دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۵ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۳ مه ۲۰۲۴ میلادی
هزینه تعمیر جاروبرقی ال جی چقدر است؟
0
زمان مطالعه: 6 دقیقه
لازم به ذکر است که نرخ های ارائه شده برای تعمیر جاروبرقی ال جی به صورت تقریبی می باشند و بر اساس شرایط مختلف ممکن است تغییر داشته باشند.

هزینه تعمیر جاروبرقی ال جی با توجه به اینکه کدام قطعه دارای اشکال بوده و تعمیرات چگونه و در کجا انجام میشوند متفات است. اما در حالت کلی می توان گفت، قیمت تعمیر جاروبرقی سطلی، صنعتی و اتوماتیک در نمایندگی ها ارزان تر از سایر مراکز می باشد. در ادامه لیست کاملی از نرخ های ارائه شده توسط نمایندگی های مختلف از جمله کالاتعمیر و تکنوپشتیبان که از مراکز تعمیر لوازم خانگی می باشند را ارائه خواهیم داد. لازم به ذکر است که نرخ های ارائه شده برای تعمیر جاروبرقی ال جی به صورت تقریبی می باشند و بر اساس شرایط مختلف ممکن است تغییر داشته باشند.

هزینه تعمیر جاروبرقی سوخته ال جی

جاروبرقی از جمله لوازم خانگی بسیار کاربردی و مهم می باشد که به مرور مشکلات زیادی برای آن رخ می دهد. یکی از بدترین اتفاقات ممکن، بدون شک سوختن موتور می باشد که تعمیر آن نیاز به مهارت و هزینه بالایی دارد. با توجه به اینکه تعمیر جاروبرقی در شرایطی که موتور آن سوخته است نیاز به مهارت بالایی دارد، به همین دلیل قیمت و هزینه های آن نیز زیاد است. در حالت کلی نمی توان نرخ و قیمت ثابتی را برای تعمیر جاروبرقی سوخته ارائه داد. چون بر اساس مدل جاروبرقی قدرت موتور آنها با هم تفاوت داشته و بر همین اساس نیز قیمت هایشان با هم فرق دارد.

هزینه تعمیر جاروبرقی سوخته ال جی در مدل های مختلف شامل هزینه خرید موتور و تعویض آن می باشد. قیمت موتور جاروبرقی در بازه های زمانی مختلف تغییر می کند. اما می توان هزینه تعویض آن را به صورت زیر بیان کرد:

هزینه تعویض موتور جاروبرقی 750 وات: 155 تا 200 هزار تومان هزینه تعویض موتور جاروبرقی 1000 وات: 145 تا 250 هزار تومان هزینه تعویض موتور جاروبرقی 1100 وات: 145 تا 250 هزار تومان قیمت تعویض موتور جاروبرقی ال جی 1200 وات: 155 تا 255 هزار تومان قیمت تعویض موتور جاروبرقی 1400 وات: 165 تا 255 هزار تومان هزینه تعویض موتور جاروبرقی 1600 وات: 185 تا 350 هزار تومان قیمت تعویض موتور جاروبرقی 1800 وات: 185 تا 255 هزار تومان هزینه تعویض موتور جاروبرقی ال جی 2000 وات: 200 تا 370 هزار تومان هزینه تعویض موتور جاروبرقی 2200 وات: 210 تا 400 هزار تومان قیمت تعویض موتور جاروبرقی 2500 وات: 220 تا 410 هزار تومان

هزینه تعمیرات جاروبرقی ال جی

هزینه تعمیر جاروبرقی ال جی در منزل و محل

یکی از فاکتورهای بسیار مهم در تعیین هزینه تعمیر جاروبرقی ال جی، محل تعمیر می باشد. تعمیرکارانی که تعمیر جاروبرقی ال جی را در محل و منزل ارائه می دهند، علاوه بر هزینه تعمیر و تعویض قطعات، هزینه ایاب ذهاب را نیز محاسبه می کنند. هزینه ایاب ذهاب با توجه به میزان فاصله نمایندگی تا محل مورد نظر متفاوت بوده و در شهرهای مختلف نیز با هم فرق دارند.

دقت داشته باشید، هر چه نمایندگی تعمیر ال جی فاصله کمتری با شما داشته باشد، به همان نسبت هزینه های ایاب ذهاب کاهش پیدا خواهد کرد. به عنوان مثال، تعمیرکاران کالاتعمیر به دلیل حضور در مناطق مختلف شمال، جنوب و شرق و غرب برای ایاب ذهاب 35 هزار تومان دریافت می کنند.

تعمیر جاروبرقی با قطعات اصلی

بسیاری از تبلیغات ارائه شده برای تعمیر لوازم خانگی با قیمت ارزان، به دلیل استفاده از قطعات بی کیفیت و تقلبی می باشد. توجه داشته باشید که هزینه تعمیرات جاروبرقی ال جی با قطعات اصلی همیشه گران تر از شرایطی می باشد که از قطعات تقلبی و فیک استفاده شود. استفاده از این قطعات شاید در ابتدا کمی هزینه بر باشند، اما به مرور می توانند تا حد زیادی از آسیب وارد شدن به جاروبرقی جلوگیری کنند.

هزینه تعمیر جاروبرقی سطلی

پارامتر بسیار مهم بعدی که می تواند بر قیمت تعمیر جاروبرقی اثرگذار باشد، نوع و مدل دستگاه است. جاروبرقی ها دارای مدل های مختلف سطلی، صنعتی و اتوماتیک می باشد و بر همین اساس طراحی داخلی و نوع قطعات به کار رفته در آنها با هم فرق دارند. به عنوان مثال، هزینه تعمیر و عیب یابی و سرویس جاروبرقی سطلی در اغلب مواقع کمتر از جاروبرقی های اتوماتیک خواهد بود.

در نتیجه می توان گفت، نوع خرابی، مدل جاروبرقی، محل تعمیر، تخصص تعمیرکار همگی می توانند بر قیمت و هزینه تعمیر جاروبرقی ال جی تاثیرگذار باشند. دقت داشته باشید که هزینه تعمیر ارزان تر از شرایطی می باشد که باید قطعه تعویض شود. چون خرید قطعات نیاز به پرداخت هزینه بالایی دارد. در نتیجه، با انتخاب تعمیرکار ماهر می توانید تا حد امکان قطعات را تعمیر کنید و به ندرت تعویض انجام شود.

قیمت تعمیرات جاروبرقی ال جی

هزینه تعمیرات جاروبرقی ال جی

بر اساس اطلاعات جمع آوری شده از مراکز تعمیر و آموزش تعمیر جاروبرقی مختلف از جمله کالاتعمیر، هزینه های تعمیرات به صورت زیر می باشد:

هزینه سرویس جاروبرقی: 95 تا 185 هزار تومان

هزینه تعمیر بلبرینگ جاروبرقی: 90 تا 195 هزار تومان

هزینه تعویض کلکتور جاروبرقی: 20 الی 85 هزار تومان

هزینه تعویض سیم پیچی موتور جاروبرقی: 95 الی 250 هزار تومان

هزینه تعویض پروانه جاروبرقی: 50 الی 95 هزار تومان

هزینه تعویض ذغال جاروبرقی ال جی: 50 الی 85 هزار تومان

هزینه تعویض بوش جاروبرقی: 30 الی 70 هزار تومان

هزینه تعویض بالشتک جاروبرقی: 25 الی 85 هزار تومان

هزینه تعویض سیم جمع کن جاروبرقی ال جی: 130 الی 600 هزار تومان

هزینه تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی: 75 الی 155 هزار تومان

هزینه عیب یابی و کارشناسی جاروبرقی: 50 هزار تومان

توجه داشته باشید که این هزینه ها تنها برای تعمیر و تعویض قطعات می باشند. لذا در شرایطی که نیاز به خرید قطعه جدید باشد، هزینه ها به صورت مازاد محاسبه خواهد شد.

نتیجه گیری

به عنوان یک نتیجه گیری می توان گفت، هزینه تعمیر جاروبرقی ال جی و سایر برندها تا حد زیادی به نوع خرابی و قطعه دارای عیب بستگی دارد. علاوه براین، مدل دستگاه و همچنین مهارت تعمیرکار نیز می تواند تاثیر چشمگیری بر هزینه ها داشته باشد. با انتخاب نمایندگی ها و مراکز معتبر که تعمیرکاران با تجربه استخدام می کنند، یک راه موثر برای کاهش هزینه ها خواهد بود. برای این منظور می توانید کالاتعمیر را انتخاب کنید. این مجموعه در شمال، غرب و شرق و جنوب تهران دارای شعب فعال بوده و بیش از 100 تعمیرکار در مناطق مختلف به صورت سیار خدمات تعمیر در محل و منزل ارائه می دهند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 02154837 تماس بگیرید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits