یونان کشوری فوق العاده برای سفر

۱,۵۹۵
۰
۰
یکشنبه, ۱۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۹:۳۲

یونان برای سفر

یونان یک کشورر بی نظیر است که به شدت بازدید از آن را به شما توصیه می کنم.

مردم به دلیل اخباری که از رسانه ها می شوند و با شنیدن خبر هایی از این قبیل مثل این که،دولت یونان برداشت پول از عابر بانک را برای مردم محدود کرده است ، نگران می شوند. آن ها کاملا از جدید ترین خبر ها آگاه هستند اما نمی دانند این خبر ها چه افرادی را شامل می شود. محدودیت برداشت پول و کنترل آن فقط برای افراد مقیم و ساکن یونان است. یعنی دقیا خود مردم کشور یونان، نه توریست ها! فقط مردم یونان و کسانی که حساب بانکی در یونان دارند شامل این محدودیت ها می شوند. و دلیل این اتفاق هم کاملا واضح است. اگر کمی منطقی فکر کنیم متوجه می شویم که یک توریست چه میزان رونق اقتصادی را برای کشور به همراه می آورد. پس دلیلی ندارد که کشوری با اوضاع اقتصادی بد ، شرایط را برای توریست ها که نوعی راه نجاتش هستند سخت کند. و این که هر انسانی این را می داند که برای سفر به کشور خارجی اصلا امکان آن نیست که میلیون میلیون پول نقد را با خود حمول کند.

می توانید با کارت بانکی خود به راحتی خرید کنید:

اصلا نمی فهمم که این شایعه چرا و از کجا در آمد که مردم در یونان نمی توانند با استفاده از کارت بانکی خود خرید کنند. و این شایعه مهم ترین تذکری بود که از هرکس که می فهمید قصد سفر به یونان را دارم، دریافت می کردم. این شایعه هم مثل بقیه اخبار غلط از آب در آمد. من می توانستم از کارت بانکی خود در هرجا که دلم می خواست استفاده کنم. شاید قبل از این مردم ترجیح می دادند که پول نقد با خود به همراه ببرند اما مطمئنم که این تصمیمشان قبل از تکذیب این شایعات بوده است. البته در کشور هایی مثل اروپا اغلب افراد ترجیح می دهند برای اجناسی که قیمت بسیار ناچیز و پایینی دارد از پول نقد استفاده کنند تا کارت بانکی.

آن ها هیچ افزایش قیمتی برای هیچ جنسی نداشته اند:

افزایش قیمت به حدی رسیده که خیلی از افراد در حال خارج شدن از این کشور هستند.معمولا در قسمت هایی از شهر که محل رفت و آمد و گردش توریست هاست، اجناس کمی گران تر از مناطق دیگر می باشد، که این یک امر معمول و طبیعی است و هرکس می تواند آن را پیش بینی کند. اما قیمت اصلی اجناس با قبل از اوضاح بحران اقتصادی هیچ تفاوتی ندارد.

دراین رابطه بیشتر بخوانید:

یانی بزرگترین آهنگساز و پیانیست اهل یونان

تصاویر آتش سوزی گسترده در یونان‎

معرفی کاخ استاد بزرگ شوالیه در یونان

یونان
شهر آتن در یونان

یونان یک کشور بی نظیر است:

یونان به معنای واقعی کلمه یک کشور خارق العاده است. از دیگر ویژگی های بارز آن یک تاریخ افسانه ای است . سالن های تئاتر بزرگ و مهیج و مکان های باستانی مربوط به قرن ها پیش از ویژگی های آن است. زیبایی های طبیعی این کشور نیز زبانزد خاص و عام است.

با سفر به این شهر به یونان کمک می کنید:

صرف نظر از این که دولت و مسئولین کشور یونان چه تدابیری برای بهبود اوضاع اقتصادی این کشور اندیشیده اند، قطعا تا این راهکار ها به جریان بیافتند و مشکل ها را حل کنند به مدت زمان زیادی نیاز است. کاملا واضح است که صنعت توریسم نمی تواند این کشور را از چاه اقتصادی بیرون بکشد اما می تواند به مقداری هرچه قدر اندک به اقتصاد این کشور کمک کند. این امر واقعیت دارد و در واقع چیزی است که خود مردم یونان از من درخواست کرده اند. بار ها از انان شنیده ام که سفر توریست ها به این کشور در حال حاظر بزرگ ترین کمک اقتصادی است. و ما مردم می توانیم برای تفریحات و خوش گذرانی در ایام تعطیل به این کشور سفر کنیم و هم از ان لذت ببریم و هم سهمی در کمک به این مردم داشته باشیم. در واقع با این کار از دو جهت برد کرده اید. اگر شما هم مثل من عاشق این کشور هستید و از مجلات و اینترنت تصاویر ان را نگاه می کنید بهتر است گوشتان را به روی شایعات ببندید و با عزمی جزم آماده سفر شوید. چه بهتر که این اطلاعات را در اختیار دوستان و آشنایان خود گذاشته تا آمن ها را نیز از اشتباه در بیائرید.

divider

ترجمه و تولید مجله دلگرم

مهتاب جهاندار


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter