دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۹ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۷ مه ۲۰۲۴ میلادی
آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای هانی | انتخابی برتر برای یادگیری تمامی فنون
5
زمان مطالعه: 19 دقیقه
در این مطلب با ویژگی‌های آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای هانی آشنا می‌شویم.

تکنیک‌های خلق زیبایی را در یک آموزشگاه خاص بیاموزید

حفظ استایل و مراقبت‌های پوست، مو و ناخن برای بانوان بخشی از سبک زندگی ما است. این ویژگی باعث شده است که مهارت‌های متنوع آرایشگری زنانه به یکی از پردرآمدترین حرفه‌ها در ایران و جهان تبدیل شود. مهارت‌های متنوع آرایشگری زنانه در قالب دوره‌هایی از سوی آموزشگاه‌های دارای مجوز و معتبر به هنرجویان آموزش داده می‌شوند. ما در آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای هانی محیطی حرفه‌ای را در هر چهار شعبه خود در نقاط مختلف تهران ایجاد کرده‌ایم تا بانوان تهرانی و شهرستانی بتوانند با نازل‌ترین قیمت، تمامی مهارت‌های آرایشگری زنانه را با به‌روزترین متدها بیاموزند و مدرک فنی‌وحرفه‌ای برای ایجاد اشتغالی پردآمد دریافت کنند. در این مطلب با ویژگی‌های آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای هانی آشنا می‌شویم.

آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای هانی | انتخابی برتر برای یادگیری تمامی فنون

آشنایی با آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای هانی

سیمای هانی یک برند برتر در زمینه ارائه خدمات آموزشی آرایشگری زنانه و مراقبت‌های پوست و مو است. سیمای هانی یکی از معدود برندهای آموزشگاهی است که علاوه‌بر مجوز کار از سازمان فنی‌وحرفه‌ای کشور از تخصص و مجوز رسمی آموزش دستگاه‌های پزشکی و زیبایی برخوردار است. این برند خدمات آموزشی خود را در زمینه تجهیزات پزشکی و زیبایی در شعبه مرکزی خود واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق ارائه می‌دهد. همچنین خدمات آموزشی در حوزه آرایشگری و آموزش تجهیزات زیبایی در سه شعبه لوکس دیگر این آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد.

آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای هانی SIMAYEHANI کار خود را بعد از سال‌ها ارائه خدمات حوزه زیبایی و آرایشگری و بعد از تحقیقات بازار و گردآوری برترین استادان در زمینه‌های مختلف و کسب مجوزهای رسمی از سال 1389 با مدیریت سرکار خانم هانیه مردانی آغاز کرده است. یکی از افتخارات این آموزشگاه این است که طی این سال‌ها توانسته‌ایم به دلیل کیفیت بالای خدمات آموزشی به پرهنرجوترین آموزشگاه کشور در این زمینه مبدل شویم. چهار شعبه این آموزشگاه با مدیریتی یکپارچه و تخصصی، هدایت هنرجویان را به سمت بازار کار برعهده دارند.

آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای هانی | انتخابی برتر برای یادگیری تمامی فنون

مزایای شرکت در دوره‌های آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای هانی

تنوع خدمات آموزشی و تعداد دوره‌ها در این برند در فضای آموزش حوزه آرایشگری و تجهیزات پزشکی و زیبایی در کشور زبانزد است. ما 48 مدرک رسمی و بین‌المللی را از جانب سازمان فنی‌وحرفه‌ای کشور و کشورهای اروپایی به هنرجویان خود ارائه می‌دهیم. تمامی این مدرک‌ها دارای اعتبار بالا در میان فعالان عرصه آرایشگری و مراکز خدمات پزشکی و زیبایی و سالن‌ها و آکادمی‌های زیبایی بانوان هستند.

کار با به‌روزترین تجهیزات پزشکی در حوزه زیبایی

یکی دیگر از مزایای شرکت در دوره‌های کار با تجهیزات پزشکی و زیبایی سیمای هانی این است که این برند، از فعال‌ترین مجموعه‌ها در حوزه واردات و فروش تجهیزات پزشکی در حوزه زیبایی در ایران است. بنابراین انتخاب دوره‌های پزشکی و زیبایی در آموزشگاه سیمای هانی به معنای کار با به‌روزترین دستگاه‌های پزشکی و زیبایی از برترین برندهای تولید کننده این تجهیزات در دنیا است. به‌عبارت دیگر فراگیران این دوره‌ها بعد از دریافت مدرک می‌توانند خدماتی اختصاصی را با برترین تجهیزات پزشکی حوزه زیبایی به مشتریان خود ارائه دهند.

یادگیری مهارت‌های متنوع در زمینه آرایشگری

آموزشگاه سیمای هانی یکی از برترین آموزشگاه‌های کشور در زمینه ارائه خدمات آموزشی حوزه آرایشگری و با انواع تکنیک‌ها و آموزش کار با تجهیزات زیبایی است. استادان این آموزشگاه از میان برترین استادان دوره‌ دیده در داخل و خارج از کشور انتخاب شده‌اند و هرکدام از یک رزومه قوی آموزشی برخوردار هستند. تنوع دوره‌ها در حوزه آرایشگری در سیمای هانی به 30 دوره آموزشی می‌رسد و هیچ مهارتی در این حوزه از نگاه ما دور نمانده است.

آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای هانی | انتخابی برتر برای یادگیری تمامی فنون

برخورداری از چهار شعبه در نقاط مختلف تهران

یکی از مهم‌ترین معیارها برای انتخاب یک مرکز آموزشی، مساله دسترسی به آموزشگاه است. آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی در چهار نقطه مختلف از شهر تهران شعبه دارد. بنابراین هنرجویان تهرانی به‌راحتی می‌توانند نزدیک‌ترین شعبه را به محل زندگی خود انتخاب کنند. این شعب در مناطق صادقیه، رسالت و نازی‌آباد قرار دارند. آدرس این چهار شعبه را با هم مرور می‌کنیم:

شعبه مرکزی: فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، روبروی ورزشگاه خادم، پلاک ۲۸۱ شعبه صادقیه: جنب مترو صادقیه، ابتدای خیابان ولیعصر، ساختمان آرشام، طبقه ۲، واحد ۴ شعبه رسالت: اتوبان رسالت، جنب متروی علم و صنعت، بالای بانک مسکن، طبقه ۱ شعبه نازیآباد: نازی‌آباد، ابتدای بلوار دستواره، جنب مترو علی‌آباد، بالای پیتزا سی‌سی، طبقه ۱

معرفی و تهیه خوابگاه برای هنرجویان شهرستانی

اگرچه شعب چهارگانه آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی در شهر تهران قرار دارند؛ اما به‌دلیل درخواست‌های بسیار هنرجویان شهرستانی، ما در این آموزشگاه تلاش کردیم تا امکان حضور این متقاضیان را در شهر تهران فراهم کنیم. با هماهنگی مدیران و مسئولان این موسسه با خوابگاه‌های دخترانه در شهر تهران، هنرجویان شهرستانی نیز می‌توانند در دوره‌های متنوع آموزشگاه سیمای هانی شرکت کنند.

آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای هانی | انتخابی برتر برای یادگیری تمامی فنون

مناسب ترین قیمت برای بالاترین کیفیت خدمات آموزشی

رمز موفقیت ما در آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی، افزایش کیفیت خدمات آموزشی و کاهش قیمت دوره‌ها با ارائه تخفیف 80 درصدی بوده است؛ ما بر آن بودیم تا تمامی علاقمندان حرفه آرایشگری بتوانند در زمینه‌های گوناگون در دوره‌های مورد علاقه خود شرکت کنند. مناسب ترین قیمت کلاس های آرایش را با ما تجربه کنید.

کسب رضایت و اعتماد هنرجویان

موسسات آموزشی برای بازاریابی خدمات آموزشی خود از شیوه‌های مختلفی استفاده می‌کنند. ما تلاش کرده‌ایم تا علاوه‌بر تبلیغات، با ارائه خدمات باکیفیت آموزشی، هنرجویان دوره دیده خود را به عوامل تبلیغاتی خود مبدل کنیم. به این معنا که رضایت و اعتماد هنرجویان ما بعد از شرکت در دوره‌ها عاملی شده است تا این موسسه را به دیگران پیشنهاد دهند.

آموزش مبتنی‌بر اشتغال

محور تمامی اقدامات و خدمات آموزشی در آموزشگاه سیمای هانی، فراهم آوردن امکان اشتغال برای هنرجویان است. بر این اساس ما علاوه‌‎بر ارتقا مهارت‌های مورد نیاز هنرجویان برای تسهیل ورود آن‌ها به بازار کار تلاش می‌کنیم. برخی از هنرجویان برتر این آموزشگاه در شعب آکادمی سیمای هانی استخدام می‌شوند. برخی دیگر را به موقعیت‌های شغلی در مراکز گوناگون معرفی می‌کنیم و تمامی هنرجویان ما از پشتیبانی نامحدود و رایگان تا دو سال برای ورود به یازار کار برخوردار هستند.

معرفی دوره‌های آرایشگری و آموزش تجهیزات زیبایی سیمای هانی

عرصه زیبایی و آرایشگری زنانه شامل برخی آموزش‌های پایه مانند: هیرکات و مراقبت از پوست و نیز تکنیک‌هایی متنوع و آموزش کار با دستگاه‌های گوناگون است. ما در آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی، برای هر دوره، یک برنامه آموزشی دقیق و حرفه‌ای را بر اساس استاندارد آموزشی و نیز ارائه به‌روزترین متدها فراهم کرده‌ایم. عناوین برخی از دوره‌های آرایشگری و آموزش تجهیزات زیبایی آموزشگاه سیمای هانی را با هم مرور می‌کنیم:

آموزش آرایش و پیرایش (دیپلم آرایشگری) آموزش انواع کوپ، هیرکات و کوتاهی با موزر آموزش پیرایش ابرو و دپیلاسیون متعادل ساز چهره زنانه (آرایش زنانه) آموزش اپیلاسیون و وکس صورت آموزش انواع شینیون‌های ژورنالی آموزش اکستنشن مو، مژه و ابرو آموزش پاکسازی و هیدرودرمی پوست آموزش کار با مواد (انواع رنگ و لایت‌ها) آموزش تاتو با روش‌های فیبروز هاشور و میکروپیگمنتیشن آموزش طرح حنا آموزش گریم و میکاپ عروس آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو آموزش خود آرائی آموزش انواع بافت و براشینگ آموزش آرایش ناخن با انواع دیزاین‌ها آموزش پداگوژی و مربی‌گری آموزش کراتینه و ریباندینگ و اولاپلاس آموزش مدیریت

برای مشاهد کامل دوره ها روی لینک کلیک کنید: " آموزش دوره آرایشگری "

تدریس اصولی و حرفه‌ای تمامی زمینه‌ها، آموزش 100 درصد تضمینی، ارائه رایگان مواد در بیشتر گرایش‌ها حین آموزش، دریافت مدرک معتبر فنی‌وحرفه‌ای و معرفی به بازار کار، از جمله دلایل محبوبیت خدمات آموزشی ما در این حوزه در میان هنرجویان است. در ادامه با برخی از محبوب‌ترین این دوره‌ها در میان هنرجویان آشنا می‌شویم.

آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای هانی | انتخابی برتر برای یادگیری تمامی فنون

دوره آموزش آرایش و پیرایش زنانه سیمای هانی

دوره آموزش آرایش و پیرایش زنانه از این جهت که پیش‌نیاز تاسیس سالن آرایشگری، تاسیس آموزشگاه و شروع آرایشگری در مراکز مختلف آرایشگری و زیبایی است، به دیپلم آرایشگری شهرت دارد. این دوره در آموزشگاه سیمای هانی در 8 جلسه با امکان انتخاب روز و ساعت کلاس توسط هنرجو ارائه می‌شود و شامل آموزش‌ها و مهارت‌های زیر است:

تشخیص انواع پوست و مو آشنایی با انواع مدل‌های شینیون آشنایی با رنگ‌ها و تکنیک‌های اجرای مش آموزش‌ مهارت‌های پایه در میکاپ آموزش پاکسازی پوست آموزش تکنیک‌های پایه در مانیکور آموزش کار با مواد و لوازم آرایشی

دوره آموزش گریم و میکاپ سیمای هانی

روند کامل آموزش متعادل‌سازی چهره بانوان با نام دوره گریم و میکاپ شناخته می‌شود. این دوره در آموزشگاه سیمای هانی در 4 جلسه یک ساعته به هنرجویان ارائه می‌شود. مواد مورد استفاده در میکاپ ساده در این دوره به‌صورت رایگان در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد. برخی از سرفصل‌های کلاس گریم و میکاپ آموزشگاه سیمای هانی عبارتند از:

شناخت انواع فرم صورت شناخت انواع متد‌های متعادل‌سازی چهره شناخت انواع محصولات و برند‌های آرایشی کانتورینگ خشک و چرب آموزش مژه‌گذاری و آرایش پایه چشم‌ها آموزش تکنیک‌های آرایش لب آموزش هایلایت کردن و فیکس کردن میکاپ

دوره آموزش کراتینه مو و صاف کردن مو سیمای هانی

دوره آموزش کراتینه و صاف کردن مو به روش ریباندینگ و اولاپلاس یکی دیگر از دوره‌های محبوب در آموزشگاه سیمای هانی است. آموزش‌های این دوره همچنین دارای بازار کار بسیار خوبی است. این دوره در این آموزشگاه با قیمتی بی‌نظیر و به‌صورت فشرده تنها در دو جلسه دو ساعته به هنرجویان ارائه می‌شود. برخی از سرفصل‌های دوره کراتینه و صاف کردن مو سیمای هانی را با هم مرور می‌کنیم:

انواع متد‌های صاف کردن و احیا مو آموزش بوتاکس، ریباندینگ و ویتامینه کردن مو کراتینه کردن سرد و گرم کراتینه کردن موهای آسیب‌دیده کار با ابزارها و مواد کراتینه

دوره آموزش لیفت و لمینت مژه سیمای هانی

بلندتر کردن و حالت دادن به مژه‌، مهارتی است که با شرکت در دوره آموزش لیفت و لمینت مژه سیمای هانی می‌آموزید. این دوره تنها در یک جلسه دو ساعته به هنرجویان آموزش داده می‌شود. سرفصل‌های دوره آموزش لیفت مژه و لمینت مژه در آموزشگاه سیمای هانی عبارتند از:

شناخت لوازم و ابزار‌های لیفت و لمینت مژه شناخت مواد و ترکیبات لیفت و لمینت مژه آموزش نحوه تشخیص فرم مژه و انتخاب بر اساس فرم صورت آموزش روش‌های لیفت مژه آموزش استفاده از ترکیبات آموزش حالت دادن به مژه

دوره آموزش رنگ مو سیمای هانی

در حوزه زیبایی بانوان، کمتر مهارتی به اندازه رنگ کردن مو با تمامی تکنیک‌های آن، در میان بانوان محبوبیت دارد. دوره رنگ مو همچنین به دلیل آموزش روش‌های ترکیب رنگ‌ها می‌تواند باعث ایجاد درآمدهایی بالا برای هنرجویان شود. این دوره پرطرفدار شامل 8 جلسه آموزشی یک ساعته است. برخی از سرفصل‌های این دوره عبارتند از:

رنگ‌شناسی و راه‌های تشخیص آن‌ها نحوه ترکیب رنگ‌های اولیه و ثانویه آموزش کاتالوگ‌خوانی آموزش دکلره و ترمیم دکلره مو رنگ‌گذاری چندمرحله‌ای و رفله‌گیری آموزش مش کردن موها آموزش هایلایت‌های فانتزی متدهای آمبره، سامبره، بالیاژ، دکوپاژ و لولاین نحوه رنگ کردن موی سفید، موی طبیعی و موی رنگ شده

دوره آموزش کاشت ناخن سیمای هانی

یادگیری مهارت‌های کاشت ناخن و دریافت مدرک فنی‌وحرفه‌ای راهی مناسب و آسان برای حضور شما در سالن‌های زیبایی است. این دوره در آموزشگاه سیمای هانی در 8 جلسه یک ساعته آموزش داده می‌شود. بخشی از محتوای آموزشی این دوره عبارت است از:

آموزش مانیکور و پدیکور خشک و تر آموزش مانیکور سالنی و اسمارت مانیکور آموزش ژلیش کردن ناخن‌های طبیعی آموزش آماده‌سازی ناخن آموزش موادگذاری و صدف‌سازی ناخن‌ها آموزش دیزاین ناخن با انواع مواد آموزش ترمیم ناخن طبیعی و مصنوعی آموزش کاشن ناخن بدون قالب

دوره آموزش پاکسازی پوست سیمای هانی

پاکسازی پوست یکی از گرایش‌های آرایشگری زنانه و مجموعه‌ای از تکنیک‌ها و راهکارها است که از آن‌ها برای حفظ طراوت پوست و زیبایی آن استفاده می‌شود. دوره آموزش پاکسازی پوست در آموزشگاه سیمای هانی در 2 جلسه یک ساعته آموزش داده می‌شود و شامل مباحث آموزشی بسیار مهم و تخصصی است. مهم‌ترین سرفصل‌های این دوره عبارتند از:

آموزش میکرودرم آموزش میکرونیدلینگ آموزش پلکسر آموزش هیدرودرمی آموزش اتوی صورت یا درما اف آموزش ساخت ماسک صورت آموزش پاکسازی پوست آموزش ماساژ صورت

دوره آموزش شینیون مو سیمای هانی

روند کامل آراستن و فرم دادن موها برای زیباسازی مو را شینیون می‌گویند. دوره آموزش شینیون مو سیمای هانی مهارت‌های شینیون را بر اساس انواع موها و با استفاده از انواع تکنیک‌ها به شما می‌آموزد. افزایش حجم مو، ایجاد اشکال هندسی و اشکالی چون گل رز و پاپیون بر روی موها و براشینگ حرفه‌ای گوشه‌ای از آموزش‌های دوره شینیون است. این دوره شامل 8 جلسه دو ساعته است و این موارد را دربرمی‌گیرد:

آموزش انتخاب مدل شینیون بر اساس فرم صورت آموزش کار با ابزارهای شینیون آموزش کامل شینیون به‌همراه جدیدترین سبک‌ها و استایل‌ها آموزش براشینگ حرفه‌ای آموزش کار با پروتزهای مو آموزش استایل کرلی کار با بابلیس‌ها آموزش شینیون عروس

دوره فیبروز ابرو سیمای هانی

امروزه بسیاری از سالن‌های زیبایی به‌دنبال افرادی هستند که در زمینه میکروبلیدینگ حرفه‌ای باشند. در دوره فیبروز ابرو سیمای هانی، شما تحت نظر استادان حرفه‌ای با باتجربه، کار با قلم میکروبلیدینگ را می‌آموزید و می‌توانید بر حجم ابروها اثر بگذارید. این دوره شامل 8 جلسه دو ساعته است که با قیمتی بسیار عالی به علاقمندان ارائه می‌شود. در ادامه برخی سرفصل‌های این دوره را مرور می‌کنیم:

آشنایی با زیبایی‌شناسی و ساختار ابرو آموزش کار با ابزارهای فیبروز ابرو آموزش فیبروز ابرو با به‌روزترین متدها آموزش نحوه آماده‌سازی داروهای بی‌حسی برای فیبروز آموزش نحوه ترمیم و برداشتن ابرو آموزش نحوه خط کشی و قرینه‌سازی

دوره اکستنشن مو سیمای هانی

امروزه استفاده از روش اکستنشن برای افزایش حجم مو به یکی از راهکارهای محبوب و رایج برای بسیاری از بانوان به‌ویژه در زمان شرکت در مناسبت‌ها و جشن‌ها در آمده است. اکستنشن درواقع مجموعه‌ای از راهکارها و متدها برای افزایش حجم و طول موها است. ما در آموزشگاه سیمای هانی مهارت‌های اکستنشن را به‌طور کامل، تنها ظرف 2 جلسه یک ساعته به شما می‌آموزیم. از محتوای آموزشی دوره اکستنشن می‌توان به این موارد اشاره کرد:

آشنایی با رایج‌ترین دوره‌های اکستنشن آموزش کار با ابزارهای اکستنشن آموزش انتخاب بهترین تکنیک اکستنشن بر اساس حجم و تراکم مو امکان تمرین و اجرای اکستنشن رفع اشکال در تمرین‌های عملی توسط استادان مجرب

دوره تاتو صورت (فیبروز، هاشور و میکروپیگمنتیشن) سیمای هانی

در این دوره هرآنچه که برای انواع روش‌های تاتو صورت یا آرایش دائمی و نیمه‌دائمی باید بدانید به شما آموزش داده می‌شود. بنابراین شما می‌توانید کار با چندین ابزار مشهور و مراحل اجرای کار را بیاموزید. برای مثال در روش میکروپیگمنتیشن، به کمک سوزن‌های بسیار ریز و باریک، رنگ‌های معدنی ضدحساسیت در زیر پوست تزریق می‌شود. روش میکروبلیدینگ و ایجاد بافت ابرو دائمی روی پوست و فیبروز از تکنیک‌هایی هستند که شما در این دوره خواهید آموخت. این دوره در 8 جلسه با انعطاف‌پذیری در زمان به علاقمندان ارائه می‌شود. برخی از مباحث کلی این دوره عبارتند از:

آموزش هاشور ابرو با روش میکروپیگمنتیشن آموزش روش میکروبلیدینگ آموزش فیبروز ابرو آموزش ایجاد سایه ابرو آموزش ایجاد خط چشم آموزش ایجاد خط لب آموزش ایجاد حجیم‌سازی لب آموزش ایجاد رژ لب آموزش ایجاد بن مژه

دوره پداگوژی و مربی‌گری سیمای هانی

دوره مربی‌گری مناسب کسانی است که در یکی از زمینه‌های آرایشگری زنانه از تجربه و دانش کافی برخوردار هستند و می‌خواهند کار مربی‌گری را در این رشته آغاز کنند. این دوره در آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای هانی، شعبه صادقیه، جنب مترو برگزار می‎شود. شما با شرکت در این دوره می‌توانید به‌عنوان یک مربی دارای صلاحیت و مربی رسمی سازمان فنی‌وحرفه‌ای در آموزشگاه‌های آرایشگری مشغول به کار شوید. برخی از سرفصل‌های این دوره عبارتند از:

آشنایی با مفاهیم اولیه آموزش نیازسنجی در آموزش ویژگی‌های مربیان حرفه‌ای تدوین طرح درسی آشنایی با روش‌های نوین آموزشی مهارت‌های مدیریت کلاس و ارائه آموزش آشنایی با شیوه‌های ارزیابی

آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای هانی | انتخابی برتر برای یادگیری تمامی فنون

معرفی دوره‌های کار با تجهیزات پزشکی و زیبایی سیمای هانی

دوره‌های کار با تجهیزات پزشکی و زیبایی متمرکز بر روش‌هایی هستند که سلامت پوست، زیبایی چهره و اندام بانوان را تضمین می‌کنند. این روش‌ها همچنین تنها با به‌کارگیری تجهیزات مدرن پزشکی انجام می‌شوند. بر همین اساس در آموزشگاه سیمای هانی، فراگیران در دوره‌هایی متنوع، به‌صورت تخصصی، کار با این تجهیزات و دستگاه‌های مدرن پزشکی و زیبایی را می‌آموزند. دوره‌های کار با تجهیزات پزشکی و زیبایی در آموزشگاه سیمای هانی عبارتند از دوره‌های:

آموزش تجهیزات پزشکی دستیار پزشک آموزش زیبایی و تناسب اندام کار با دستگاه‌های چاقی و لاغری آموزش کار با دستگاه‌های لیفتینگ آنالیز چاقی آموزش کار با دستگاه جی فایو آموزش کار با فارادیک آموزش کار با پلکسر آموزش کار با هیدرودرمی آموزش کار با دستگاه لیزر آموزش کار با میکرونیدلینگ آموزش کار با هایفو آموزش کار با درما اف آموزش کار با پلاسما جت آموزش کار با اتوی صورت آموزش کار با میکرودرم کاربرد لایه‌برداری و لیفتینگ کاربرد دستگاه‌های آکنه و اسکارهای پوستی

از مزایای شرکت در این دوره‌ها دریافت مدرک رسمی و بین‌المللی فنی‌وحرفه‌ای است که فرصت‌های شغلی فراوانی را برای فراگیران این دوره‌ها فراهم می‌کند. این فرصت‌ها از انواع کار در مجموعه‌های پزشکی و زیبایی و امکان راه‌اندازی مراکز پزشکی و زیبایی در سراسر کشور هستند. با برخی از محبوب‌ترین این دوره‌ها در میان هنرجویان آشنا می‌شویم.

دوره آموزش تجهیزات پزشکی سیمای هانی

مبانی کار با تجهیزات پزشکی حوزه زیبایی در دوره آموزش تجهیزات پزشکی سیمای هانی آموزش داده می‌شود. این دوره در 5 جلسه به فراگیران آموزش داده می‌شود و روز و زمان جلسات نیز به انتخاب فراگیران است. آموزش‌های این دوره عبارتند از:

کار با پلکسر کار با پلاسما جت کار با اتوی صورت کار با میکرونیدلینگ کار با میکرودرم کار با دستگاه‌های آکنه و اسکارهای پوستی کار با دستگاه‌های لایه‌برداری و لیفتینگ کار با دستگاه هیدودرمی و درما اف

دوره آموزش کار با دستگاه پوست، زیبایی و تناسب اندام سیمای هانی

از دیگر دوره‌های تخصصی آموزشگاه سیمای هانی که می‌تواند موقعیت‌های شغلی مختلفی را برای شما در آکادمی‌های زیبایی و کلینیک‌های زیبایی فراهم کند، دوره آموزش کار با دستگاه پوست، زیبایی و تناسب اندام است. برخی از آموزش‌های ارائه شده در این دوره را با هم مرور می‌کنیم:

آموزش کار با انواع دستگاه‌های چاقی و لاغری آموزش کار با دستگاه G5 آموزش کار با دستگاه‌های لیفتینگ زیبایی و تناسب اندام آنالیز چاقی

آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای هانی | انتخابی برتر برای یادگیری تمامی فنون

شروعی موفق با خدمات آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای هانی

آرایشگری زنانه حرفه‌ای است که بیش از هرچیز نیازمند ذوق هنری، خلاقیت و توانایی در برقراری ارتباط با دیگران است. تا اینجای کار همگی بانوان از این استعدادها به‌طور فطری برخوردار هستند. آنچه باقی می‌ماند یادگیری مهارت‌های آرایشگری و تجهیزات پزشکی در حوزه زیبایی است.

ما در آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای هانی، این افتخار را داریم که به اطمینان به شما بگوییم از شرایط مکان آموزشی و کلاس‌ها و خدمات آموزشی، تا تنوع دوره‌ها و تعیین کمترین قیمت برای دوره‌ها، در سیمای هانی، همه‌چیز برای موفقیت شما گردآوری شده است. فقط کمی علاقه و پشتکار لازم است، تا شما هم یکی از 2000 نفری باشید که ماهیانه در دوره‌های این آموزشگاه شرکت می‌کنند، مدرک معتبر و رسمی فنی‌وحرفه‌ای را دریافت می‌کنند و با حقوق بالا استخدام می‌شوند و یا سالن زیبایی خود را راه‌اندازی می‌کنند. برای دریافت خدمات آموزشی از این موسسه کافی است از طریق سایت موسسه در دوره‌ها ثبت نام کنید و یا به صورت حضوری به یکی از 4 شعبه فعال ما در شهر تهران مراجعه کنید.

WWW.SIMAYEHANI.COMاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.2 از 5 (5 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits