دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۲۰ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۸ مه ۲۰۲۴ میلادی
نقد و بررسی سریال پرستاره هفت قسمت اول
0
نگاهی به قسمت اول سریال «هفت» به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده

سریال هفت قسمت اول چگونه بود ؟

قسمت اول سریال هفت به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده پس از مدت‌ها سرانجام منتشر شد؛ سریالی درباره هفت جوان دانشجو که برای درآمد بیشتر تصمیم می‌گیرند اغذیه‌فروشی سیار راه بیندازند.

حتماً بخوانید:
سریال هفت/بازیگران ، خلاصه داستان و زمان پخش سریال 7

سریال هفت/بازیگران ، خلاصه داستان و زمان پخش سریال 7

سریال هفت ، زمان پخش هفت ، بازیگران و خلاصه داستان هفت را در دلگرم دنبال کنید.

از همین مسیر پایشان به یک مهمانی بزرگ باز می‌شود و زندگی‌شان تغییر می‌کند. قسمت اول سریال بیشتر از همه روی معرفی این هفت جوان و البته شخصیت خان با بازی مهدی هاشمی تمرکز دارد و سایر شخصیت‌ها با بازی علی مصفا، نیکی کریمی، هانیه توسلی،پانته‌آ بهرام، امیر جعفری و بابک حمیدیان صرفا با ماشین‌های مدل‌بالایشان وارد مهمانی می‌شوند و در این قسمت نقش خاصی ندارند. کیارش اسدی‌زاده در قسمت اول این سریال هم به شیوه «کرگدن» وارد عمل شده و در پایان قسمت اول، شخصیت‌هایش را پس از معرفی با بحران روبه‌رو می‌کند.

نقد و بررسی سریال پرستاره هفت قسمت اول

کیارش اسدی‌زاده سال 1398 سریال «کرگدن» را برای شبکه نمایش خانگی ساخت. در آن سریال هم با چند جوان روبه‌رو بودیم که به واسطه مهارت‌هایشان وارد چالش آدرنالین می‌شدند و این سرآغاز رفاقت میان آنها و البته قرار گرفتن‌شان در ماجرایی عجیب بود.

در نقطه شروع قسمت اول سریال «هفت» با چند جوان مواجه می‌شویم که با لباس‌های زندان، درحالیکه دستبند به دست دارند همراه پلیس از ماشین پیاده می‌شوند. بعد با فلاش‌بک به گذشته می‌رویم و در یک پیک‌نیک دانشجویی با همان چهره‌ها روبه‌رو می‌شویم که ظاهرا رفاقت چندانی باهم ندارند و صرفا درحال آشنایی هستند.
بعد از این معرفی اولیه دوربین روی زندگی تک‌تک آنها و روابطی که دو به دو باهم دارند زوم می‌کند و ماجرای شکل‌گیری رفاقت هفت نفره‌شان نیمی از قسمت اول را به خود اختصاص می‌دهد. از اینجا به بعد است که ماجرا یک مقدار چالشی‌تر پیش می‌رود و نهایتا در یک ربع پایانی بحران اصلی شکل می‌گیرد. معرفی شخصیت‌ها و روابطی که با هم دارند در این قسمت به‌خوبی انجام می‌شود. البته که در بخش‌هایی ریتم داستان کند می‌شود اما به عنوان قسمت اول قابل پذیرش است و خسته‌کننده نمی‌شود.

قسمت اول سریال هفت

نازنین بیاتی» یکی از اعضای گروه «هفت» است. گروهی که در طول داستان با یک بحران جدی مواجه می‌شوند.

از میان هفت بازیگر اصلی این گروه هفت، چهره مینا ساداتی، نازنین بیاتی و حدیث میرامینی برایمان آشناست و سایر بازیگران هم در کنار این سه شخصیت به ما معرفی می‌شوند که هنوز زود است بتوانیم درباره جنس بازی و میزان تسلط‌شان روی نقش اظهارنظری کنیم.

با ورود هفت بازیگر اصلی به مهمانی بزرگ فردی که به عنوان خیر معرفی می‌شود، با مهدی هاشمی هم آشنا می‌شویم؛ مرد ثروتمندی به نام «خان» که گویا صاحب مرکزی آموزشی با شعار حمایت از جوان‌هاست و این مهمانی را برگزار کرده.

اواسط مهمانی ماشین‌های مدل‌بالایی را می‌بینیم که یکی‌یکی سر می‌رسند و بازیگران مطرح سریال از جمله علی مصفا، نیکی کریمی، هانیه توسلی،پانته‌آ بهرام، امیر جعفری و بابک حمیدیان از آنها پیاده می‌شوند و به سمت مهمانی می‌روند. آنها صرفا در این قسمت از مقابل دوربین رد می‌شوند و بازی خاصی ندارند اما دست‌کم مشخص می‌شود نقش همه‌شان به آن مهمانی ربط پیدا می‌کند.

سریال هفت قسمت اول

مهدی هاشمی در «هفت» نقش آدم خیری به نام «خان» را بازی می‌کند.

«هفت» با پایانی شوکه‌کننده مخاطبان را در انتظار قسمت دوم می‌گذارد. بعد از اتفاق‌های عجیب شب مهمانی و صحنه وحشتناکی که هریک از آنها اول صبح در همان عمارت تجربه می‌کنند، داستان به سمت‌وسوی دیگری می‌رود و قسمت اول در همین نقطه به پایان می‌رسد. حالا باید منتظر بود و دید ارتباط میان این گروه با شخصیت‌های معرفی شده در مهمانی به کجا خواهد رسید.

سریال «هفت» به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده، سه‌شنبه‌ها ساعت 7 صبح به صورت رایگان در پلتفرم تماشاخونه منتشر می‌شود.

منبع: فیلم نیوزاین مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits