دلگرم
امروز: شنبه, ۱۶ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۱۱ ربيع الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۸ اکتبر ۲۰۲۲ میلادی
سامانه ثبت نام مستقیم واکسن کرونا salamat.gov.ir
6
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سامانه واکسن / سامانه ثبت نام واکسن کرونا / سامانه ثبت نام واکسن کرونا / سایت ثبت نام واکسن کرونا / سامانه ثبت نام واکسیناسیون کرونا .

سامانه واکسن

سامانه واکسیناسیون کرونا در ایران به نشانی https://salamat.gov.ir آغاز به کار کرده و در مرحله نخست متولدین سال ۱۳۲۰ و قبل از آن ( افراد بالای ۸۰ سال) که که واکسن کرونا دریافت نکرده‌ بودند ‌یا از طریق خانه‌های بهداشت تماسی با آنها برای واکسیناسیون گرفته نشده بود، ثبت نام کردند. در این مرحله ثبت نام از متولدان ۱۳۳۵ و قبل از آن ( افراد ۶۵ سال به بالا) آغاز شده است.

سامانه ثبت نام کرونا

سامانه واکسن کرونا

  • سایت ثبت‌نام واکسیناسیون برای متولدین ۱۳۳۵ و قبل از آن در salamat.gov.ir باز شد.
  • ثبت‌نام کنندگان باید حتما منتظر پیامک نوبت بمانند و مراجعه بدون نوبت به پایگاه‌های واکسیناسیون خودداری فرمایند.

سامانه ثبت نام واکسیناسیون کرونا

به منظور زمان بندی و نوبت دهی تزریق واکسن کووید-۱۹ بر اساس سند ملی واکسیناسیون برای گروه های سنی اعلام شده، مقرر شده است فقط از طریق درگاه مذکور نسبت به ثبت نام و درج کد ملی، تاریخ تولد و شماره تلفن همراه متقاضیان اقدام شود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.5 از 5 (6 رای)  
۱ دیدگاه

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است

علی | ۱۱ ماه پیش
سلام.لطفا این مطلب را خوب بخوانید و لطفاجواب منطقی بدهید.برای دریافت کارت دیجیتال واکسن چرا باید تلفن به نام شخص باشد؟فردی که مسن است،و بچه که چند ماهه یا چند ساله است خط تلفن ندارد.وچون خط تلفن ندارد نمی تواند کارت دیجیتال را دریافت کند مادر من به علت کهولت سن نمی تواند خط تلفن بگیرد چه کار باید بکنیم؟ آخه این چه قانونی است که گذاشتید؟الان این افراد چه کار باید بکنند؟لطفا این قانون را بردارید و تلفن بستگان را به آن اضافه کنید.با سپاس
0
0