دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ برابر با ۱۴ ذو الحجة ۱۴۴۲ قمری و ۲۵ ژوئیه ۲۰۲۱ میلادی
پشت پرده فیلم بدرفتاری یک قاضی با سرباز
1
دوشنبه, ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۲۵
فیلم بدرفتاری یک قاضی با سرباز در اینستاگرام وایرال شد . اصل و واقعیت ماجرا چیست ؟

ماجرای فیلم بدرفتاری قاضی با سرباز چه بود ؟

در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر بدرفتاری قاضی شعبه ۴۰ دیوان با یک سرباز، مرکز رسانه قوه قضاییه واقعیت ماجرا را برملا کرد.

فیلم منتشر شده در فضای مجازی که نشان می دهد یک قاضی با مامور پلیس درگیر شده مربوط به سال 98 است و جریانی شبیه به عنابستانی نماینده مجلس به خاطر سیلی زدن به مامور راهور را ایجاد کرده است.


پس از سیلی نماینده مجلس به صورت سرباز پلیس راهور، این بار یک قاضی برای پلیس راهور شاخ و شانه کشیده و او را تهدید میکند که در صورت جریمه خودروی وی با این مامور برخورد می‌کند.

قاضی به سرباز می گوید: زمان شاه میگفتن خدا، شاه، میهن، الان میگن خدا، قاضی، قاضی…

ایسنا نوشت : مرکز رسانه قوه قضائیه اعلام کرد با توجه به انتشار کلیپی در فضای مجازی که راننده اتومبیل تندر ۹۰ به شماره پلاک ۳۳پ ۴۶۴ ایران ۴۴ ضمن سواستفاده خود را قاضی شعبه ۴۰ دیوان معرفی نموده اعلام می دارد:

بر اساس مستندات مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور، مالک اتومبیل مذکور که عکس موجود در سوابق با چهره راننده دارای تشابه می باشد فردی با هویت ع-زمانی فرزند محمد علی بوده که سمت قضایی نداشته و از پرسنل دستگاه قضایی هم نیست، به همین جهت علیه این فرد به اتهام غصب عنوان قضایی پرونده تشکیل و تحت تعقیب قرار گرفته است.

بررسی ها نشان می‌دهد که کلیپ مذکور قدیمی بوده و اتومبیل موصوف در سال ۱۳۹۸ فک پلاک گردیده (بعد از سال ۹۸ پلاک فوق الذکرو موجود در کلیپ متعلق به این ماشین نمی باشد) که متاسفانه برخی جریانات سیاسی در مقطع حساس انتخابات با اهداف تخریب قوه قضائیه و ایجاد ناامیدی و بی اعتمادی در مردم مبادرت به انتشار آن نموده اند که انتشار دهنده اولیه فیلم نیز شناسایی شده است.این مطلب چقدر مفید بود ؟
1.0 از 5 (1 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits