مجله دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۷ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۰۳ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۲۸ نوامبر ۲۰۲۲ میلادی
10 روش ساده و راحت برای تزیین کلاس با کاغذ رنگی
34
زمان مطالعه: 4 دقیقه
اگر به دنبال ایده هایی برای تزیین کلاس با کاغذ رنگی هستید، این مطلب را از دست ندهید و تا انتها با ما همراه باشید.

ایده تزیین کلاس با کاغذ رنگی

در این مقاله از مجله اینترنتی دلگرم چند نمونه از بهترین ایده های تزیین کلاس با کاغذ رنگی را آورده ایم. شما عزیزان میتوانید برای تزیین دفتر دانش آموز عزیز کلاس اولتان از لینک حاشیه دفتر مشق استفاده کنید .

آموزش تزیین کلاس با کاغذ رنگی

1. تزیین کلاس با زنجیره های کاغذ رنگی

یکی از ایده های تزیین کلاس با کاغذ رنگی این است که با رنگ‌ های مورد نظرتان نوارهای رنگی درست کنید. آن‌ ها را گرد کرده و از هم عبور دهید تا تبدیل به یک زنجیر شود. حالا این زنجیره های رنگی را در کنار هم بر روی دیوار کلاس بچسبانید.

تزیین کلاس با کاغذ رنگی

2. تزیین کلاس با گل های کاغذی قیفی

درست کردن گل با کاغذهای قیفی شکل یکی دیگر از ایده های شگفت انگیز برای تزیین کلاس است. از یک قیف شروع کنید و با چسباندن چند قیف دیگر دور قیف اول، یک ردیف جدید به گل اضافه کنید. این کار را آنقدر ادامه دهید تا شکل گل تکمیل شود.

تزیین روی دیوار با کاغذ رنگی

3. تزیین کلاس با گل های بادبزنی کاغذی

یکی دیگر از روش های تزیین کلاس با کاغذ رنگی، درست کردن گل های بادبزنی با استفاده از کاغذهای رنگی است. به این منظور یک کاغذ مستطیلی را به صورت هفت و هشت تا کنید و سپس 360 درجه بچرخانید تا به دایره تبدیل شود. برای زیباتر شدن، یک دایره دیگر به عنوان پرچم گل در نقطه وسط کار اضافه کنید.

آموزش تزیین دیوار با کاغذ رنگی

4. تزیین کلاس با لامپ های کاغذی

درست کردن لامپ های کاغذی کار ساده ای است. فقط کافیست همانند تصویر زیر، کاغذهای رنگی را تا بزنید و قسمت بالایی آن ها را با استفاده از کاغذ خاکستری بپوشانید، حالا آن ها را به یک طناب بچسبانید و یک ردیف لامپ کاغذی بسازید.

نحوه تزیین کلاس با کاغذ رنگی

5. تزیین دیوار کلاس با رنگین کمان کاغذی

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، این نوع تزیین جلوه ی بسیار زیبایی دارد و می تواند دانش آموزان تشویق کند. برای این کار لازم است کاری که برای درست کردن زنجیره های کاغذی انجام دادید انجام دهید، سپس آن ها را به شکل رنگین کمان روی دیوار بچسبانید.

تزیین کلاس پیش دبستانی با کاغذ رنگی

6. تزیین دیوار کلاس با پروانه های کاغذی

یکی دیگر از روش های فوق العاده ای که می توانید برای تزیین کلاس با کاغذ رنگی انجام دهید، این است که به کمک کاغذ رنگی پروانه هایی در سایزها و رنگ های مختلف درست کنید و آن ها را به شکل های مختلف روی دیوار بچسبانید.

تزیین کلاس مهد کودک با کاغذ رنگی

7. تزیین کلاس با ستاره های کاغذی

اگر می خواهید از طرح های ساده برای تزیین کلاس استفاده کنید، می تواند کاغذ رنگی ها را به شکل لوزی تا بزنید و در کنار هم قرار دهید تا به شکل ستاره شود، حالا آن ها را روی دیوار نصب کنید.

تزیین کلاس دوم با کاغذ رنگی

8. تزیین کلاس با بالن کاغذی

درست کردن بالن کاغذی و تزیین کلاس با آن کار راحتی است. مانند تصویر زیر کاغذ رنگی ها را برش بزنید و در کنار هم قرار دهید تا به شکل بالن شوند. برای جذاب تر شدن آن نیز می توانید از کاغذ سفید استفاده کنید و ابرهای سه بعدی درست کنید.

تزیین کلاس ششم با کاغذ رنگی

9. تزیین کلاس با پروانه های بادبزنی

یکی دیگر از ایده های تزیین کلاس با کاغذ رنگی، درست کردن پروانه های بادبزنی است. برای این کار می توانید کاغذ رنگی ها را به شکل بادبزن تا کنید و مانند تصویر زیر در کنار هم بچسبانید و یک شکل همانند بدن پروانه وسط آن قرار دهید.

تزیین کلاس اول با کاغذ رنگی

10. تزیین کلاس با ریسه های ماه و خورشید

یک روش بسیار ساده برای تزیین کلاس، درست کردن ریسه های اجسام آسمانی همانند خورشید، ماه، ستاره، ابر و ... با استفاده از کاغذ رنگی و آویزان کردن آن ها از سقف است.

تزیین کلاس درس با کاغذ رنگی

امیدواریم از این مطلب بهره کافی را برده باشید.

همچنین بخوانید:

10 ایده شگفت انگیز برای تزیین کلاس با مقوا


این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (34 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است