تاریخ واریز حقوق اسفند ۹۸ چه زمانی است ؟

۹,۱۴۳
۳۲
۲
شنبه, ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۵۵

حقوق اسفند 98 کی واریز می شود ؟

حقوق اسفندماه 98 چه روزی واریز می شود ؟

با گذر از بهمن و واریز حقوق به علاوه عیدی کارکنان دولتی، اعم از لشکری و کشوری این روز‌ها حرف از واریز حقوق اسفند تا قبل از پایان سال می‌شود.

این موضوع سالیان گذشته نیز مورد توجه و پیگیری عموم مردم قرار گرفته بود و این روز‌ها نیز نقل محفل هاست. سال گذشته دولت نیز زمان واریز حقوق اسفند برای کارکنان را از ۱۵ تا ۲۰ اسفند اعلام کرده بود.

یک منبع آگاه در گفت و گو با خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: حقوق اسفند کارکنان دولتی از ۱۵ تا ۲۰ اسفند سال ۹۸ واریز و قابل برداشت برای کارمندان خواهد بود.

سازمان‌های دولتی و نیمه دولتی بنابر بر اختیارات و برنامه ریزی‌های درون سازمانی خود، زمان واریز حقوق کارکنانشان را از ۱۵ تا ۲۰ اسفند عملیاتی می‌کنند تا این قشر توان برنامه ریزی برای خرید‌های عیدانه خود را داشته باشند.

همچنین گفتنی است، رقم عیدی امسال کارکنان دولت معادل یک میلیون و دویست هزار تومان تعیین و به آن‌ها پرداخت شد و سال آینده دولت قصد دارد تا به میزان ۱۵ درصد به حقوق کارکنان خود بیافزاید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(32 امتیاز , میانگین: 2.3 از 5)  

۲ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ir
ناشناس | ۱ هفته پیش
امشب شب چهارشنبه سوري هست چرا حقوق نميدهيد مگر ارث پدرتون رو ميديد که اين قدر فسفس ميکنيد خدا لعنتتون کنه فقط از،کوچيک تا بزرگ همتون دزد و بي شرف هستين .والسلام
۰
۰
 
 
ir
عبداِله | ۲ هفته پیش
تورا خدا حقوق اسفند ماه پرداخت کنید بدهکاریم
۱۴
۳
 
hits