دلگرم
امروز: جمعه, ۲۹ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۲ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۱۹ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
چهره پیر و شکسته پدر و مادر جان آبراهام بازیگر هندی!
27
جان آبراهام در تصاویری که از پدر و مادرش منتشر شده است پدرش را قهرمان خطاب کرده است اما چهره پیر و شکسته پدر و مادر او به شدت در این تصاویر خودنمایی می کند.

جان آبراهام بازیگر بالیوودی فاش می‌کند که پدرش آبراهام جان در تمام زندگی‌اش مردی درستکار بوده است و بدون اینکه به فکر خودش باشد به جامعه کمک کرده است. این دو همچنین بر سر ورزش، به ویژه فوتبال، با یکدیگر بحث دارند.

جان آبراهام /بازیگر بالیوودی

او گفت میدونی چیزی که جالبه چیه؟ پدر من قهرمان من است، نه فقط به این دلیل که پدر من است. به این دلیل است که او هرگز در زندگی خود رشوه نگرفته یا رشوه نداده است. او یک معمار است و هرگز به رشوه دادن به شهرداری تن نداده است. او مردی درستکار بوده است، همیشه به جامعه کمک کرده است و هرگز مانند ما به عنوان بازیگر در مورد آن فریاد نزده است. وقتی یک مرد کاری خوب انجام می دهد، اما در مورد آن صحبت نمی کند، به شخصیت او پی می برید. به این دلیل او قهرمان من است.

جان آبراهام /بازیگر بالیوودی

جان آبراهام /بازیگر بالیوودی

او در توضیح بیشتر می‌افزاید: «ما ارتباط قوی ای با هم داریم. او فیلم‌های من را تماشا می‌کند، اما تفاوت او با مادرم این است که او بدترین فیلم‌های من را دوست خواهد داشت. او از سالن بیرون می‌رود و می‌پرسد: «چرا این کار را کردی؟» یا می‌گوید: «خوب است که این کار را کردی.» مثل یک تماشاگر صحبت می‌کند. او حتی به برخی از فیلم‌های من گفته است که: «این وقت تلف کردن است!» (می‌خندد) او سرسخت‌ترین منتقد من است. وقتی از او می‌پرسند، همه چیز را همان‌طور که هست می‌گوید و هرگز حرف‌هایش را کم نمی‌کند.»

جان آبراهام /بازیگر بالیوودی

چیزی که این دو بیشتر با هم ارتباط دارند ورزش است، به ویژه فوتبال. هر نوع ورزشی این کار را انجام می دهد، چه فوتبال چه تنیس. ما با هم مسابقات را تماشا می کنیم. او نام هر بازیکنی را می داند. دلیل اینکه من عاشق ورزش شدم به خاطر اوست.

جان آبراهام /بازیگر بالیوودی

او میگوید :پدر و مادر من آدم های ساده ای هستند. این چیزی است که مرا به این فکر می‌کند که «پس چگونه می‌توانم مثل یک ستاره بزرگ زندگی کنم؟» هیچ اشکالی ندارد که مثل یک ستاره زندگی کنم، اما نمی‌توانم. من نمی توانم خودم را از پدر و مادرم جدا کنم. آنها همه چیز من هستند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (27 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits