دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۵ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۱ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
تفاوت اصلی پست با تیپاکس در چیست ؟
106
زمان مطالعه: 12 دقیقه
تیپاکس یکی از سرویس‎های پستی می‌باشد که قادر است مرسولات پستی را با بیشترین سرعت و در کمترین زمان ممکن به دست مشتری برساند. حال در نظر داریم تا تفاوت این سرویس را با دیگر سرویس های پست شرح دهیم.

تفاوت پست با تیپاکس

با مجله اینترنتی دلگرم همراه باشید تا با تفاوت پست و تیپاکس آشنایی کامل پیدا کنید.

تیپاکس

شرکت تیپاکس اولین شرکت خصوصی پست بین‌ المللی و داخلی در کشورمان می‌باشد، که دارای بیش از ۱۰۰ شعبه فعال در سراسر کشور می‌باشد.ماموران ماهر و متخصص تیپاکس با اولین تماس تلفنی در اسرع وقت به محل فرستنده مراجعه و محمولات را از فرستنده دریافت می‌کنند، و آنها را با نهایت دقت و مطابق با استانداردها و ضوابط خاص شرکت بسته‌بندی می‌کنند و در کمترین زمان ممکن به گیرنده در هر نقطه‌ای از کشور تحویل می‌دهند.که در این مدت مشتری با استفاده از روش‌های مختلف می‌تواند پیگیری مرسولات تیپاکس را دنبال کند. بهتر است بدانیم هزینه تیپاکس بر اساس وزن محمولات می‌باشد و براساس حجم و موارد دیگر نیست.همچنین جالب است بدانیم که هزینه تیپاکس در بعضی موارد نسبت به پست بسیار ارزان‌تر می‌باشد و دارای سه نوع تعرفه شهرهای نزدیک، شهرهای دور و تعرفه حمل اکسپرس می‌باشد.

مزیت‌های ارسال مرسولات با تیپاکس

یکی از مزیت‌های ارسال به صورت تیپاکس این است که کلیه مرسولات دارای پوشش بیمه‌ ای می‌باشند و مشتری با خیالی راحت می‌تواند آنها را به دست ماموران بسپارد و در صورت هرگونه آسیب از طرف شرکت تعویض می‌شوند.بهتر است بدانیم که دریافت هزینه ارسال بنا به درخواست مشتری به دو صورت نقدی و یا پسکرایه می‌باشد. از مهم‌ترین مزیت‌های این روش ارسال این است که در تمام مدت مشتری می‌تواند پیگیری مرسولات تیپاکس را با مراجعه اینترنتی یا تماس‌های تلفنی با اپراتورها دنبال کند.

همچنین از دیگر مزیت‌های آن این است که ارسال محمولات به مناطق دور افتاده که فاقد شعبه تیپاکس هستند نیز امکان‌پذیر می‌باشد، که این امر در صورتی امکانپذیر است که هزینه سرویس آن از سوی مشتری تامین شود و مشتری می‌تواند با پیگیری تیپاکس در روند نحوه ارسال محمولات خود قرار گیرد.از دیگر مزیت‌های مهم و قابل توجه این نحوه ارسال این است که خدمات این شرکت شامل ایجاد سرویس‌های اختصاصی جهت ارسال محمولات کارخانجات و شرکت‌ها نیز می‌باشد.

در هنگام ارسال مرسولات با تیپاکس چون خدمات شرکت تیپاکس در تمام شهرهای کشور برقرار نمی‌باشد قبل از ارسال کالا باید بررسی کنید که شهر شما و شهری که می‌خواهید کالا را به آن ارسال کنید جزو شهرهای شامل خدمات تیپاکس باشد تا در پیگیری مرسولات تیپاکس دچار مشکل نشوید.

لازم به ذکر است اگر کالای دریافتی دچار آسیب دیدگی شده باشد باید از دریافت آن خودداری کنید و آن را به همراه نماینده تیپاکس به شعبه منتقل کنید، تا در آنجا صورتجلسه‌ای مبنی بر وجود ایراد بسته تنظیم شود و بعد از آن شرکت ملزم است کالای جدیدی را برای شما ارسال کند.

معرفی روش‌های پیگیری مرسولات تیپاکس

بهتر است بدانیم زمانی که اقدام به ارسال محمولات از طریق تیپاکس می‌کنید به شما یک قبض تیپاکس تحویل داده می‌شود، که در این برگه یکسری جزئیات که شامل اطلاعات قرارداد، فرستنده، گیرنده و تغییر وضعیت‌ها می‌باشد، را مشاهده خواهید کرد که در این برگه یک شماره قرمز رنگی وجود دارد که از آن طریق می‌توانید برای پیگیری مرسولات تیپاکس اقدام کنید نحوه‌ی کار به این صورت است که باید با شماره تلفن ۸۴۵۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

و از طریق اپراتور پیگیری مرسولات تیپاکس خود را دنبال کنید. بهتر است اگر نتوانستید با اپراتور تماس بگیرید و یا آنها پاسخ قانع کننده‌ای را به شما ندادند، باید از طریق نمایندگی پست تیپاکس شهر خود یا با نزدیکترین نمایندگی به شهرشان اقدام کنید و در اسرع وقت با آنها تماس بگیرید و پیگیری مرسولات تیپاکس را توسط آنها دنبال نمایید.

فرق پست با تیپاکس چیست ؟

1. همچنین برای پیگیری مرسولات تیپاکس می‌توانید از طریق سامانه رهگیری مرسولات تیپاکس نیز اقدام کنید، نحوه‌ی کار به این صورت است که می‌توانید با وارد کردن کد رهگیری مرسولات تیپاکس در سامانه رهگیری از روند ارسال محمولات خود مطلع شوید.یک روش دیگر برای پیگیری مرسولات تیپاکس استفاده از رهگیری مرسولات تیپاکس از طریق ارسال پیامک می‌باشد.

2. نحوه محاسبه هزینه‌های تیپاکس بستگی به شهرهای مختلف دارد، مثلا برای تهران و شهرهای همجوار به اندازه ۶ کیلوگرم بار به میزان ۷ هزار تومان می‌باشد و به ازای هر کیلو سنگینی و اضافه بار ۲ هزار تومان به مبلغ هفت هزار تومان اضافه می‌شود، و برای شهرهای دور این مبلغ به میزان ۱۶۵۰۰ می‌باشد.

3. ماموران تیپاکس با نهایت دقت و مطابق با استانداردها مرسوله ی بسته‌بندی شده را در کمترین زمان ممکن به گیرنده در هر نقطه‌ای از کشور تحویل می‌دهند.هزینه تیپاکس در بعضی موارد نسبت به پست بسیار ارزان‌تر می‌باشد .

تیپاکس | ارسال سریع و درب ‌به درب بسته‌ های پستی

کدام روش ارسال کالا، سریعتر و به صرفه‌تر است ؟

امروزه، تصور بر این است که با پیشرفت تکنولوژی و همه‌گیر شدن استفاده از اینترنت، دیگر استفاده از پست عملی بیهوده و لغو می‌باشد اما هنوز هم این قاصد خاطره‌انگیز، گره از کار بسیاری از افراد در ارسال بار باز می‌کند.با توجه به استفاده از پست‌های الکترونیکی، افراد ترجیح می‌دهند تا از آن‌ها برای ارسال نامه‌هایشان استفاده کنند، اما هنوز هم پست به‌عنوان معتبرترین مرجع برای ارسال کالا ، شناخته می شود.

انواع مرسولات پستی

پست، خدمات متفاوتی برای شما عزیزان در نظر گرفته که با استفاده بجا و درست از مزایای هریک از آن‌ها، می‌توانید تا حجم زیادی از امور را به ‌راحتی مدیریت کنید. از روش‌های ارسال انواع پست داخلی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

پست پیشتاز

پست پیشتاز سریع‌ترین سرویس پستی حال حاضر در ایران است که در کوتاه‌ترین بازه زمانی از حداقل 24 الی نهایتاً 48 ساعت، به ارسال کالا و نامه‌های شما می‌پردازد.این سرویس امکان پست خارجی را نیز فراهم آورده و شخص می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، نتیجه دلخواه خود را به دست آورد.ارسال مرسوله در این سرویس با امکانات خاصی ازجمله امکان ره‌گیری مرسوله از طریق بارکدهای 10 و یا 20 رقمی روی محصول مواجه است.فرستنده می‌تواند جهت اطلاع از فرایند پست مرسوله خویش، بارکد ذکرشده را به شماره پیام کوتاه 2000441 ارسال کرده و یا از طریق سایت پیگیری نماید.

پست سفارشی

پست سفارشی یکی از پرطرفدارترین سرویس‌های پستی ایران می‌باشد که می‌توان با استفاده از آن به ارسال کالا و یا نامه پرداخت.پست سریع محموله، از ویژگی‌های اصلی این سرویس است. مأموران پست در زمان تحویل بار، از گیرنده، تأییدیه لازم را دریافت کرده و فرستنده نیز می‌تواند با در دست داشتن قبض ارسال بار خود، از سرنوشت مرسوله باخبر گردد.

تفاوتهای پست عادی، سفارشی و پیشتاز

پست عادی

پست عادی، خاطره‌انگیزترین نوع پست می‌باشد که هنوز هم طرفداران خاص خود را دارد. صندوق‌های پست سالیان سال صندوقچه بسیاری از اسرار بوده‌اند.در پست عادی، می‌توان با الصاق تمبر بر نامه، آن را به نقطه‌ای دیگر از این سرزمین راهی کرد. این سرویس تنها برای ارسال نامه و مطبوعات مناسب است و قابلیت ارسال کالا را ندارد.

پست دو قبضه

درصورتی‌که فرستنده نگرانی‌های خاص خود مبنی بر ارسال به‌موقع و درست محموله را داشته باشد، می‌تواند از سرویس دوقبضه استفاده نماید.در این سرویس، مأمور پست بلافاصله پس از تحویل محموله پستی، رسیدی مبنی بر تحویل، از گیرنده دریافت داشته و آن را برای فرستنده می‌فرستد. باید توجه داشت که هزینه این نوع پست به‌مراتب بیشتر می‌باشد زیرا فرستنده باید هزینه ارسال محموله‌ی مضاعف را نیز بپردازد.

پست یافته

بسیاری از ما همیشه نگران از دست دادن مدارک و مفقود شدن آن‌ها هستیم. برخی از ما نیز این تجربه را داشته و برای دریافت مجدد مدارکمان، روزها دوندگی کرده‌ایم. یکی از ساده‌ترین روش‌هایی که می‌توان از آن استفاده کرد، پست یافته می‌باشد.این سرویس باهدف استرداد اسناد یافت شده و بازگرداندن آن به صاحبان اصلی آن‌ها راه‌اندازی شده است.فرد می‌تواند در صورت مفقود شدن مدارک، درخواستی به اداره پست ارائه داده تا در صورت یافت شدن مدارک مذکور در صندوق‌های پستی، به‌راحتی به صاحب آن ارسال گردد. لازم به ذکر است که هزینه پست در این سرویس به عهده مشتری است.

ارسال سریع کالا

ارسال بار، نامه و انواع کالا توسط پست تبدیل به امری شایع شده است که در حال حاضر بسیاری از افراد برای ارسال محمولات خود به داخل یا خارج از کشور از آن بهره می‌برند.پست خارجی یکی از امن‌ترین روش‌های ارسال کالا برای عزیزان دور از وطنمان می‌باشد که می‌تواند در سریع‌ترین زمان، دسترسی آن‌ها به مرسولات را ممکن سازد.حمل بار و ارسال به‌موقع آن، بدون هیچ خطایی از تخصص ما در شرکت کاراپست بوده که با ارائه انواع روش های ارسال کالا می‌تواند آسودگی خاطر برای شما عزیزان به ارمغان آورد.

حتماً بخوانید:
نحوه نصب اپلیکیشن تیپاکس My Tipax

نحوه نصب اپلیکیشن تیپاکس My Tipax

اپلیکیشن مای تیپاکس ، درگاه آنلاین دسترسی به خدمات تیپاکس برای ارسال بسته از تهران به سراسر کشور میباشد .

تفاوت اصلی پست با تیپاکس

1. تفاوت دیگر پست و تیپاکس این است که مرسوله پستی را خود خدمات پست بسته بندی میکنن ولی تیپاکس را خیر و طبق شرایط بالا بسته بندی میکنند.

2. در پست تیپاکس جعبه های کوچک چون ممکنه گم بشه رو اصلا قبول نمیکنند باید حداقل بسته شما اندازه جعبه کفش باشه . ولی در پست های معمولی و پیشتاز هر نوع جعبه ای بسته به وزن استفاده میشود.

3. در پست تیپاکس میتونی جنس رو تحویل بدی و رسید رو بگیری و هزینه ای ندی , کل هزینه از گیرنده دریافت میشه .

4. تیپاکس یه شرکت حمل و نقل خصوصیه و با دفاتر خدمات ارتباطی هیچ گونه همکاری نداره.

تفاوت پست پیشتاز و سفارشی چیست؟

تفاوتهای پست عادی، سفارشی و پیشتاز

سرویس پست عادی

این سرویس، میتواند شامل پاکتهای نامه یا بسته باشد، که فرستندگان برروی آن‌ها تمبر چسبانده و در صندوق پستی می اندازند، یا به باجه‌های پستی تحویل می‌دهند و بسته های پستی، به ‌صورت عادی در جریان کار، مبادله و به مقصد ارسال می شوند ،و هیچگونه ثبت و ربطی برروی آنها، صورت نمی ‌گیرد.

سرویس پست سفارشی

این سرویس،شامل واحدهای ارائه‌ دهنده ی خدمت ،از طریق باجه‌های پستی دولتی، آژانس‌های پستی ، دفاتر خدمات ارتباطی، و همچنین دفاتر پیشخوان دولت می باشد و شامل مرسوله هایی است ، که گرفتن آنها از فرستنده ، و حمل بار و تحویل دادن به گیرنده، در قبال صدور و اخذ رسید صورت می پذیرد، و امکان پیگیری مرسوله،نیز وجود دارد. قوانین و مقررات مرتبط به این سرویس، که اعم از قوانین و مقررات پستی؛ مقررات ممنوعات پستی؛ مقررات ممنوعات هوایی؛ مقررات گمرک ؛ قوانین و مقررات مرتبط با این خدمت است و زمان میانگین انجام این خدمات، که به ازای هر مرسوله 4 دقیقه بدون احتساب مدت سپری شده در نوبت‌، و برای هر مرسوله در داخل کشور ((درون شهری 24 الی 48 ساعت؛ ‌شهرستان‌ها 48 الی 72 ساعت؛ در خارج از کشورحداکثر 72 ساعت بعد از رسیدن به کشور مقصد))‌ در نظر گرفته شده است! این سرویس شامل فرآیند انجام خدمت و تکمیل مدارک و فرم‌های خدمت که شامل راهنماهایی برای متقاضیان است نیز می‌شود.

سرویس پست پیشتاز

این سرویس، شامل واحد ارائه‌ دهنده ی خدمت، که شامل باجه‌های پستی دولتی، آژانس‌های پستی،دفاتر خدمات ارتباطی، و همچنین دفاتر پیشخوان دولت می باشد تعریف خدمت، شامل ارائه ی خدمات قبول، ارسال و توزیع مرسوله های پستی، با سریع‌ترین روش ، قوانین و مقررات مرتبط با این خدمت، از جمله قوانین و مقررات پستی، مقررات ممنوعاتی پستی، مقررات ممنوعاتی هوایی، مقررات گمرکی، و همچنین زمان میانگین انجام خدمت، تشکیل شده است.هر مرسوله در داخل کشور (( درون شهری 12 الی24 ساعت ؛ ‌شهرستان ها 24 الی 48 ساعت؛و در خارج از کشور ((‌ با اولین پرواز 72 ساعت ،بعد از رسیدن به کشور مقصد ))‌ و در آخر نیز مدت زمان انجام کار، به ازای هر مرسوله ، 5 دقیقه بدون احتساب مدت سپری شده ی، در نوبت است.این سرویس نیز همانند سرویس پست سفارشی، شامل فرآیند انجام خدمت، و تکمیل مدارک و فرم‌های خدمت می باشد، که شامل راهنمایی هایی ، برای متقاضیان است.

با تشکر از همراهی شما عزیزان با مجله اینترنتی دلگرم:
بعد از خواندن تفاوت پست با تیپاکس و بهره بردن از این مقاله از شما خواهشمدیم اگر تفاوتی در این مقاله گفته نشده آن را در انتهای همین مقاله قسمت کامنت ها برای ما ارسال نمایید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.1 از 5 (106 رای)  


۳۳ دیدگاه
شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

Vodka | ۳ ماه پیش
تیباکس بی در پیکره سفارش من 5 روز هنوز پیش از تهران ارسال شده اصفهان 3 روزه دست تیپاکس یاره ارسال نمیکنه 70 هزار تومن تازه میخواد پول بگیره 2 بار شکایت ثبت کردم یک نفر با من تماس نگرفته 4 سال خرید اینترنتی میکنم فقط پست ایران 3 روزه بسته رو تحویل میده قیمت مناسب اینا کلاه بردارن پولی که میگرن حرومشون باشه
1
4
مسعود | ۲ سال پیش
سه تا گلدون برا ما ازچالوس باتیباکس فرستادن هزینه ش شده ۳۵۰۰۰تومان فاکتوردادندبعدم
یگن باید۴۵۰۰۰تومان بدیداون ۱۰۰۰۰تومان برا نگهداری کالاست که ما نگهداریش میکنیم
0
11
نارین | ۲ سال پیش
ی فرق دیگه هم اینه که پست 100000000 پله از تیپاکس بهتره. من ی بار تجربه تیپاکس دارم که دیگه هم نخواهم داشت آخه مدیریت تیپاکس چه فکر پیش خودش کرده واقعا ؟
4
20
پاسخ ها:
Mahsa | ۲ سال پیش
برای منم همین کارو کردن حرومه پولی ک میگیرن من فقط ی اسکراب ۵۰۰میل سفارش دادم هزینش شد ۳۵ و۹۰۰چخبرشونه درحالی که توی سایتی ک ازش خرید کردم هزینه ارسال ۲۵ تومن نوشته بودن
1
16
علی | ۲ سال پیش
نمره من به تیباکس 0هست مامورای پولکی و زیاده خواه وانعامی بگیر داره
3
22
علی | ۲ سال پیش
نمره تیباکس متاسفانه صفر هست بانظرمخالف دوستان کاملا موافقم یکی از دلایلش گرفتن دوکرایه هست یک کرایه برای بار یک کرایه هم مامور پیک جداگانه میگیره به هربهانه ای من یک فلش مموری خریدم 140هزارتومن 38هزارتومن براخود پست 15هزارتومن هم مامور براخودش گرفت 53هزارتومن درصورتیکه من اینو ازبازارحضوری میخریدم ارزانتر بود برای 5گرم فلش 53هزار تومن گرفتن 10روز هم منتظر موندم تا آوردش نمره من به تیباکس 0هستش 0هم زیادشه
4
28
مهشید | ۲ سال پیش
من بدتر از تی پاکس ندیدم تا به حال. پارسال 4 تا ظرف چوبی برام از شهرستان فرستادن . اول که یکیش شکسته بود . منم تحویل نگرفتم . بقیه ش را پس دادن به دفتر تو شهرستان که گم شد. براورد هزینه کردن .ظرف 150 تومانی را 40 تومان براورد هزینه کردن.
یعنی ر اون تی پاکس را باید گل گرفت . من هر روز زنگ می زدم . فقط می گفت کارشناس باهاتون تماس میگره . خاک تو سرشون که نون حروم میخورن . من که راضی نیستم که اینطور مردم را سر کار می ذارن
2
35
حمید | ۲ سال پیش
واقعا مزخرف تر از تیپاکس وجود نداره / مامور تیپاکس وقتی بسته ای رو میاره درخواست هزینه بیشتر می کنه / این یک نوع دزدی و کلاهبرداریه / دوستان تا می تونید از تیپاکس استفاده نکنید
1
30
علیرضا | ۲ سال پیش
هزینه تیپاکس از باربری و پست خیلی گرون تره ، به صرفه نیست
1
26
hAmed | ۲ سال پیش
بابا این جوری که میگین هم نیست فقط کافیه شماره بازرسی دفتر مرکزی داسته باشین یه زنگ ببین چیکارشون میکنن
17
8
عرفان جلایی | ۲ سال پیش
تیپاکس و همه پرسنلشو مخصوصا مامورای ارسالشو باید چال کنن! واسه یه بسنه ۲کیلویی ۱هفته آدمو به کشمکشو عذاب میکشن. جالبه که خیلیا هم مثل من فک میکنن زیر مجموعه پست کشورمون هست و حتما مطمعنه.
1
26
پاسخ ها:
مهران | ۲ سال پیش
دقیقا براشهرستان متاسفانه خیلی کنده سرویس دهیشون
0
17
الله كرم | ۲ سال پیش
ايت شركت دزد را تعطيل كنيد
1
27
ضد تیپاکس | ۲ سال پیش
تیپاکس نه ......پاکس. اشغاله اشغال دوروز زنگ میزنم اصلا کسی نیست جوابگو باشه 8 روزه دوتا بسته قرار تحویل بگیرم ،، نمایندگی شهر جوابگو زنگ تلفن خط ثابت نیستش ،،شماره حمل بار دادن اونم زنگ میزنم میگن من برا اون مسیر نیستم!تجربه اولم دیگه تجربه اخرم شد از این سرویس چندش اور استفاده کردم ، منتظرم بستم دستم برسه دورش قلم قرمز بکشم
0
22
بیغم | ۲ سال پیش
عنان مال خود به تیپاکس مسپار که پس گرفتن آن کمتر از گدایی نیست
این سیستم تیپاکس قابل اعتماد نیست
0
28
مال باخته | ۲ سال پیش
قطع به یقین با نظران منفی دوستان در مورد تیپاکس موافقم. شما الان زنگ بزن نمایدنگی تیپاکس، اگه جواب دادن. عوضی ها میارن بسته رو توی نمایندگی هر وقت عشق کنن میبرن طرف مقصد. یه بار هم در میزنن، اگه کسی جواب نده برگست میدن یه هفته دیگه میارن. نه تلفنی جواب میدن، نه پاسخگو ان نه هیچی. آدم که عقل درست و حسابی داشته باشه از پست پیشتاز استفاده میکنه، نه تیپاکس.
2
28
یاسین | ۲ سال پیش
تیپاکس اشغاله اشغاله
واسه بسته 900 تمنی بیمه 100تمن تعلق میگیره. بسته من گمشده بود بعد کلی درد سری 100 تمن واسه من زدن ی بسته که با پست 4 روز میرسه درستم با تیپاکس دقیقا 7 تا 10 روز میرسه اگه نمایندگی دلش خواست زود میاره اگرم حوصله نداشت می مونه تا زنگ بزنی تا بیاره
باید درشو تخته کنن
1
27
یلدا | ۲ سال پیش
تیپاکس دزد بازاره
جدیدا بسته ها از دفتر با پیک می فرسته
پیک میاد دم خونه میگه من نمی دونم پیکم فلان قدر هم هزینه پیک می شه
هیچ کس هم پاسخگو نیست
تلفن هاشون جواب نمی دن
1
35
Mahdi | ۲ سال پیش
پست هم مزخرفه. بسته ما بیش از دو هفته‌اس از تهران خارج نشده. پیشتاز هم هست مثلا
5
23
علی | ۲ سال پیش
تیپاکس به معنی واقعیه کلمه آشغاله . راه 4 ساعته رو سه روزه زده توی راه . از پست پیشتاز استفاده کنید هم ارزونتر و هر جای ایران باشید 72 ساعته میرسه پتیپاکس بسیار گروه و ممکنه بعد دیر رسیدن حتی یک هفته هم توی نمایندگی شاستانتون بمونه و گشادیشون کنه بیارن براتون . امیدوارم این به عزیزانی که بعدا خرید میکنن و یا چیزی رو میخدان بخرن کمک کنه. از سایت هایی که از تیپاکس استفاده میکنند هم خرید نکنید که واقعا دردسر میشه براتون
5
32
رضاقاسمی منجزی | ۲ سال پیش
تیپاکس مزخرفترین سیستم خصوصی در کشوره که بخاطر رانت و ....داره پول میچاپه..نه صاحب داره نه خدمات داره نه جوابگون..اگر توی کشور دیگه بود قسم میخورم ۴۸ساعته کله ش میکردن
1
29
علی آزادی | ۲ سال پیش
برای ارسال با پست باید حتما به دفتر پست مراجعه کرد؟
2
10
آیدین مسگران | ۳ سال پیش
تیپاکس یه مرکز خصوصی که همه کارکنانش دزد، بی تربیت، بی ادب، تعهد کاری ندارن، اینحا که نقاله نوشته شوخی خنده داره کرده حدی نگیرین برین تو سایت اینستاگرام، وجهانی دیگه که این تیپاکس به درد نخور هست کامنتاش بخونید هیچ از تیپاکس راضی نیست هزینه هاشم خیلی گرون نسبت به پست خیلی بسته دیر جابه جا میکنن مسئولیتی در قبال بسته دریافتی ندارن، همشون کلااش دروغگو هستن از اون مدیرش بگیر تا پیکشون که یه مشکلی پیش میاد فقط زر میزنن نه به مسی خسارت میدن اینا نه چیزی بهترین امن ترین کم هزینه ترین، سریعترین جابه جایی پست اصلا مضخرفی که این بالا یه آدم پولکی گرفته مقاله نوشته باور نکنید
0
42
Reza | ۳ سال پیش
سلام برا من چند روز پیش چیزی رو با تیپاکس ارسال کردن ولی وقتی پیگیری میکنم تو سایتش هنوز ارسال هم نشدن دست تیپکس یاره !!! (کد پیگیریش رو دارم ) شکایت کنی هر کاری هم کنی دستت به هیج جا بند نیست فقط امیدوار باشم تا یکماه دیگه به دستم برسه و گمش نکنم !!! یا صدمه نبینه با تیپکس ارسال نکنید که دکمه غلط کردم نداره
5
27
امین | ۳ سال پیش
تیپاکس عالیه . یه بسته رو از تهران کمتر از 24 ساعت فرستاد برام به اصفهان . تا رسید به شعبه اصفهان زنگ زدن گفتم آماده است . دمشون گرم . کارشون درسته .
62
23
محمدکاظم همتی | ۳ سال پیش
تیپاکس چیه از هرنظر خوب نیست
اصلا بسته راهیچ موقع تیپاکس نکنید
هزینه بسیار بالا دیر بدست رسیدن
4
33
پاسخ ها:
سارا | ۳ سال پیش
ممنون که اطلاع رسانی کردین .من الان یه بسته رو باید تعیین میکردم سفارشی بیاد یا تیپاکس. فرقشم نمیدونستم گفتم بذار سرچ کنم. دیدم چقدر نظرات منفیه. دم همه تون گرم که تجربه تون رو مینویسین
3
73
سمیرا | ۳ سال پیش
خواسته بودی اگر چیزی نگفتی و بگیم بزار بهت بگم تیپاکس آشغاله هر کی مرسوله داره پست کنه....
3
25
احمد | ۳ سال پیش
تیپاکس دروغ محض هستش پست خیلی خیلی بهتره سرعت بالایی داره
7
26
عاطفه | ۳ سال پیش
خوب نیست. بسته پستی من یک روزه از اصفهان تا اراک رسیده الان چهار روزه تو تیپاکس اراک مونده ولی نیاوردن. هر چقدر هم تماس میگیری جواب نمیدن.
5
28
کوثر | ۳ سال پیش
واقعا سریعه، من پنج روز پیش یه بسته برام ارسال شد روز بعدش رسید گرگان شهرمون بعد چهار روز زنگ زدم که چرا نرسیده میگن اگه عجله داری بیا شعبه ببر
7
25
پاسخ ها:
حمید | ۳ سال پیش
بعله دیگه....
0
6
مال باخته | ۲ سال پیش
باز خوبه شما زنگ زدی جواب دادن!
0
9
hits