکی از تفاوت‌هایی که این خودرو با خودروی A کلاس کانسپت که سال گذشته رونمایی شده بود دارد این است که این مدل از دستگیره‌های در عادی استفاده می‌کند و چراغ‌های عقب آن نیز تفاوت‌هایی با مدل مفهومی دارند. برای A کلاس سدان همچنین امکان انتخاب رینگ‌های ۱۶ تا ۱۹ اینچی وجود خواهد داشت ضمن اینکه فضای صندوق بار آن نیز ۴۲۰ لیتر اعلام شده است.

در این ویدئو نگاهی اجمالی داریم به مرسدس بنز A-Class L مدل 2019 ( Mercedes A-Class L Sedan )


divider

تهیه و گردآوری: علی گلی
مجله اینترنتی دلگرماین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (5 رای)  
  • منبع
  • YouTube.com
  • motor1.com
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است