دلگرم
امروز: شنبه, ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ برابر با ۱۴ شوّال ۱۴۴۱ قمری و ۰۵ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی
خدمات اینترنتی تأمین اجتماعی در برابر کرونا
1
یکشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷
سایت تامین اجتماعی کشور در جهت مبارزه با شیوع بیماری کرونا اقدام به اعمال خدمات اینترنتی بیشتری در جهت رفاه متقاضیان کرده است ....

خدمات اینترنتی سایت تامین اجتماعی

دلگرم به نقل از مهر معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی از خدمات اینترنتی تأمین اجتماعی برای کاهش مراجعه حضوری به شعب به دلیل شیوع ویروس کرونا خبر داد.

مهرداد قریب اظهار داشت: مهم ترین خدمتی که بیمه شدگان برای استفاده از آن به واحدهای اجرایی سازمان تأمین اجتماعی مراجعه می‌کنند، مربوط به دفترچه‌های درمانی است.

وی افزود: توصیه ما به افرادی که قصد دریافت دفترچه جدید دارند، این است که قبل از مراجعه حضوری به شعب و کارگزاری‌های سازمان تأمین اجتماعی ابتدا از طریق سامانه خدمات غیرحضوری به نشانی https://eservices.tamin.ir/ درخواست خود را ثبت کنند تا در زمان حضور در واحدهای مربوطه؛ تحویل دفترچه آنان در کمترین زمان ممکن انجام شود.

قریب ادامه داد: ثبت و پیگیری درخواست‌های برخورداری از تعهدات کوتاه مدت سازمان تأمین اجتماعی از دیگر موضوعات مراجعه بیمه شدگان و بازنشستگان به واحدهای اجرایی برشمرد و گفت: در حال حاضر بسیاری از خدمات کوتاه مدت از قبیل

  • کمک هزینه ازدواج،
  • غرامت دستمزد ایام بیماری و ایام بارداری،
  • کمک هزینه ارتروز و پروتز
  • کمک هزینه کفن و دفن و بسیاری دیگر از خدمات سازمان تأمین اجتماعی

از طریق درگاه سایت تامین اجتماعی قابل انجام است.

معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی دریافت لیست و حق بیمه را نیز مهم ترین موضوع مربوط به کارفرمایان برشمرد و گفت: در حال حاضر نیز حدود ۹۸ درصد از لیست و حق بیمه کارگاه‌های تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی به صورت غیرحضوری انجام می‌شود و نیازی به مراجعه حضوری به شعب و کارگزاری‌های تأمین اجتماعی نیست.

قریب افزود: خدمات غیرحضوری بهترین جایگزین برای مراجعه حضوری به شعب و کارگزاری‌های سازمان تأمین اجتماعی است و با توجه به شیوع ویروس کرونا به بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان توصیه می‌کنیم حتی الامکان از خدمات غیرحضوری استفاده کنند.


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter