دلگرم
امروز: شنبه, ۰۹ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۰۴ ربيع الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۱ اکتبر ۲۰۲۲ میلادی
نحوه ثبت نام سنجش دانش آموزان اول ابتدایی 1400
5
زمان مطالعه: 3 دقیقه
برای ثبت نام مدرسه مورد نظر باید فرم سنجش کلاس اول ابتدایی و سایر مدارک مربوط به طرح سنجش سلامت دانش آموز را تکمیل کرده و به همراه مدارک ثبت نام اول دبستان ۱۴۰۰ به مسئولین مدرسه تحویل دهند.

ثبت نام سنجش کلاس اول

طرح سنجش سلامت دانش آموزان پیش دبستانی و اول ابتدایی به منظور ارزیابی سلامت جسمانی دانش آموزان در بدو ورود به مقطع ابتدایی و پیش دبستانی انجام می شود . هر ساله ثبت نام سنجش سلامت دانش آموزان در خرداد ماه ، هم زمان با آغاز ثبت نام مدارس ابتدایی آغاز می شد.

برای ورود به سایت ثبت نام سنجش کلاس اول روی گزینه زیر کلیک کنید .

سامانه ثبت نام سنجش کلاس اول

ثبت نام طرح سنجش سلامت کلاس اول

والدین دانش آموزان اول ابتدایی و پیش دبستانی می بایست به مدارس مورد نظر برای ثبت نام مراجعه نمایند و پس از آن مدیران مدارس با ورود به سامانه سنجش سلامت کلاس اول به آدرس h1.iehs.ir/tashkhis در بازه زمانی مشخص شده توسط وزارت آموزش و پرورش ، پیش ثبت نام نوآموز را به صورت الکترونیکی انجام داده و سپس از اول مرداد والدین با مراجعه به پایگاه سنجش سلامت نزدیک به محل سکونت خود ، اقدام به تکمیل سنجش سلامت دانش آموز می نمایند

نمونه فرم سنجش کلاس اول ابتدایی ۱۴۰۰

ثبت نام سنجش کلاس اول

نحوه گرفتن نوبت سنجش پایه اول

فرم سنجش کلاس اول ابتدایی ۱۴۰۰ برای ثبت نام دانش آموزان در پایه اول ابتدایی بوده و باید قبل از مراجعه به پایگاه های طرح سنجش سلامت توسط مدیران مدارس در اختیار والدین نوآموزان قرار بگیرند. در واقع مدیران مدارس ابتدایی پس از مراجعه دانش آموزان جهت ثبت نام در کلاس اول دبستان اطلاعات اولیه دانش آموز را در سامانه سناد ابتدایی و سنجش ثبت کرده و فرم سنجش کلاس اول ابتدایی را در اختیار والدین نوآموز قرار می دهند.

آموزش ثبت نام سنجش کلاس اول


مدیران مدارس برای دریافت برگه ثبت اطلاعات کلاس اول ابتدایی باید به سامانه سنجش دانش آموزان به آدرس h2.csdeo.ir مراجعه کرده پس از ثبت اطلاعات نوآموز فرم مذکور را دریافت کرده و پس از تکمیل اطلاعات در میان مدارک لازم برای ثبت نام اول ابتدایی در پرونده دانش آموز ثبت و نگهداری نمایند.

علت وارد نشدن سامانه پادا (pada.medu.ir) چیست ؟

ورود به سامانه مدیریت یکپارچه مدارس سمیم (studentnetwork.ir)

سامانه پادا (pada.medu.ir) برای ثبت نام ،کارنامه و پرونده دانش آموزاناین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (5 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است